512048-2026 - Ergebnis
Slowakei – Bauarbeiten – Modernizácia cesty II/542 a II/543 – križovatky Spišská Stará Ves
Bekanntmachung vergebener Aufträge oder Zuschlagsbekanntmachung – Standardregelung
Bauleistungen
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Modernizácia cesty II/542 a II/543 – križovatky Spišská Stará Ves
Beschreibung: Predmetom zákazky je modernizácia ciest II/542 a II/543 v okrese Kežmarok. Záujmovým úsekom je miesto križovania ciest II. triedy, konkrétne prestavba jestvujúcej stykovej križovatky na okružnú križovatku v intraviláne mesta Spišská Stará Ves. Podrobné vymedzenie predmetu zákazky tvorí samostatnú časť súťažných podkladov B.2 Opis predmetu zákazky.
Interne Kennung: 11VS/2025
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Bauleistungen
Haupteinstufung (cpv): 45000000 Bauarbeiten
Zusätzliche Einstufung (cpv): 45233223 Aufbringen von Fahrbahnschichten
5. Los
Los: LOT-0001