512042-2025 - Ergebnis
Tschechien – Dienstleistungen von Architektur-, Konstruktions- und Ingenieurbüros und Prüfstellen – Modernizace tramvajové trati Nádraží – Poliklinika, Litvínov – Správce stavby
Bekanntmachung vergebener Aufträge oder Zuschlagsbekanntmachung – Standardregelung
Dienstleistungen
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Modernizace tramvajové trati Nádraží – Poliklinika, Litvínov – Správce stavby
Beschreibung: Předmětem zakázky je výkon funkce správce stavby a poskytnutí souvisejících služeb při realizaci stavební zakázky na modernizaci tramvajové trati Nádraží – Poliklinika v Litvínově. Stavební zakázka bude realizována metodou Design-Bid-Build za využití tzv. Červené knihy FIDIC. Podrobné informace o stavební zakázce jsou uvedeny v její zadávací dokumentaci uveřejněné na profilu zadavatele: https://tenderarena.cz/dodavatel/zakazka/783252 Předmět zakázky je podrobně specifikován v předloze smlouvy.
Vorherige Bekanntmachung: 209922-2025
Interne Kennung: Modernizace tramvajové trati Nádraží – Poliklinika, Litvínov – Správce stavby
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zentrale Elemente des Verfahrens: V podrobnostech viz zadávací dokumentaci; postup v řízení v souladu se zákonem č. 134/2016 Sb., o zadávání veřejných zakázek.
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 71000000 Dienstleistungen von Architektur-, Konstruktions- und Ingenieurbüros und Prüfstellen
Zusätzliche Einstufung (cpv): 71300000 Dienstleistungen von Ingenieurbüros, 71247000 Beaufsichtigung der Bauarbeiten, 71310000 Technische Beratung und Konstruktionsberatung, 71315000 Haustechnik, 71315400 Gebäudeinspektion, 71500000 Dienstleistungen im Bauwesen, 71520000 Bauaufsicht, 71540000 Bauverwaltungsleistungen
5. Los
Los: LOT-0001
Zusätzliche Einstufung (cpv): 71310000 Technische Beratung und Konstruktionsberatung, 71247000 Beaufsichtigung der Bauarbeiten, 71300000 Dienstleistungen von Ingenieurbüros, 71315000 Haustechnik, 71315400 Gebäudeinspektion, 71500000 Dienstleistungen im Bauwesen, 71520000 Bauaufsicht, 71540000 Bauverwaltungsleistungen
Optionen:
Beschreibung der Optionen: Zadavatel si vyhrazuje možnost změn závazků ze smlouvy. Podmínky pro tyto změny a jejich obsah jsou vymezeny v předloze smlouvy. Zadavatel si vyhrazuje možnost zadat zakázku na nové činnosti v jednacím řízení bez uveřejnění (tzv. opce), přičemž: (a) nové činnosti budou obdobné činnostem, kterou jsou součástí předmětu původní zakázky; (b) nové činnosti budou zadány témuž dodavateli jako původní zakázka; (c) rozsah nových činností odpovídá podmíněným obnosům, jak jsou stanoveny v předloze Dopisu nabídky ve spojení s Přílohou 3 [Odměna a platba], které jsou součástí předlohy smlouvy; (d) doba poskytnutí nových činností se bude odvíjet od jejich skutečného rozsahu a doby realizace původní zakázky, přičemž se předpokládá, že nové činnosti budou poskytnuty paralelně s plněním původní zakázky; (e) jednací řízení bez uveřejnění bude zahájeno do 3 let ode dne uzavření smlouvy; (f) skutečná cena za nové činnosti (bez DPH) nepřesáhne o více než 30 % jejich dále uvedenou předpokládanou hodnotu ani nepřesáhne 30 % ceny původní zakázky. V podrobnostech viz zadávací dokumentaci.