See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Sukcesywna dostawa artykułów żywnościowych 2026/2027 w podziale na 8 części
Beschreibung: Przedmiotem niniejszego zamówienia są: sukcesywne dostawy artykułów spożywczych przeznaczonych na potrzeby bieżącego żywienia w asortymencie i ilościach ujętych w zestawieniach w podziale na 8 części stanowiących załącznik w formacie EXCEL – załącznik nr 2 do SWZ oraz zgodnie z opisem przedmiotu zamówienia – załącznik nr 4 do SWZ.
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: ja
Begründung des beschleunigten Verfahrens: Zamawiający na podstawie art 138 ust. 2 pkt. 2) ustawy z dnia 11 września 2019 r. Prawo zamówień publicznych zamierza wyznaczyć krótszy termin składania ofert niż określony w art. 138 ust. 1 ustawy Pzp z uwagi na fakt, że zachodzi pilna potrzeba udzielenia zamówienia. Powyższe uzasadnione jest tym, że planowane dostawy żywności muszą być dostarczane od 30 września 2026, zaś czas prowadzenia postępowania w zwykłych terminach procedowania wynosi co najmniej 50 dni (termin składania ofert, termin na złożenie podmiotowych środków dowodowych oraz termin na złożenie odwołania).
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 15000000 Nahrungsmittel, Getränke, Tabak und zugehörige Erzeugnisse
Zusätzliche Einstufung (cpv): 03100000 Landwirtschafts- und Gartenbauerzeugnisse
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Część 1 - Dostawa mięsa drobiowego i wyrobów z drobiu
Beschreibung: Dostawa mięsa drobiowego i wyrobów z drobiu
Interne Kennung: Część 1
Haupteinstufung (cpv): 15100000 Tierische Erzeugnisse, Fleisch und Fleischerzeugnisse
Optionen:
Beschreibung der Optionen: Zamawiający skorzysta z prawa opcji w przypadku wystąpienia potrzeby zamówienia dodatkowego asortymentu w związku z przydzielonymi środkami finansowych na ten cel. Do zamówień objętych prawem opcji stosuje się postanowienia odnoszące się do zamówienia podstawowego. Zamawiający zastrzega sobie prawo do niewykorzystania całości bądź części zamówienia objętego prawem opcji, a Wykonawca oświadcza, że nie będzie z tego powodu wnosił żadnych roszczeń Zamawiający, w oparciu o art. 441 Pzp skorzysta z prawa opcji w przypadku wystąpienia potrzeby zamówienia dodatkowego asortymentu w związku z przydzielonymi środkami finansowych na ten cel. Opcja opisana jest w załączniku nr 2 do SWZ
Los: LOT-0002
Titel: Cześć 2 – Dostawa mięsa wieprzowego i wyrobów oraz cielęciny
Beschreibung: Dostawa mięsa wieprzowego i wyrobów oraz cielęciny
Interne Kennung: Część 2
Los: LOT-0003
Titel: Część 3 – Dostawa warzyw i owoców
Beschreibung: Dostawa warzyw i owoców
Interne Kennung: Część 3
Haupteinstufung (cpv): 03100000 Landwirtschafts- und Gartenbauerzeugnisse
Los: LOT-0004
Titel: Część 4 – Dostawa nabiału
Beschreibung: Dostawa nabiału
Interne Kennung: Część 4
Haupteinstufung (cpv): 15500000 Molkereierzeugnisse
Los: LOT-0005
Titel: Część 6 – Dostawa produktów ogólnospożywczych
Beschreibung: Dostawa produktów ogólnospożywczych
Interne Kennung: Część 6
Haupteinstufung (cpv): 15800000 Diverse Nahrungsmittel
Los: LOT-0006
Titel: Część 7 – Dostawa mrożonek
Beschreibung: Dostawa mrożonek
Interne Kennung: Część 7
Los: LOT-0007
Titel: Część 8 – Dostawa produktów zbożowych
Beschreibung: Dostawa produktów zbożowych
Interne Kennung: Część 8
Haupteinstufung (cpv): 15600000 Mahl- und Schälmühlenerzeugnisse, Stärken und Stärkeerzeugnisse
Los: LOT-0008
Titel: Część 5 – Dostawa pieczywa
Beschreibung: Dostawa pieczywa
Interne Kennung: Część 5
Haupteinstufung (cpv): 15810000 Brotwaren, zubereitete Brotwaren und Gebäck