512044-2025 - Wettbewerb
Polen – Schneeräumung – Zimowe utrzymanie dróg na terenie m. Kalisza w sezonie 2025/2026 z podziałem na IV rejony
Auftrags- oder Konzessionsbekanntmachung – Standardregelung
Dienstleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelZimowe utrzymanie dróg na terenie m. Kalisza w sezonie 2025/2026 z podziałem na IV rejony
BeschreibungPrzedmiot zamówienia obejmuje zimowe utrzymanie dróg na terenie m. Kalisza w sezonie 2025/2026 z podziałem na IV rejony. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia oraz pozostałe warunki znajdują się w specyfikacji warunków zamówienia (SWZ) i załącznikach do niej.
Interne KennungZP.271.2.1.2025
VerfahrensartOffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigtnein
Zweck
Art des AuftragsDienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 90620000 Schneeräumung
5. Los
LosLOT-0001
TitelRejon I
Beschreibung1.Powierzchnia dróg objętych zimowym utrzymaniem – zgodnie z załącznikiem do umowy zawierającym wykaz dróg wynosi: Rejon I – ogółem : 273.441 m2 w tym: I standard 151.890 m2, II standard 121.551 m2.2. Zamawiający nie przewiduje możliwości udzielenia zamówień, o których mowa w art. 214 ust. 1 pkt 7 i 8 ustawy Pzp. 3. Wykonawca zobowiązany jest do wniesienia przed upływem terminu składania ofert wadium w wysokości: REJON I ­ 8.000,00 PLN. 4. Zamawiający wymaga zabezpieczenia należytego wykonania umowy. 5. Zakres, charakter zmian oraz warunki wprowadzenia zmian zawarte zostały w projekcie umowy stanowiącym załączniki do SWZ. 6. Szczegółowe warunki realizacji zamówienia znajdują się w SWZ i załącznikach do niej. 7. Informacje RODO (obowiązek informacyjny i ograniczenia stosowania) zostały zawarte w pkt. 39 SWZ. 8. Przed wszczęciem postępowania nie przeprowadzono konsultacji rynkowych. 9. Zamawiający nie określił w dokumentach zamówienia wymagań dotyczących wydajności lub funkcjonalności zgodnie z art. 101 ust. 1 ustawy Pzp. 10. Zamówienie nie obejmuje opcji. 11. Zamawiający nie przewiduje wznowienia. 12. Zamawiający nie określa w dokumentach zamówienia aspektów społecznych, środowiskowych lub innowacyjnych, nie żąda etykiet lub nie stosuje rachunku kosztów cyklu życia w odniesieniu do kryterium oceny ofert. 13. Szczegółowe zapisy dotyczące terminu realizacji przedmiotu zamówienia określone są w treści SWZ.
LosLOT-0002
TitelRejon II
Beschreibung1.Powierzchnia dróg objętych zimowym utrzymaniem – zgodnie z załącznikiem do umowy zawierającym wykaz dróg wynosi: Rejon II – ogółem: 378.619 m2 w tym: I standard 168.528 m2, II standard 210.091 m2.2. Zamawiający nie przewiduje możliwości udzielenia zamówień, o których mowa w art. 214 ust. 1 pkt 7 i 8 ustawy Pzp. 3. Wykonawca zobowiązany jest do wniesienia przed upływem terminu składania ofert wadium w wysokości: REJON II ­ 11.000,00 PLN. 4. Zamawiający wymaga zabezpieczenia należytego wykonania umowy. 5. Zakres, charakter zmian oraz warunki wprowadzenia zmian zawarte zostały w projekcie umowy stanowiącym załączniki do SWZ. 6. Szczegółowe warunki realizacji zamówienia znajdują się w SWZ i załącznikach do niej. 7. Informacje RODO (obowiązek informacyjny i ograniczenia stosowania) zostały zawarte w pkt. 39 SWZ. 8. Przed wszczęciem postępowania nie przeprowadzono konsultacji rynkowych. 9. Zamawiający nie określił w dokumentach zamówienia wymagań dotyczących wydajności lub funkcjonalności zgodnie z art. 101 ust. 1 ustawy Pzp. 10. Zamówienie nie obejmuje opcji. 11. Zamawiający nie przewiduje wznowienia. 12. Zamawiający nie określa w dokumentach zamówienia aspektów społecznych, środowiskowych lub innowacyjnych, nie żąda etykiet lub nie stosuje rachunku kosztów cyklu życia w odniesieniu do kryterium oceny ofert. 13. Szczegółowe zapisy dotyczące terminu realizacji przedmiotu zamówienia określone są w treści SWZ.
LosLOT-0003
TitelRejon III
Beschreibung1.Powierzchnia dróg objętych zimowym utrzymaniem – zgodnie z załącznikiem do umowy zawierającym wykaz dróg wynosi: Rejon III ogółem: 209.888 m2 w tym: I standard 114.048 m2, II standard 95.840 m2.2. Zamawiający nie przewiduje możliwości udzielenia zamówień, o których mowa w art. 214 ust. 1 pkt 7 i 8 ustawy Pzp. 3. Wykonawca zobowiązany jest do wniesienia przed upływem terminu składania ofert wadium w wysokości: REJON III ­ 6.000,00 PLN. 4. Zamawiający wymaga zabezpieczenia należytego wykonania umowy. 5. Zakres, charakter zmian oraz warunki wprowadzenia zmian zawarte zostały w projekcie umowy stanowiącym załączniki do SWZ. 6. Szczegółowe warunki realizacji zamówienia znajdują się w SWZ i załącznikach do niej. 7. Informacje RODO (obowiązek informacyjny i ograniczenia stosowania) zostały zawarte w pkt. 39 SWZ. 8. Przed wszczęciem postępowania nie przeprowadzono konsultacji rynkowych. 9. Zamawiający nie określił w dokumentach zamówienia wymagań dotyczących wydajności lub funkcjonalności zgodnie z art. 101 ust. 1 ustawy Pzp. 10. Zamówienie nie obejmuje opcji. 11. Zamawiający nie przewiduje wznowienia. 12. Zamawiający nie określa w dokumentach zamówienia aspektów społecznych, środowiskowych lub innowacyjnych, nie żąda etykiet lub nie stosuje rachunku kosztów cyklu życia w odniesieniu do kryterium oceny ofert. 13. Szczegółowe zapisy dotyczące terminu realizacji przedmiotu zamówienia określone są w treści SWZ.
LosLOT-0004
TitelRejon IV
Beschreibung1.Powierzchnia dróg objętych zimowym utrzymaniem – zgodnie z załącznikiem do umowy zawierającym wykaz dróg wynosi: Rejon IV – ogółem: 371.256 m2 w tym: I standard 227.258 m2, II standard 143.998 m2.2. Zamawiający nie przewiduje możliwości udzielenia zamówień, o których mowa w art. 214 ust. 1 pkt 7 i 8 ustawy Pzp. 3. Wykonawca zobowiązany jest do wniesienia przed upływem terminu składania ofert wadium w wysokości: REJON IV ­ 11.000,00 PLN. 4. Zamawiający wymaga zabezpieczenia należytego wykonania umowy. 5. Zakres, charakter zmian oraz warunki wprowadzenia zmian zawarte zostały w projekcie umowy stanowiącym załączniki do SWZ. 6. Szczegółowe warunki realizacji zamówienia znajdują się w SWZ i załącznikach do niej. 7. Informacje RODO (obowiązek informacyjny i ograniczenia stosowania) zostały zawarte w pkt. 39 SWZ. 8. Przed wszczęciem postępowania nie przeprowadzono konsultacji rynkowych. 9. Zamawiający nie określił w dokumentach zamówienia wymagań dotyczących wydajności lub funkcjonalności zgodnie z art. 101 ust. 1 ustawy Pzp. 10. Zamówienie nie obejmuje opcji. 11. Zamawiający nie przewiduje wznowienia. 12. Zamawiający nie określa w dokumentach zamówienia aspektów społecznych, środowiskowych lub innowacyjnych, nie żąda etykiet lub nie stosuje rachunku kosztów cyklu życia w odniesieniu do kryterium oceny ofert. 13. Szczegółowe zapisy dotyczące terminu realizacji przedmiotu zamówienia określone są w treści SWZ.