2. Verfahren
Verfahren
Titel: Zimowe utrzymanie dróg gminnych na terenie gminy Kobierzyce
Beschreibung: 1. Przedmiotem zamówienia jest zimowe utrzymanie dróg gminnych w wielkości ok. 203 km sprzętem mechanicznym na terenie Gminy Kobierzyce. Szczegółowy opis standardu zimowego utrzymania dróg zawiera Załącznik nr 11 do SWZ. Wykaz dróg gminnych opisany jest w Załączniku nr 9a do SWZ. 2. Wykonawca powinien posiadać wystarczającą ilość pojazdów przystosowanych do odśnieżania, usuwania oblodzeń dróg w celu zapewnienia ciągłości prac związanych ze świadczeniem usług odśnieżania, minimalne wymagania to: -4 zestawy miniodśnieżarek do dróg wąskich i chodników (pług lub zamiatarka walcowa szer. od 0,5 do 1,2m) -2 zestawy: pług odśnieżny lemieszowy (pług średni + nośnik) -4 zestawy: ciągnik + pług + rozrzutnik o ładowności 6-7 ton - 1 zestaw Ładowarka lub koparko-ładowarka lub pługopiaskarka - 4 pojazdy do węższych dróg lemiesz 1,2 do 2,0m Rok produkcji w/w pojazdów powinny być nie starsze niż z 2010 roku. 3. Pojazdy używane do realizacji umowy, winny być wyposażone w satelitarny system monitorowania pracy sprzętu (GPS), bazujący na systemie pozycjonowania satelitarnego, umożliwiający trwałe zapisywanie, przechowywanie i odczytywanie danych o położeniu pojazdu i miejscach postojów oraz kamery z podglądem na żywo. Kamery minimum 2 szt. Montowane przód i tył pojazdu z bezpośrednim dostępem online dla zamawiającego. 4. Wykonawca zobowiązany jest do udostępnienia na życzenie Zamawiającego bieżących i archiwalnych odczytów wskazanych przez monitoring bazujący na systemie pozycjonowania satelitarnego. Minimum tydzień wstecz. 5. Materiał do posypywania: na jeden sezon utrzymania zimowego dróg o dł. ok. 203 km należy przewidzieć ok. 4000 ton mieszanki soli z piachem (płukanym). Proporcja materiału do posypywania powinna wynosić:- 30% soli, 70% piachu,Baza materiałowa Wykonawcy winna być usytuowana w odległości nie większej niż 20 km od granic Gminy Kobierzyce i wyposażona w pomieszczenia do przechowywania materiałów do akcji zima (sól i piasek). UWAGA! W ofercie należy podać: a. dobową cenę ryczałtową za gotowość podjęcia akcji zimowej, b. dobową cenę ryczałtową za czynne prowadzenie akcji zimowego utrzymania dróg, (uważać się będzie wyjazd floty w godzinach 00:00 do 23:59 danego dnia kalendarzowego podczas występowania gołoledzi i opadów śniegu)
Interne Kennung: RZP.271.34.2026
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 90620000 Schneeräumung
5. Los
Los: LOT-0001
Beschreibung: 1. Przedmiotem zamówienia jest zimowe utrzymanie dróg gminnych w wielkości ok. 203 km sprzętem mechanicznym na terenie Gminy Kobierzyce. Szczegółowy opis standardu zimowego utrzymania dróg zawiera Załącznik nr 11 do SWZ. Wykaz dróg gminnych opisany jest w Załączniku nr 10 do SWZ. 2. Wykonawca powinien posiadać wystarczającą ilość pojazdów przystosowanych do odśnieżania, usuwania oblodzeń dróg w celu zapewnienia ciągłości prac związanych ze świadczeniem usług odśnieżania, minimalne wymagania to: -4 zestawy miniodśnieżarek do dróg wąskich i chodników (pług lub zamiatarka walcowa szer. od 0,5 do 1,2m) -2 zestawy: pług odśnieżny lemieszowy (pług średni + nośnik) -4 zestawy: ciągnik + pług + rozrzutnik o ładowności 6-7 ton - 1 zestaw Ładowarka lub koparko-ładowarka lub pługopiaskarka - 4 pojazdy do węższych dróg lemiesz 1,2 do 2,0m Rok produkcji w/w pojazdów powinny być nie starsze niż z 2010 roku. 3. Pojazdy używane do realizacji umowy, winny być wyposażone w satelitarny system monitorowania pracy sprzętu (GPS), bazujący na systemie pozycjonowania satelitarnego, umożliwiający trwałe zapisywanie, przechowywanie i odczytywanie danych o położeniu pojazdu i miejscach postojów oraz kamery z podglądem na żywo. Kamery minimum 2 szt. Montowane przód i tył pojazdu z bezpośrednim dostępem online dla zamawiającego. 4. Wykonawca zobowiązany jest do udostępnienia na życzenie Zamawiającego bieżących i archiwalnych odczytów wskazanych przez monitoring bazujący na systemie pozycjonowania satelitarnego. Minimum tydzień wstecz. 5. Materiał do posypywania: na jeden sezon utrzymania zimowego dróg o dł. ok. 203 km należy przewidzieć ok. 4000 ton mieszanki soli z piachem (płukanym). Proporcja materiału do posypywania powinna wynosić: - 30% soli, 70% piachu 6. Baza materiałowa Wykonawcy winna być usytuowana w odległości nie większej niż 20 km od granic Gminy Kobierzyce i wyposażona w pomieszczenia do przechowywania materiałów do akcji zima (sól i piasek).