51191-2025 - Wettbewerb
Polen – Arzneimittel – Dostawa leków, żywienia dojelitowego i płynów infuzyjnych do Szpital Lipno Sp. z o.o. w Lipnie
Auftrags- oder Konzessionsbekanntmachung – Standardregelung
Lieferleistungen
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Dostawa leków, żywienia dojelitowego i płynów infuzyjnych do Szpital Lipno Sp. z o.o. w Lipnie
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest sukcesywna dostawa leków, żywienia dojelitowego i płynów infuzyjnych do Szpital Lipno Sp. z o.o. w Lipnie z podziałem na 7 Pakietów.
Interne Kennung: ZP.372.4.2025
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 33600000 Arzneimittel
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Pakiet nr 1
Beschreibung: Sukcesywna dostawa leków, żywienia dojelitowego i płynów infuzyjnych do Szpital Lipno Sp. z o.o. w Lipnie. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawiera Załącznik nr 2 do SWZ stanowiący integralna jej cześć.
Zusätzliche Einstufung (cpv): 33692510 Intravenöse Flüssigkeiten
Los: LOT-0002
Titel: Pakiet nr 2
Zusätzliche Einstufung (cpv): 33692500 Injizierbare Lösungen
Los: LOT-0003
Titel: Pakiet nr 3
Zusätzliche Einstufung (cpv): 33690000 Varia
Los: LOT-0004
Titel: Pakiet nr 4
Los: LOT-0005
Titel: Pakiet nr 5
Los: LOT-0006
Titel: Pakiet nr 6
Los: LOT-0007
Titel: Pakiet nr 7