See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Dostawa osprzętu do klejenia górotworu dla Oddziałów Polskiej Grupy Górniczej S.A. - nr grupy 295-18
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest dostawa osprzętu do klejenia górotworu dla Oddziałów Polskiej Grupy Górniczej S.A. - nr grupy 295-18.Szczegółowy opis zawarto w Specyfikacji Warunków Zamówienia (SWZ)
Vorherige Bekanntmachung: 254498-2026
Interne Kennung: 702600260
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: ja
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 43600000 Teile für Bergbaumaschinen, Maschinen für die Steingewinnung und Baumaschinen
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Osprzętu do klejenia górotworu - zadanie nr 4 i 5
Beschreibung: Dostawa osprzętu do klejenia górotworu dla Oddziałów Polskiej Grupy Górniczej S.A. - nr grupy 295-18. Szczegółowy opis zawarto w Załącznikach nr 1 i 2 do SWZ.
Interne Kennung: Część (zadanie) nr 4 i 5
Los: LOT-0002
Titel: Osprzętu do klejenia górotworu - zadanie nr 1, 6, 7, 10
Interne Kennung: Część (zadanie) nr 1, 6, 7, 10
Los: LOT-0003
Titel: Osprzętu do klejenia górotworu - zadanie nr 3, 9
Interne Kennung: Część (zadanie) nr 3, 9
Los: LOT-0004
Titel: Osprzętu do klejenia górotworu - zadanie nr 2, 8
Interne Kennung: Część (zadanie) nr 2, 8