512003-2026 - Ergebnis
Tschechien – Reparatur und Wartung von Kraftfahrzeugen und zugehörigen Ausrüstungen – Opravy vozidel RZP a RLP značky Mercedes-Benz
Bekanntmachung vergebener Aufträge oder Zuschlagsbekanntmachung – Standardregelung
Dienstleistungen - Lieferleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelOpravy vozidel RZP a RLP značky Mercedes-Benz
BeschreibungPředmětem plnění veřejné zakázky na služby je uzavření „Rámcové smlouvy o provádění servisních oprav motorových vozidel značky Mercedes-Benz“ (dále také „smlouva“) na dobu 3 let na servis především sanitních a zásahových vozidel (dále také „vozidel MB“) Zdravotnické záchranné služby hl. m. Prahy (dále také „ZZS HMP“). Jedná se o provádění komplexního mimozáručního i pozáručního servisu, údržby, oprav (i po dopravních nehodách) základního vozidla MB, včetně dodávek náhradních dílů, součástek a originálního příslušenství k vozidlům. Předmětem smlouvy jsou rovněž kompletní pravidelné pozáruční servisní prohlídky vozidel MB s ohledem k požadavkům platné legislativy a dle nařízení a doporučení výrobců podvozků a základních vozidel (Mercedes-Benz). Bližší podmínky plnění jsou podrobněji vymezeny níže, dále v závazném znění smlouvy (Příloze č. 3 ZD) a ve „Specifikaci a aktuálním přehledu vozového parku“ (Příloze č. 4 ZD). Zadavatel v současné době disponuje sanitními a zásahovými vozidly, jejichž aktuální přehled je v Příloze č. 4 ZD. Zadavatel požaduje v rámci celé doby plnění zajištění předmětu plnění s využitím originálních a nerepasovaných dílů, součástek. V případě, že vybraný dodavatel dodá náhradní díly, které jsou vyrobené nezávislými výrobci a jsou kvalitativně min. rovnocenné s originálními díly (díly schválené pro prvovýrobu), bude na tuto skutečnost zadavatel upozorněn a může tento náhradní díl odmítnout. Zadavatel požaduje od dodavatele zajištění komplexního servisu základních vozidel osobní, užitkové a nákladní řady typů (včetně podvozku, původní karoserie Mercedes-Benz, s výjimkou účelové nástavby a zástavby vozidla). Servis je požadován včetně diagnostiky profesionálním diagnostickým systémem (např. test tlumičů a geometrii náprav atd.), včetně komplexních oprav hnacího řetězce, v plném rozsahu elektroinstalace na vozidle a podvozku, oprav automatických převodovek a následné diagnostiky použité náplně (snížení rizika následného poškození komponentů převodovky a chladícího systému), karosářské opravy karoserie Mercedes-Benz, včetně lakování a lepené grafiky, nastavení řídící jednotky nástavby, oprav klimatizačních jednotek ve vozidle dodaných MB, výměny provozních náplní atd. Zadavatel si vyhrazuje možnost zajišťovat vlastní dílnou (dle kapacitních a technických možností) drobné opravy jako například: • Opravy brzdové soustavy (výměna čidel, obložení, kotoučů a brzdičů) a další drobné mechanické opravy, • Opravy podvozku (tlumiče, stabilizátory, kulové a svislé čepy, spojovací tyč řízení) a další drobné mechanické opravy, • Opravy kabiny řidiče: výměna poškozených zrcátek, tlačítek ovládání, žárovek, pojistek, zábleskových světel modré barvy a zábleskových modulů rampy, ovládacích prvků výstražného rozhlasového zařízení (VRZ) a další menší mechanické i elektro opravy, • Pneumatiky (opravy, výměny, přezouvání), • Hnací řetězec + olej: výměna motorového oleje (pravidelný servis), výměna filtrů (olejový, palivový, kabinový), doplnění provozních náplní (olej, chladicí kapalina, ADBlue), výměna akumulátorů (nástavbový, vozidlový) atd. Blíže jsou tyto drobné opravy specifikovány v Příloze č. 4 ZD. Zadavatel požaduje, aby dodavatel, se kterým bude podepsána smlouva, v rámci plnění této veřejné zakázky dále elektronicky předkládal zadavateli po každé opravě vozidla editovatelný soupis vykonaných činností s uvedením cen jednotlivých dílů, které byly použity v rámci provedené opravy, a to ve formátu XML, jehož povinná struktura je stanovena „Podmínkami pro XML – import“ (Přílohou č. 6 ZD). Příloha č. 6 jednoznačně uvádí, jak má xml „vypadat“ a co má obsahovat. Výše uvedené požadavky zadavatele zohledňuje „Rámcová smlouva o provádění servisních oprav motorových vozidel značky Mercedes-Benz“ (Příloha č. 3 ZD). K zajištění odborného servisu musí být dodavatel autorizován od výrobce Mercedes-Benz zadavatel, a proto bude požadovat před uzavřením smlouvy od vybraného dodavatele předložení dokumentů k potvrzení zajištění odborného servisu s platnou autorizací výrobce Mercedes-Benz. Ostatní podmínky jsou uvedeny v zadávací dokumentaci.
Interne Kennung77/2025
VerfahrensartOffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigtnein
Zentrale Elemente des VerfahrensOtevřeném řízení podle § 56 zákona č. 134/2016 Sb., veškeré informace o postupu zadavatel uvádí v zadávací dokumentaci.
Zweck
Art des AuftragsDienstleistungen
Zusätzliche Art des AuftragsLieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 50110000 Reparatur und Wartung von Kraftfahrzeugen und zugehörigen Ausrüstungen
Zusätzliche Einstufung (cpv): 34300000 Teile und Zubehör für Fahrzeuge und deren Motoren
5. Los
LosLOT-0001
Optionen
Beschreibung der OptionenZměna závazku ze smlouvy na veřejnou zakázku především v souladu s § 222 odst. 4 zákona, především pokud změna nemění celkovou povahu veřejné zakázky a její hodnota je do 10 % původní hodnoty závazku.