2. Verfahren
Verfahren
Titel: Dostawa aparatury kontrolnej i badawczej oraz sprzętu laboratoryjnego
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest dostawa aparatury kontrolnej i badawczej oraz sprzętu laboratoryjnego, w zakresie i ilości zgodnie z opisem przedmiotu zamówienia stanowiącym załącznik nr 1 do SWZ. 2. Przedmiot zamówienia został podzielony na cztery części: część 1 – Dostawa spektrofotometru część 2 – Dostawa luksomierza część 3 – Dostawa analizatora palinologicznego część 4 – Dostawa mikrowagi
Interne Kennung: ADP.2301.98.2025
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 38000000 Laborgeräte, optische Geräte und Präzisionsgeräte (außer Gläser)
Zusätzliche Einstufung (cpv): 38500000 Apparate und Geräte zum Prüfen und Testen, 38433000 Spektrometer, 38410000 Zählinstrumente, 38434000 Analysatoren, 38300000 Messinstrumente, 38310000 Präzisionswaagen
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Dostawa spektrofotometru
Beschreibung: 1. Przedmiotem zamówienia jest dostawa spektrofotometru (1 szt.), w zakresie zgodnie z opisem przedmiotu zamówienia stanowiącym załącznik nr 1 do SWZ. 2. Wykonawca zobowiązany jest zrealizować zamówienie na zasadach i warunkach opisanych we wzorze umowy stanowiącym załącznik nr 3 do SWZ.
Interne Kennung: ADP.2301.98.2025 - część 1
Zusätzliche Einstufung (cpv): 38500000 Apparate und Geräte zum Prüfen und Testen, 38433000 Spektrometer
Los: LOT-0002
Titel: Dostawa luksomierza
Beschreibung: 1. Przedmiotem zamówienia jest dostawa luksomierza (1 szt.), w zakresie zgodnie z opisem przedmiotu zamówienia stanowiącym załącznik nr 1 do SWZ. 2. Wykonawca zobowiązany jest zrealizować zamówienie na zasadach i warunkach opisanych we wzorze umowy stanowiącym załącznik nr 3 do SWZ.
Interne Kennung: ADP.2301.98.2025 - część 2
Zusätzliche Einstufung (cpv): 38500000 Apparate und Geräte zum Prüfen und Testen, 38410000 Zählinstrumente
Los: LOT-0003
Titel: Dostawa analizatora palinologicznego
Beschreibung: 1. Przedmiotem zamówienia jest dostawa analizatora palinologicznego (1 szt.), w zakresie zgodnie z opisem przedmiotu zamówienia stanowiącym załącznik nr 1 do SWZ. 2. Wykonawca zobowiązany jest zrealizować zamówienie na zasadach i warunkach opisanych we wzorze umowy stanowiącym załącznik nr 3 do SWZ.
Interne Kennung: ADP.2301.98.2025 - część 3
Zusätzliche Einstufung (cpv): 38500000 Apparate und Geräte zum Prüfen und Testen, 38434000 Analysatoren, 38300000 Messinstrumente
Los: LOT-0004
Titel: Dostawa mikrowagi
Beschreibung: 1. Przedmiotem zamówienia jest dostawa mikrowagi (1 szt.), w zakresie zgodnie z opisem przedmiotu zamówienia stanowiącym załącznik nr 1 do SWZ. 2. Wykonawca zobowiązany jest zrealizować zamówienie na zasadach i warunkach opisanych we wzorze umowy stanowiącym załącznik nr 3 do SWZ.
Interne Kennung: ADP.2301.98.2025 - część 4
Zusätzliche Einstufung (cpv): 38500000 Apparate und Geräte zum Prüfen und Testen, 38410000 Zählinstrumente, 38310000 Präzisionswaagen