See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Dostawa sprzętu i wyposażenia IT do pracowni zawodowych w szkołach zawodowych w Zabrzu, w ramach projektu „Kurs na zawód” współfinansowanego ze środków Europejskiego Funduszu Społecznego Plus w ramach Programu Fundusze Europejskie dla Śląskiego 2021 – 2027 - z podziałem na 4 części
Beschreibung: 1. Przedmiotem zamówienia jest zakup dostawa (wraz z rozładunkiem) sprzętu i wyposażenia IT do pracowni zawodowych w szkołach zawodowych w Zabrzu, w ramach projektu „Kurs na zawód” współfinansowanego ze środków Europejskiego Funduszu Społecznego Plus w ramach Programu Fundusze Europejskie dla Śląskiego 2021 – 2027 - z podziałem na 4 części: Część 1: dostawa sprzętu i wyposażenia IT do pracowni zawodowych w Zabrzańskim Centrum Kształcenia Ogólnego i Zawodowego w Zabrzu Część 2: dostawa sprzętu i wyposażenia IT do pracowni zawodowych w Centrum Edukacji w Zabrzu, w Zespole Szkół Nr 10 w Zabrzu i w Zespole Szkół Ekonomiczno – Usługowych w Zabrzu Część 3: dostawa sprzętu i wyposażenia IT do pracowni zawodowych w Zespole Szkół Nr 18 w Zabrzu i w Centrum Kształcenia Ogólnego i Zawodowego w Zabrzu Część 4: dostawa sprzętu i wyposażenia IT do pracowni zawodowych w Zespole Szkół Nr 3 i w Zespole Szkół Mechaniczno-Samochodowych w Zabrzu Wykonawca zobowiązany jest dostarczyć zgodnie z opisem poszczególne elementy zamówienia do szkół, których adresy siedzib oraz dane kontaktowe szkół - realizatorów projektu „Kurs na zawód” znajdują się poniżej: Część 1: 1. Zabrzańskie Centrum Kształcenia Ogólnego i Zawodowego w Zabrzu, ul. Marszałka Józefa Piłsudskiego 58, 41-800 Zabrze; Dyrektor: Mariola Jakubiec - Gawron tel. 32 271 27 67 Część 2: 1. Centrum Edukacji w Zabrzu, ul. 1 Maja 12, 41-800 Zabrze; Dyrektor: Mariusz Świetlik tel. 32 271-04-87 2. Zespół Szkół Nr 10 w Zabrzu, ul. Fryderyka Chopina 26, 41-807 Zabrze; Dyrektor: Tomasz Grabski tel. 32 271 11 77 3. Zespół Szkół Ekonomiczno– Usługowych w Zabrzu, ul. Plac Romualda Traugutta 1, 41-800 Zabrze; Dyrektor: Iwona Nowakowska tel. 32 271 48 23 Część 3: 1. Zespół Szkół Nr 18 w Zabrzu, ul. Konrada Sitki 55, 41-810 Zabrze; Dyrektor: Wojciech Werner tel. 32 275 02 85 2. Centrum Kształcenia Ogólnego i Zawodowego w Zabrzu, ul. Zwrotnicza 11, 41-807 Zabrze; Dyrektor: Beata Górecka tel. 32 271 61 19 Część 4: 1. Zespół Szkół Nr 3 w Zabrzu ul 3 Maja 118, 41-800 Zabrze; Dyrektor: Anna Milcarz tel. 32 271 29 15 2. Zespół Szkół Mechaniczno-Samochodowych, ul. Franciszkańska 4, 41-819 Zabrze; Dyrektor: Izabela Toczkowska tel. 32 275 26 87 Wszystkie komponenty wchodzące w skład przedmiotu zamówienia muszą być fabrycznie nowe, nieużywane i objęte gwarancją producenta. Oprogramowanie musi być fabrycznie nowe, nieużywane i nieaktywowane nigdy wcześniej na innym urządzeniu oraz dostarczone wraz ze stosowanymi, oryginalnymi atrybutami legalności, np. certyfikatami autentyczności (tzw. COA). 2. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawiera Część III SWZ.
Interne Kennung: BZP.271.68.2025.JP
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 30200000 Computeranlagen und Zubehör
Zusätzliche Einstufung (cpv): 30230000 Computerbezogene Geräte, 30213000 Personalcomputer, 30213100 Tragbare Computer, 30213300 Tischcomputer, 30213200 Tablettcomputer, 30211100 Supercomputer, 30211000 Zentralrechner, 30237000 Teile und Zubehör für Computer, 30237460 Computertastaturen, 30237410 Computermäuse, 30231300 Bildschirme, 30216110 Scanner für Computeranwendungen, 32410000 Lokales Netz
5. Los
Los: LOT-0002
Titel: Część 1: dostawa sprzętu i wyposażenia IT do pracowni zawodowych w Zabrzańskim Centrum Kształcenia Ogólnego i Zawodowego w Zabrzu
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest zakup dostawa (wraz z rozładunkiem) sprzętu i wyposażenia IT do pracowni zawodowych w szkołach zawodowych w Zabrzu, w ramach projektu „Kurs na zawód” współfinansowanego ze środków Europejskiego Funduszu Społecznego Plus w ramach Programu Fundusze Europejskie dla Śląskiego 2021 – 2027. Wykonawca zobowiązany jest dostarczyć zgodnie z opisem poszczególne elementy zamówienia do szkoły - realizatora projektu „Kurs na zawód”, którego adres siedziby i dane kontaktowe są następujące: Zabrzańskie Centrum Kształcenia Ogólnego i Zawodowego w Zabrzu, ul. Marszałka Józefa Piłsudskiego 58, 41-800 Zabrze; Dyrektor: Mariola Jakubiec - Gawron tel. 32 271 27 67 Wszystkie komponenty wchodzące w skład przedmiotu zamówienia muszą być fabrycznie nowe, nieużywane i objęte gwarancją producenta. Oprogramowanie musi być fabrycznie nowe, nieużywane i nieaktywowane nigdy wcześniej na innym urządzeniu oraz dostarczone wraz ze stosowanymi, oryginalnymi atrybutami legalności, np. certyfikatami autentyczności (tzw. COA). Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawiera Część III SWZ.
Interne Kennung: Część 1
Los: LOT-0003
Titel: Część 2: dostawa sprzętu i wyposażenia IT do pracowni zawodowych w Centrum Edukacji w Zabrzu, w Zespole Szkół Nr 10 w Zabrzu i w Zespole Szkół Ekonomiczno – Usługowych w Zabrzu
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest zakup dostawa (wraz z rozładunkiem) sprzętu i wyposażenia IT do pracowni zawodowych w szkołach zawodowych w Zabrzu, w ramach projektu „Kurs na zawód” współfinansowanego ze środków Europejskiego Funduszu Społecznego Plus w ramach Programu Fundusze Europejskie dla Śląskiego 2021 – 2027. Wykonawca zobowiązany jest dostarczyć zgodnie z opisem poszczególne elementy zamówienia do szkół - realizatorów projektu „Kurs na zawód”, których adresy siedzib i dane kontaktowe są następujące: 1. Centrum Edukacji w Zabrzu, ul. 1 Maja 12, 41-800 Zabrze Dyrektor: Mariusz Świetlik, tel. 32 271 04 87 2. Zespół Szkół Nr 10 w Zabrzu, ul. Fryderyka Chopina 26, 41-807 Zabrze Dyrektor: Tomasz Grabski, tel. 32 271 11 77 3. Zespół Szkół Ekonomiczno– Usługowych w Zabrzu, ul. Plac Romualda Traugutta 1, 41-800 Zabrze Dyrektor: Iwona Nowakowska, tel. 32 271 48 23 Wszystkie komponenty wchodzące w skład przedmiotu zamówienia muszą być fabrycznie nowe, nieużywane i objęte gwarancją producenta. Oprogramowanie musi być fabrycznie nowe, nieużywane i nieaktywowane nigdy wcześniej na innym urządzeniu oraz dostarczone wraz ze stosowanymi, oryginalnymi atrybutami legalności, np. certyfikatami autentyczności (tzw. COA). Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawiera Część III SWZ.
Interne Kennung: Część 2
Los: LOT-0004
Titel: Część 3: dostawa sprzętu i wyposażenia IT do pracowni zawodowych w Zespole Szkół Nr 18 w Zabrzu i w Centrum Kształcenia Ogólnego i Zawodowego w Zabrzu
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest zakup dostawa (wraz z rozładunkiem) sprzętu i wyposażenia IT do pracowni zawodowych w szkołach zawodowych w Zabrzu, w ramach projektu „Kurs na zawód” współfinansowanego ze środków Europejskiego Funduszu Społecznego Plus w ramach Programu Fundusze Europejskie dla Śląskiego 2021 – 2027. Wykonawca zobowiązany jest dostarczyć zgodnie z opisem poszczególne elementy zamówienia do szkół - realizatorów projektu „Kurs na zawód”, których adresy siedzib i dane kontaktowe są następujące: 1. Zespół Szkół Nr 18 w Zabrzu, ul. Konrada Sitki 55, 41-810 Zabrze Dyrektor: Wojciech Werner tel. 32 275 02 85 2. Centrum Kształcenia Ogólnego i Zawodowego w Zabrzu, ul. Zwrotnicza 11, 41-807 Zabrze Dyrektor: Beata Górecka tel. 32 271 61 19 Wszystkie komponenty wchodzące w skład przedmiotu zamówienia muszą być fabrycznie nowe, nieużywane i objęte gwarancją producenta. Oprogramowanie musi być fabrycznie nowe, nieużywane i nieaktywowane nigdy wcześniej na innym urządzeniu oraz dostarczone wraz ze stosowanymi, oryginalnymi atrybutami legalności, np. certyfikatami autentyczności (tzw. COA). Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawiera Część III SWZ.
Interne Kennung: Część 3
Los: LOT-0005
Titel: Część 4: dostawa sprzętu i wyposażenia IT do pracowni zawodowych w Zespole Szkół Nr 3 w Zabrzu i w Zespole Szkół Mechaniczno-Samochodowych w Zabrzu
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest zakup dostawa (wraz z rozładunkiem) sprzętu i wyposażenia IT do pracowni zawodowych w szkołach zawodowych w Zabrzu, w ramach projektu „Kurs na zawód” współfinansowanego ze środków Europejskiego Funduszu Społecznego Plus w ramach Programu Fundusze Europejskie dla Śląskiego 2021 – 2027. Wykonawca zobowiązany jest dostarczyć zgodnie z opisem poszczególne elementy zamówienia do szkół - realizatorów projektu „Kurs na zawód”, których adresy siedzib i dane kontaktowe są następujące: 1. Zespół Szkół Nr 3 w Zabrzu, ul. 3 Maja 118, 41-800 Zabrze Dyrektor: Anna Milcarz tel. 32 271 29 15 2. Zespół Szkół Mechaniczno-Samochodowych, ul. Franciszkańska 4, 41-819 Zabrze Dyrektor: Izabela Toczkowska tel. 32 275 26 87 Wszystkie komponenty wchodzące w skład przedmiotu zamówienia muszą być fabrycznie nowe, nieużywane i objęte gwarancją producenta. Oprogramowanie musi być fabrycznie nowe, nieużywane i nieaktywowane nigdy wcześniej na innym urządzeniu oraz dostarczone wraz ze stosowanymi, oryginalnymi atrybutami legalności, np. certyfikatami autentyczności (tzw. COA). Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawiera Część III SWZ.
Interne Kennung: Część 4