512082-2026 - Planung
Polen – Veranstaltung von Seminaren – „Organizacja logistyczna i merytoryczna warsztatów oraz opracowanie strategii ekspansji w ramach projektu "Polskie Mosty Technologiczne" (drugi nabór).
Vorinformation oder eine regelmäßige nicht verbindliche Bekanntmachung zum Zweck der Verkürzung der Frist für den Eingang der Angebote
Dienstleistungen
2. Verfahren
Verfahren
Titel„Organizacja logistyczna i merytoryczna warsztatów oraz opracowanie strategii ekspansji w ramach projektu "Polskie Mosty Technologiczne" (drugi nabór).
Beschreibungświadczenie usług polegających na organizacji logistycznej i merytorycznej 3-dniowych warsztatów oraz opracowaniu indywidualnych strategii ekspansji dla Grantobiorców w ramach drugiego naboru
Interne KennungZP.DPE.25.11.2026/PN
Zweck
Art des AuftragsDienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 79951000 Veranstaltung von Seminaren
Zusätzliche Einstufung (cpv): 80500000 Ausbildung
5. Los
LosLOT-0001
TitelOrganizacja logistyczna i merytoryczna warsztatów oraz opracowanie strategii ekspansji w ramach projektu „Polskie Mosty Technologiczne” (drugi nabór)
Beschreibungświadczenie usług polegających na organizacji logistycznej i merytorycznej 3-dniowych warsztatów oraz opracowaniu indywidualnych strategii ekspansji dla Grantobiorców w ramach drugiego naboru - podział na dwie części