2. Verfahren
Verfahren
Titel: Budova 23 - Rekonstrukce a přístavba urgent a ARIM
Beschreibung: Předmětem veřejné zakázky je dílo, tj. provedení staveb a stavebních prací a souvisejících činností. Dílo bude realizováno ve veřejnosti přístupném areálu Krajské nemocnice Tomáše Bati ve Zlíně. Areál se nachází v zastavěné části města. Dílo, tj. níže uvedené stavby budou sloužit pro zdravotnictví. Dílo je rozděleno na sekce 1, 2 a 3. Sekce jsou dále členěny na stavby: 1. sekce Rozsah stavby je dán projektem (projektová dokumentace pro provedení stavby z 05/2025) „Budova 23 - Rekonstrukce a přístavba urgentního příjmu a oddělení ARIM“ označená v projektu PD - 0. etapa, zpracovaný firmou Adam Rujbr Architects, s.r.o., IČ: 26920522, DIČ: CZ26920522, Botanická 10, 602 00 Brno a pravomocným rozhodnutím o povolení záměru č.j.: R/2025/78616 vydané Magistrátem města Zlína dne 16.7.2025, nabytí právní moci dne 2.8.2025. 2. sekce Rozsah stavby je dán projektem (projektová dokumentace pro provedení stavby z 09/2025) „B23 – Urgentní příjem – rotační stanice“ zpracovaný firmou Adam Rujbr Architects, s.r.o., IČ: 26920522, DIČ: CZ26920522, Botanická 10, 602 00 Brno a pravomocným rozhodnutím o povolení záměru č.j.: R/2025/169757/4 vydané Magistrátem města Zlína dne 1.10.2025, nabytí právní moci dne 18.10.2025. 3. sekce a) Rozsah stavby je dán projektem (projektová dokumentace pro provedení stavby z 05/2025) „Budova 23 - Rekonstrukce a přístavba urgentního příjmu a oddělení ARIM“ označená v projektu PD - 1. etapa, zpracovaný firmou Adam Rujbr Architects, s.r.o., IČ: 26920522, DIČ: CZ26920522, Botanická 10, 602 00 Brno a pravomocným rozhodnutím o povolení záměru č.j.: R/2025/78616 vydané Magistrátem města Zlína dne 16.7.2025, nabytí právní moci dne 2.8.2025.
Interne Kennung: 26003
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Bauleistungen
Haupteinstufung (cpv): 45215140 Bau von Krankenhauseinrichtungen
Zusätzliche Einstufung (cpv): 45215100 Bauarbeiten für Gebäude im Gesundheitswesen, 45231300 Bauarbeiten für Wasser- und Abwasserrohrleitungen, 45233000 Bauarbeiten, Fundamentierungsarbeiten und Oberbauarbeiten für Fernstraßen und Straßen, 71250000 Dienstleistungen von Architektur- und Ingenieurbüros sowie Vermessungsdienste
5. Los
Los: LOT-0001
Optionen:
Beschreibung der Optionen: Vyhrazená změna závazku dle § 100 odst. 1 zákona: Rozsah stavby je dán projektem (projektová dokumentace pro provedení stavby z 09/2025) „Propojení rozvodů GPK na navazující výstavbu úpravy komunikace pro urgentní příjem“ (součást stavby „Gynekologicko-porodnický komplex“) a pravomocným rozhodnutím o povolení záměru R/2025/117889/5 vydané dne 1.9.2025 v právní moci 21.9.2025. Objednatel si vyhrazuje v souladu s § 100 odst. 1 zákona vyhrazenou změnu závazku – zúžení rozsahu díla, a to neprovedení stavby v sekci 3: „Gynekologicko-porodnický komplex, -Etapa 0“ „Propojení rozvodů GPK na navazující výstavbu úpravy komunikace pro urgentní příjem“. Objednatel nejpozději při protokolárním předání a převzetí stavby v sekci 1 zhotoviteli sdělí písemně, zda zhotovitel bude tuto stavbu provádět, a to v závislosti na postupu prací na projektu „Gynekologicko-porodnický komplex“. V případě, že stavba projektu „Gynekologicko-porodnický komplex“ bude zahájena dříve nebo postup prací bude rychlejší než stavba, jejíž neprovedení (zúžení) si objednatel vyhradil, nebude zhotovitel tuto stavbu provádět a nebude mít nárok na úhradu ceny za tuto stavbu a ani za ušlý zisk tzn. z celkové ceny díla bude odečtena cena za danou stavbu. Zúžení rozsahu díla na základě této výhrady nebude mít vliv na dobu provádění díla a dobu dokončení provádění stavby v 3. sekci.