See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Dostawa i wymiana urządzeń pomiarowych wraz ze zdalnym odczytem w budynkach mieszkalnych znajdujących się w Lesznie przy ul. Na Skarpie 49-54.
Beschreibung: 1.Przedmiotem zamówienia jest dostawa i wymiana urządzeń pomiarowych wraz ze zdalnym odczytem w budynkach mieszkalnych znajdujących się w Lesznie przy ul. Na Skarpie 49-54. 2. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawiera załącznik nr 2 do SWZ.
Vorherige Bekanntmachung: 317922-2025
Interne Kennung: 044.2025
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zentrale Elemente des Verfahrens: Nieograniczony, pełny i bezpośredni dostęp do dokumentów zamówienia można uzyskać bezpłatnie pod adresem: https://amwkwatera.eb2b.com.pl.
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 38421100 Wasserzähler
Zusätzliche Einstufung (cpv): 50411100 Reparatur und Wartung von Wasserzählern, 51210000 Installation von Messgeräten
5. Los
Los: LOT-0001