511986-2026 - Wettbewerb
Polen – Schneeräumung – „Zimowe utrzymanie dróg na terenie Gminy Tuchów w sezonie 2026/2027”
Auftrags- oder Konzessionsbekanntmachung – Standardregelung
Dienstleistungen
2. Verfahren
Verfahren
Titel„Zimowe utrzymanie dróg na terenie Gminy Tuchów w sezonie 2026/2027”
Beschreibung1. Przedmiotem zamówienia są usługi dotyczące zadania pn. „Zimowe utrzymanie dróg na terenie Gminy Tuchów w sezonie 2026/2027”. 2. Zamówienie obejmuje w szczególności: 2.1. przystąpienie do odśnieżania wraz z posypywaniem niezwłocznie po ustaniu opadów śniegu lub w ich trakcie w przypadku występowania ciągłych opadów, zawiei i zamieci śnieżnych przy zastosowaniu odpowiedniego sprzętu; 2.2. użycie ciężkiego sprzętu - na wyłączne polecenie zamawiającego, w przypadku intensywnych opadów śniegu lub zamieci powodujących powstanie zasp.; 2.3. załadunek i wywóz śniegu w sytuacjach wyjątkowych przy zastosowaniu sprzętu nieuszkadzającego nawierzchnię i elementów pasa drogowego (np. z zastosowaniem listew ogumionych) – wyłącznie na polecenie zamawiającego; 2.4. gotowość do pracy 24 godziny na dobę przez 7 dni w tygodniu umożliwiając kontakt telefoniczny do i od Zamawiającego. Wykonawca przedstawi osoby do kontaktu telefonicznego w celu zapewnienia pełnej dyspozycyjności; 2.5. używanie sprzętu w pełni sprawnego technicznie, w przypadku awarii Wykonawca zobowiązany jest do podstawienia sprzętu zastępczego; 2.6. śledzenie na bieżąco prognozy pogody dla gminy Tuchów. 3. Zamawiający dokonuje podziału zamówienia na 16 części: 3.1. Część nr 1 – chodniki i place - Tuchów i Lubaszowa 3.2. Część nr 2 – ulice i drogi - Tuchów i Lubaszowa 3.3. Część nr 3 - Buchcice 3.4. Część nr 4 - Burzyn 3.5. Część nr 5 - Dąbrówka Tuchowska 3.6. Część nr 6 - Jodłówka Tuchowska 3.7. Część nr 7 - Karwodrza 3.8. Część nr 8 - Lubaszowa 3.9. Część nr 9 - Łowczów 3.10. Część nr 10 - Meszna Opacka 3.11. Część nr 11 - Piotrkowice 3.12. Część nr 12 - Siedliska 3.13. Część nr 13 - Trzemesna 3.14. Część nr 14 - Zabłędza 3.15. Część nr 15 – Osiedle Tuchów - Garbek 3.16. Część nr 16 – Osiedle Tuchów - Kielanowice
Interne KennungZP-271-UE/2/2026
VerfahrensartOffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigtnein
Zweck
Art des AuftragsDienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 90620000 Schneeräumung
Zusätzliche Einstufung (cpv): 90630000 Glatteisbeseitigung
5. Los
LosLOT-0001
Titel„Zimowe utrzymanie dróg na terenie Gminy Tuchów w sezonie 2026/2027 - część nr 1: chodniki i place - Tuchów i Lubaszowa
Beschreibung1.1. Przedmiotem zamówienia są usługi dotyczące zadania pn. „Zimowe utrzymanie dróg na terenie Gminy Tuchów w sezonie 2026/2027 - część nr 1: chodniki i place - Tuchów i Lubaszowa" 1.1.1. Zamówienie obejmuje w szczególności: 1.1.1.1. usuwanie śliskości zimowej przy zastosowaniu odpowiednich (właściwych) środków chemicznych i uszorstniających (środek chemiczny w postaci stałej chlorek sodu (sól drogowa) oraz kruszywo naturalne o uziarnieniu do 4 mm - w proporcjach: sól 25 %, kruszywo 75 %) dostosowanych do warunków pogodowych wraz z dostawą tych materiałów i ich załadunkiem na środki transportowe, 1.1.1.2. odśnieżanie chodników i placów przy zastosowaniu odpowiedniego sprzętu, 1.1.1.3. użycie ciężkiego sprzętu - na wyłączne polecenie zamawiającego, w przypadku intensywnych opadów śniegu lub zamieci powodujących powstanie zasp, 1.1.1.4. załadunek i wywóz śniegu w sytuacjach wyjątkowych przy zastosowaniu sprzętu nieuszkadzającego nawierzchnię i elementów pasa drogowego (np. z zastosowaniem listew ogumionych) – wyłącznie na polecenie zamawiającego, 1.1.1.5. stałe patrolowanie chodników i placów w celu bieżącej oceny skuteczności podejmowanych działań w ramach realizacji zamówienia oraz gotowość do pracy 24 godziny na dobę przez 7 dni w tygodniu umożliwiając kontakt telefoniczny oraz fax do i od Zamawiającego, Uwaga! Wykonawca zobligowany jest do przedstawienia osoby do kontaktu telefonicznego w celu zapewnienia pełnej dyspozycyjności, 1.1.1.6. śledzenie na bieżąco prognozy pogody dla Tuchowa. 1.2. Szczegółowy przedmiot zamówienia oraz sposób realizacji zamówienia został określony w załącznikach do SWZ, m. in. w opisie przedmiotu zamówienia stanowiącym załącznik nr 1 do SWZ.
Interne KennungCzęść nr 1
LosLOT-0002
Titel„Zimowe utrzymanie dróg na terenie Gminy Tuchów w sezonie 2026/2027 - Część nr 2 – ulice i drogi - Tuchów i Lubaszowa
Beschreibung1.1. Przedmiotem zamówienia są usługi dotyczące zadania pn. „Zimowe utrzymanie dróg na terenie Gminy Tuchów w sezonie 2026/2027 - Część nr 2 – ulice i drogi - Tuchów i Lubaszowa" 1.1.1. Zamówienie obejmuje w szczególności: 1.1.1.1. usuwanie śliskości zimowej przy zastosowaniu odpowiednich (właściwych) środków chemicznych i uszorstniających (środek chemiczny w postaci stałej chlorek sodu sól drogowa) oraz kruszywo naturalne o uziarnieniu do 4 mm - w proporcjach: sól 25 %, kruszywo 75 %) dostosowanych do warunków pogodowych wraz z dostawą tych materiałów i ich załadunkiem na środki transportowe; 1.1.1.2. odśnieżanie jezdni przy zastosowaniu pługów zamontowanych na solarkach, piaskarkach samochodach ciężarowych, ciągnikach, itp. 1.1.1.3. użycie ciężkiego sprzętu - na wyłączne polecenie zamawiającego, w przypadku intensywnych opadów śniegu lub zamieci powodujących powstanie zasp; 1.1.1.4. załadunek i wywóz śniegu w sytuacjach wyjątkowych przy zastosowaniu sprzętu nieuszkadzającego nawierzchnię i elementów pasa drogowego (np. z zastosowaniem listew ogumionych) – wyłącznie na polecenie zamawiającego; 1.1.1.5. stałe patrolowanie dróg w celu bieżącej oceny skuteczności podejmowanych działań w ramach realizacji zamówienia oraz gotowość do pracy 24 godziny na dobę przez 7 dni w tygodniu umożliwiając kontakt telefoniczny oraz fax do i od Zamawiającego. Wykonawca przedstawi osoby do kontaktu telefonicznego w celu zapewnienia pełnej dyspozycyjności. 1.2. Szczegółowy przedmiot zamówienia oraz sposób realizacji zamówienia został określony w załącznikach do SWZ, m. in. w opisie przedmiotu zamówienia stanowiącym załącznik nr 1 do SWZ.
Interne KennungCzęść nr 2
LosLOT-0003
Titel„Zimowe utrzymanie dróg na terenie Gminy Tuchów w sezonie 2026/2027 - część nr 3 - Buchcice"
Beschreibung1.1. Przedmiotem zamówienia są usługi dotyczące zadania pn. „Zimowe utrzymanie dróg na terenie Gminy Tuchów w sezonie 2026/2027 - część nr 3 - Buchcice" 1.1.1. Zamówienie obejmuje w szczególności: 1.1.1.1. przystąpienie do odśnieżania wraz z posypywaniem niezwłocznie po ustaniu opadów śniegu lub w ich trakcie w przypadku występowania ciągłych opadów, zawiei i zamieci śnieżnych przy zastosowaniu odpowiedniego sprzętu; 1.1.1.2. użycie ciężkiego sprzętu - na wyłączne polecenie zamawiającego, w przypadku intensywnych opadów śniegu lub zamieci powodujących powstanie zasp.; 1.1.1.3. załadunek i wywóz śniegu w sytuacjach wyjątkowych przy zastosowaniu sprzętu nieuszkadzającego nawierzchnię i elementów pasa drogowego (np. z zastosowaniem listew ogumionych) – wyłącznie na polecenie zamawiającego; 1.1.1.4. gotowość do pracy 24 godziny na dobę przez 7 dni w tygodniu umożliwiając kontakt telefoniczny do i od Zamawiającego. Wykonawca przedstawi osoby do kontaktu telefonicznego w celu zapewnienia pełnej dyspozycyjności; 1.1.1.5. używanie sprzętu w pełni sprawnego technicznie, w przypadku awarii Wykonawca zobowiązany jest do podstawienia sprzętu zastępczego; 1.1.1.6. śledzenie na bieżąco prognozy pogody dla gminy Tuchów. 1.2. Szczegółowy przedmiot zamówienia oraz sposób realizacji zamówienia został określony w załącznikach do SWZ, m. in. w opisie przedmiotu zamówienia stanowiącym załącznik nr 1 do SWZ.
Interne KennungCzęść nr 3
LosLOT-0004
Titel„Zimowe utrzymanie dróg na terenie Gminy Tuchów w sezonie 2026/2027 - część nr 4 - Burzyn
Beschreibung1.1. Przedmiotem zamówienia są usługi dotyczące zadania pn. „Zimowe utrzymanie dróg na terenie Gminy Tuchów w sezonie 2026/2027 - część nr 4 - Burzyn" 1.1.1. Zamówienie obejmuje w szczególności: 1.1.1.1. przystąpienie do odśnieżania wraz z posypywaniem niezwłocznie po ustaniu opadów śniegu lub w ich trakcie w przypadku występowania ciągłych opadów, zawiei i zamieci śnieżnych przy zastosowaniu odpowiedniego sprzętu; 1.1.1.2. użycie ciężkiego sprzętu - na wyłączne polecenie zamawiającego, w przypadku intensywnych opadów śniegu lub zamieci powodujących powstanie zasp.; 1.1.1.3. załadunek i wywóz śniegu w sytuacjach wyjątkowych przy zastosowaniu sprzętu nieuszkadzającego nawierzchnię i elementów pasa drogowego (np. z zastosowaniem listew ogumionych) – wyłącznie na polecenie zamawiającego; 1.1.1.4. gotowość do pracy 24 godziny na dobę przez 7 dni w tygodniu umożliwiając kontakt telefoniczny do i od Zamawiającego. Wykonawca przedstawi osoby do kontaktu telefonicznego w celu zapewnienia pełnej dyspozycyjności; 1.1.1.5. używanie sprzętu w pełni sprawnego technicznie, w przypadku awarii Wykonawca zobowiązany jest do podstawienia sprzętu zastępczego; 1.1.1.6. śledzenie na bieżąco prognozy pogody dla gminy Tuchów. 1.2. Szczegółowy przedmiot zamówienia oraz sposób realizacji zamówienia został określony w załącznikach do SWZ, m. in. w opisie przedmiotu zamówienia stanowiącym załącznik nr 1 do SWZ.
Interne KennungCzęść nr 4
LosLOT-0005
Titel„Zimowe utrzymanie dróg na terenie Gminy Tuchów w sezonie 2026/2027 - część nr 5 - Dąbrówka Tuchowska"
Beschreibung1.1. Przedmiotem zamówienia są usługi dotyczące zadania pn. „Zimowe utrzymanie dróg na terenie Gminy Tuchów w sezonie 2026/2027 - część nr 5 - Dąbrówka Tuchowska" 1.1.1. Zamówienie obejmuje w szczególności: 1.1.1.1. przystąpienie do odśnieżania wraz z posypywaniem niezwłocznie po ustaniu opadów śniegu lub w ich trakcie w przypadku występowania ciągłych opadów, zawiei i zamieci śnieżnych przy zastosowaniu odpowiedniego sprzętu; 1.1.1.2. użycie ciężkiego sprzętu - na wyłączne polecenie zamawiającego, w przypadku intensywnych opadów śniegu lub zamieci powodujących powstanie zasp.; 1.1.1.3. załadunek i wywóz śniegu w sytuacjach wyjątkowych przy zastosowaniu sprzętu nieuszkadzającego nawierzchnię i elementów pasa drogowego (np. z zastosowaniem listew ogumionych) – wyłącznie na polecenie zamawiającego; 1.1.1.4. gotowość do pracy 24 godziny na dobę przez 7 dni w tygodniu umożliwiając kontakt telefoniczny do i od Zamawiającego. Wykonawca przedstawi osoby do kontaktu telefonicznego w celu zapewnienia pełnej dyspozycyjności; 1.1.1.5. używanie sprzętu w pełni sprawnego technicznie, w przypadku awarii Wykonawca zobowiązany jest do podstawienia sprzętu zastępczego; 1.1.1.6. śledzenie na bieżąco prognozy pogody dla gminy Tuchów. 1.2. Szczegółowy przedmiot zamówienia oraz sposób realizacji zamówienia został określony w załącznikach do SWZ, m. in. w opisie przedmiotu zamówienia stanowiącym załącznik nr 1 do SWZ.
Interne KennungCzęść nr 5
LosLOT-0006
Titel„Zimowe utrzymanie dróg na terenie Gminy Tuchów w sezonie 2026/2027 - część nr 6 - Jodłówka Tuchowska"
Beschreibung1.1. Przedmiotem zamówienia są usługi dotyczące zadania pn. „Zimowe utrzymanie dróg na terenie Gminy Tuchów w sezonie 2026/2027 - część nr 6 - Jodłówka Tuchowska" 1.1.1. Zamówienie obejmuje w szczególności: 1.1.1.1. przystąpienie do odśnieżania wraz z posypywaniem niezwłocznie po ustaniu opadów śniegu lub w ich trakcie w przypadku występowania ciągłych opadów, zawiei i zamieci śnieżnych przy zastosowaniu odpowiedniego sprzętu; 1.1.1.2. użycie ciężkiego sprzętu - na wyłączne polecenie zamawiającego, w przypadku intensywnych opadów śniegu lub zamieci powodujących powstanie zasp.; 1.1.1.3. załadunek i wywóz śniegu w sytuacjach wyjątkowych przy zastosowaniu sprzętu nieuszkadzającego nawierzchnię i elementów pasa drogowego (np. z zastosowaniem listew ogumionych) – wyłącznie na polecenie zamawiającego; 1.1.1.4. gotowość do pracy 24 godziny na dobę przez 7 dni w tygodniu umożliwiając kontakt telefoniczny do i od Zamawiającego. Wykonawca przedstawi osoby do kontaktu telefonicznego w celu zapewnienia pełnej dyspozycyjności; 1.1.1.5. używanie sprzętu w pełni sprawnego technicznie, w przypadku awarii Wykonawca zobowiązany jest do podstawienia sprzętu zastępczego; 1.1.1.6. śledzenie na bieżąco prognozy pogody dla gminy Tuchów. 1.2. Szczegółowy przedmiot zamówienia oraz sposób realizacji zamówienia został określony w załącznikach do SWZ, m. in. w opisie przedmiotu zamówienia stanowiącym załącznik nr 1 do SWZ.
Interne KennungCzęść nr 6
LosLOT-0007
Titel„Zimowe utrzymanie dróg na terenie Gminy Tuchów w sezonie 2026/2027 - część nr 7 - Karwodrza"
Beschreibung1.1. Przedmiotem zamówienia są usługi dotyczące zadania pn. „Zimowe utrzymanie dróg na terenie Gminy Tuchów w sezonie 2026/2027 - część nr 7 - Karwodrza" 1.1.1. Zamówienie obejmuje w szczególności: 1.1.1.1. przystąpienie do odśnieżania wraz z posypywaniem niezwłocznie po ustaniu opadów śniegu lub w ich trakcie w przypadku występowania ciągłych opadów, zawiei i zamieci śnieżnych przy zastosowaniu odpowiedniego sprzętu; 1.1.1.2. użycie ciężkiego sprzętu - na wyłączne polecenie zamawiającego, w przypadku intensywnych opadów śniegu lub zamieci powodujących powstanie zasp.; 1.1.1.3. załadunek i wywóz śniegu w sytuacjach wyjątkowych przy zastosowaniu sprzętu nieuszkadzającego nawierzchnię i elementów pasa drogowego (np. z zastosowaniem listew ogumionych) – wyłącznie na polecenie zamawiającego; 1.1.1.4. gotowość do pracy 24 godziny na dobę przez 7 dni w tygodniu umożliwiając kontakt telefoniczny do i od Zamawiającego. Wykonawca przedstawi osoby do kontaktu telefonicznego w celu zapewnienia pełnej dyspozycyjności; 1.1.1.5. używanie sprzętu w pełni sprawnego technicznie, w przypadku awarii Wykonawca zobowiązany jest do podstawienia sprzętu zastępczego; 1.1.1.6. śledzenie na bieżąco prognozy pogody dla gminy Tuchów. 1.2. Szczegółowy przedmiot zamówienia oraz sposób realizacji zamówienia został określony w załącznikach do SWZ, m. in. w opisie przedmiotu zamówienia stanowiącym załącznik nr 1 do SWZ.
Interne KennungCzęść nr 7
LosLOT-0008
Titel„Zimowe utrzymanie dróg na terenie Gminy Tuchów w sezonie 2026/2027 - część nr 8 - Lubaszowa"
Beschreibung1.1. Przedmiotem zamówienia są usługi dotyczące zadania pn. „Zimowe utrzymanie dróg na terenie Gminy Tuchów w sezonie 2026/2027 - część nr 8 - Lubaszowa"" 1.1.1. Zamówienie obejmuje w szczególności: 1.1.1.1. przystąpienie do odśnieżania wraz z posypywaniem niezwłocznie po ustaniu opadów śniegu lub w ich trakcie w przypadku występowania ciągłych opadów, zawiei i zamieci śnieżnych przy zastosowaniu odpowiedniego sprzętu; 1.1.1.2. użycie ciężkiego sprzętu - na wyłączne polecenie zamawiającego, w przypadku intensywnych opadów śniegu lub zamieci powodujących powstanie zasp.; 1.1.1.3. załadunek i wywóz śniegu w sytuacjach wyjątkowych przy zastosowaniu sprzętu nieuszkadzającego nawierzchnię i elementów pasa drogowego (np. z zastosowaniem listew ogumionych) – wyłącznie na polecenie zamawiającego; 1.1.1.4. gotowość do pracy 24 godziny na dobę przez 7 dni w tygodniu umożliwiając kontakt telefoniczny do i od Zamawiającego. Wykonawca przedstawi osoby do kontaktu telefonicznego w celu zapewnienia pełnej dyspozycyjności; 1.1.1.5. używanie sprzętu w pełni sprawnego technicznie, w przypadku awarii Wykonawca zobowiązany jest do podstawienia sprzętu zastępczego; 1.1.1.6. śledzenie na bieżąco prognozy pogody dla gminy Tuchów. 1.2. Szczegółowy przedmiot zamówienia oraz sposób realizacji zamówienia został określony w załącznikach do SWZ, m. in. w opisie przedmiotu zamówienia stanowiącym załącznik nr 1 do SWZ.
Interne KennungCzęść nr 8
LosLOT-0009
Titel„Zimowe utrzymanie dróg na terenie Gminy Tuchów w sezonie 2026/2027 - część nr 9 - Łowczów"
Beschreibung1.1. Przedmiotem zamówienia są usługi dotyczące zadania pn. „Zimowe utrzymanie dróg na terenie Gminy Tuchów w sezonie 2026/2027 - część nr 9 - Łowczów" 1.1.1. Zamówienie obejmuje w szczególności: 1.1.1.1. przystąpienie do odśnieżania wraz z posypywaniem niezwłocznie po ustaniu opadów śniegu lub w ich trakcie w przypadku występowania ciągłych opadów, zawiei i zamieci śnieżnych przy zastosowaniu odpowiedniego sprzętu; 1.1.1.2. użycie ciężkiego sprzętu - na wyłączne polecenie zamawiającego, w przypadku intensywnych opadów śniegu lub zamieci powodujących powstanie zasp.; 1.1.1.3. załadunek i wywóz śniegu w sytuacjach wyjątkowych przy zastosowaniu sprzętu nieuszkadzającego nawierzchnię i elementów pasa drogowego (np. z zastosowaniem listew ogumionych) – wyłącznie na polecenie zamawiającego; 1.1.1.4. gotowość do pracy 24 godziny na dobę przez 7 dni w tygodniu umożliwiając kontakt telefoniczny do i od Zamawiającego. Wykonawca przedstawi osoby do kontaktu telefonicznego w celu zapewnienia pełnej dyspozycyjności; 1.1.1.5. używanie sprzętu w pełni sprawnego technicznie, w przypadku awarii Wykonawca zobowiązany jest do podstawienia sprzętu zastępczego; 1.1.1.6. śledzenie na bieżąco prognozy pogody dla gminy Tuchów. 1.2. Szczegółowy przedmiot zamówienia oraz sposób realizacji zamówienia został określony w załącznikach do SWZ, m. in. w opisie przedmiotu zamówienia stanowiącym załącznik nr 1 do SWZ.
Interne KennungCzęść nr 9
LosLOT-0010
Titel„Zimowe utrzymanie dróg na terenie Gminy Tuchów w sezonie 2026/2027 - część nr 10 - Meszna Opacka"
Beschreibung1.1. Przedmiotem zamówienia są usługi dotyczące zadania pn. „Zimowe utrzymanie dróg na terenie Gminy Tuchów w sezonie 2026/2027 - część nr 10 - Meszna Opacka" 1.1.1. Zamówienie obejmuje w szczególności: 1.1.1.1. przystąpienie do odśnieżania wraz z posypywaniem niezwłocznie po ustaniu opadów śniegu lub w ich trakcie w przypadku występowania ciągłych opadów, zawiei i zamieci śnieżnych przy zastosowaniu odpowiedniego sprzętu; 1.1.1.2. użycie ciężkiego sprzętu - na wyłączne polecenie zamawiającego, w przypadku intensywnych opadów śniegu lub zamieci powodujących powstanie zasp.; 1.1.1.3. załadunek i wywóz śniegu w sytuacjach wyjątkowych przy zastosowaniu sprzętu nieuszkadzającego nawierzchnię i elementów pasa drogowego (np. z zastosowaniem listew ogumionych) – wyłącznie na polecenie zamawiającego; 1.1.1.4. gotowość do pracy 24 godziny na dobę przez 7 dni w tygodniu umożliwiając kontakt telefoniczny do i od Zamawiającego. Wykonawca przedstawi osoby do kontaktu telefonicznego w celu zapewnienia pełnej dyspozycyjności; 1.1.1.5. używanie sprzętu w pełni sprawnego technicznie, w przypadku awarii Wykonawca zobowiązany jest do podstawienia sprzętu zastępczego; 1.1.1.6. śledzenie na bieżąco prognozy pogody dla gminy Tuchów. 1.2. Szczegółowy przedmiot zamówienia oraz sposób realizacji zamówienia został określony w załącznikach do SWZ, m. in. w opisie przedmiotu zamówienia stanowiącym załącznik nr 1 do SWZ.
Interne KennungCzęść nr 10
LosLOT-0011
Titel„Zimowe utrzymanie dróg na terenie Gminy Tuchów w sezonie 2026/2027 - część nr 11 - Piotrkowice"
Beschreibung1.1. Przedmiotem zamówienia są usługi dotyczące zadania pn. „Zimowe utrzymanie dróg na terenie Gminy Tuchów w sezonie 2026/2027 - część nr 11 - Piotrkowice" 1.1.1. Zamówienie obejmuje w szczególności: 1.1.1.1. przystąpienie do odśnieżania wraz z posypywaniem niezwłocznie po ustaniu opadów śniegu lub w ich trakcie w przypadku występowania ciągłych opadów, zawiei i zamieci śnieżnych przy zastosowaniu odpowiedniego sprzętu; 1.1.1.2. użycie ciężkiego sprzętu - na wyłączne polecenie zamawiającego, w przypadku intensywnych opadów śniegu lub zamieci powodujących powstanie zasp.; 1.1.1.3. załadunek i wywóz śniegu w sytuacjach wyjątkowych przy zastosowaniu sprzętu nieuszkadzającego nawierzchnię i elementów pasa drogowego (np. z zastosowaniem listew ogumionych) – wyłącznie na polecenie zamawiającego; 1.1.1.4. gotowość do pracy 24 godziny na dobę przez 7 dni w tygodniu umożliwiając kontakt telefoniczny do i od Zamawiającego. Wykonawca przedstawi osoby do kontaktu telefonicznego w celu zapewnienia pełnej dyspozycyjności; 1.1.1.5. używanie sprzętu w pełni sprawnego technicznie, w przypadku awarii Wykonawca zobowiązany jest do podstawienia sprzętu zastępczego; 1.1.1.6. śledzenie na bieżąco prognozy pogody dla gminy Tuchów. 1.2. Szczegółowy przedmiot zamówienia oraz sposób realizacji zamówienia został określony w załącznikach do SWZ, m. in. w opisie przedmiotu zamówienia stanowiącym załącznik nr 1 do SWZ.
Interne KennungCzęść nr 11
LosLOT-0012
Titel„Zimowe utrzymanie dróg na terenie Gminy Tuchów w sezonie 2026/2027 - część nr 12 - Siedliska"
Beschreibung1.1. Przedmiotem zamówienia są usługi dotyczące zadania pn. „Zimowe utrzymanie dróg na terenie Gminy Tuchów w sezonie 2026/2027 - część nr 12 - Siedliska" 1.1.1. Zamówienie obejmuje w szczególności: 1.1.1.1. przystąpienie do odśnieżania wraz z posypywaniem niezwłocznie po ustaniu opadów śniegu lub w ich trakcie w przypadku występowania ciągłych opadów, zawiei i zamieci śnieżnych przy zastosowaniu odpowiedniego sprzętu; 1.1.1.2. użycie ciężkiego sprzętu - na wyłączne polecenie zamawiającego, w przypadku intensywnych opadów śniegu lub zamieci powodujących powstanie zasp.; 1.1.1.3. załadunek i wywóz śniegu w sytuacjach wyjątkowych przy zastosowaniu sprzętu nieuszkadzającego nawierzchnię i elementów pasa drogowego (np. z zastosowaniem listew ogumionych) – wyłącznie na polecenie zamawiającego; 1.1.1.4. gotowość do pracy 24 godziny na dobę przez 7 dni w tygodniu umożliwiając kontakt telefoniczny do i od Zamawiającego. Wykonawca przedstawi osoby do kontaktu telefonicznego w celu zapewnienia pełnej dyspozycyjności; 1.1.1.5. używanie sprzętu w pełni sprawnego technicznie, w przypadku awarii Wykonawca zobowiązany jest do podstawienia sprzętu zastępczego; 1.1.1.6. śledzenie na bieżąco prognozy pogody dla gminy Tuchów. 1.2. Szczegółowy przedmiot zamówienia oraz sposób realizacji zamówienia został określony w załącznikach do SWZ, m. in. w opisie przedmiotu zamówienia stanowiącym załącznik nr 1 do SWZ.
Interne KennungCzęść nr 12
LosLOT-0013
Titel„Zimowe utrzymanie dróg na terenie Gminy Tuchów w sezonie 2026/2027 - część nr 13 - Trzemesna"
Beschreibung1.1. Przedmiotem zamówienia są usługi dotyczące zadania pn. „Zimowe utrzymanie dróg na terenie Gminy Tuchów w sezonie 2026/2027 - część nr 13 - Trzemesna" 1.1.1. Zamówienie obejmuje w szczególności: 1.1.1.1. przystąpienie do odśnieżania wraz z posypywaniem niezwłocznie po ustaniu opadów śniegu lub w ich trakcie w przypadku występowania ciągłych opadów, zawiei i zamieci śnieżnych przy zastosowaniu odpowiedniego sprzętu; 1.1.1.2. użycie ciężkiego sprzętu - na wyłączne polecenie zamawiającego, w przypadku intensywnych opadów śniegu lub zamieci powodujących powstanie zasp.; 1.1.1.3. załadunek i wywóz śniegu w sytuacjach wyjątkowych przy zastosowaniu sprzętu nieuszkadzającego nawierzchnię i elementów pasa drogowego (np. z zastosowaniem listew ogumionych) – wyłącznie na polecenie zamawiającego; 1.1.1.4. gotowość do pracy 24 godziny na dobę przez 7 dni w tygodniu umożliwiając kontakt telefoniczny do i od Zamawiającego. Wykonawca przedstawi osoby do kontaktu telefonicznego w celu zapewnienia pełnej dyspozycyjności; 1.1.1.5. używanie sprzętu w pełni sprawnego technicznie, w przypadku awarii Wykonawca zobowiązany jest do podstawienia sprzętu zastępczego; 1.1.1.6. śledzenie na bieżąco prognozy pogody dla gminy Tuchów. 1.2. Szczegółowy przedmiot zamówienia oraz sposób realizacji zamówienia został określony w załącznikach do SWZ, m. in. w opisie przedmiotu zamówienia stanowiącym załącznik nr 1 do SWZ.
Interne KennungCzęść nr 13
LosLOT-0014
Titel„Zimowe utrzymanie dróg na terenie Gminy Tuchów w sezonie 2026/2027 - część nr 14 - Zabłędza"
Beschreibung1.1. Przedmiotem zamówienia są usługi dotyczące zadania pn. „Zimowe utrzymanie dróg na terenie Gminy Tuchów w sezonie 2026/2027 - część nr 14 - Zabłędza" 1.1.1. Zamówienie obejmuje w szczególności: 1.1.1.1. przystąpienie do odśnieżania wraz z posypywaniem niezwłocznie po ustaniu opadów śniegu lub w ich trakcie w przypadku występowania ciągłych opadów, zawiei i zamieci śnieżnych przy zastosowaniu odpowiedniego sprzętu; 1.1.1.2. użycie ciężkiego sprzętu - na wyłączne polecenie zamawiającego, w przypadku intensywnych opadów śniegu lub zamieci powodujących powstanie zasp.; 1.1.1.3. załadunek i wywóz śniegu w sytuacjach wyjątkowych przy zastosowaniu sprzętu nieuszkadzającego nawierzchnię i elementów pasa drogowego (np. z zastosowaniem listew ogumionych) – wyłącznie na polecenie zamawiającego; 1.1.1.4. gotowość do pracy 24 godziny na dobę przez 7 dni w tygodniu umożliwiając kontakt telefoniczny do i od Zamawiającego. Wykonawca przedstawi osoby do kontaktu telefonicznego w celu zapewnienia pełnej dyspozycyjności; 1.1.1.5. używanie sprzętu w pełni sprawnego technicznie, w przypadku awarii Wykonawca zobowiązany jest do podstawienia sprzętu zastępczego; 1.1.1.6. śledzenie na bieżąco prognozy pogody dla gminy Tuchów. 1.2. Szczegółowy przedmiot zamówienia oraz sposób realizacji zamówienia został określony w załącznikach do SWZ, m. in. w opisie przedmiotu zamówienia stanowiącym załącznik nr 1 do SWZ.
Interne KennungCzęść nr 14
LosLOT-0015
Titel„Zimowe utrzymanie dróg na terenie Gminy Tuchów w sezonie 2026/2027 - część nr 15 - Osiedle Tuchów - Garbek"
Beschreibung1.1. Przedmiotem zamówienia są usługi dotyczące zadania pn. „Zimowe utrzymanie dróg na terenie Gminy Tuchów w sezonie 2026/2027 - część nr 15 - Osiedle Tuchów - Garbek" 1.1.1. Zamówienie obejmuje w szczególności: 1.1.1.1. przystąpienie do odśnieżania wraz z posypywaniem niezwłocznie po ustaniu opadów śniegu lub w ich trakcie w przypadku występowania ciągłych opadów, zawiei i zamieci śnieżnych przy zastosowaniu odpowiedniego sprzętu; 1.1.1.2. użycie ciężkiego sprzętu - na wyłączne polecenie zamawiającego, w przypadku intensywnych opadów śniegu lub zamieci powodujących powstanie zasp.; 1.1.1.3. załadunek i wywóz śniegu w sytuacjach wyjątkowych przy zastosowaniu sprzętu nieuszkadzającego nawierzchnię i elementów pasa drogowego (np. z zastosowaniem listew ogumionych) – wyłącznie na polecenie zamawiającego; 1.1.1.4. gotowość do pracy 24 godziny na dobę przez 7 dni w tygodniu umożliwiając kontakt telefoniczny do i od Zamawiającego. Wykonawca przedstawi osoby do kontaktu telefonicznego w celu zapewnienia pełnej dyspozycyjności; 1.1.1.5. używanie sprzętu w pełni sprawnego technicznie, w przypadku awarii Wykonawca zobowiązany jest do podstawienia sprzętu zastępczego; 1.1.1.6. śledzenie na bieżąco prognozy pogody dla gminy Tuchów. 1.2. Szczegółowy przedmiot zamówienia oraz sposób realizacji zamówienia został określony w załącznikach do SWZ, m. in. w opisie przedmiotu zamówienia stanowiącym załącznik nr 1 do SWZ.
Interne KennungCzęść nr 15
LosLOT-0016
Titel„Zimowe utrzymanie dróg na terenie Gminy Tuchów w sezonie 2026/2027 - część nr 16 - Osiedle Tuchów - Kielanowice"
Beschreibung1.1. Przedmiotem zamówienia są usługi dotyczące zadania pn. „Zimowe utrzymanie dróg na terenie Gminy Tuchów w sezonie 2026/2027 - część nr 16 - Osiedle Tuchów - Kielanowice" 1.1.1. Zamówienie obejmuje w szczególności: 1.1.1.1. przystąpienie do odśnieżania wraz z posypywaniem niezwłocznie po ustaniu opadów śniegu lub w ich trakcie w przypadku występowania ciągłych opadów, zawiei i zamieci śnieżnych przy zastosowaniu odpowiedniego sprzętu; 1.1.1.2. użycie ciężkiego sprzętu - na wyłączne polecenie zamawiającego, w przypadku intensywnych opadów śniegu lub zamieci powodujących powstanie zasp.; 1.1.1.3. załadunek i wywóz śniegu w sytuacjach wyjątkowych przy zastosowaniu sprzętu nieuszkadzającego nawierzchnię i elementów pasa drogowego (np. z zastosowaniem listew ogumionych) – wyłącznie na polecenie zamawiającego; 1.1.1.4. gotowość do pracy 24 godziny na dobę przez 7 dni w tygodniu umożliwiając kontakt telefoniczny do i od Zamawiającego. Wykonawca przedstawi osoby do kontaktu telefonicznego w celu zapewnienia pełnej dyspozycyjności; 1.1.1.5. używanie sprzętu w pełni sprawnego technicznie, w przypadku awarii Wykonawca zobowiązany jest do podstawienia sprzętu zastępczego; 1.1.1.6. śledzenie na bieżąco prognozy pogody dla gminy Tuchów. 1.2. Szczegółowy przedmiot zamówienia oraz sposób realizacji zamówienia został określony w załącznikach do SWZ, m. in. w opisie przedmiotu zamówienia stanowiącym załącznik nr 1 do SWZ.
Interne KennungCzęść nr 16