2. Verfahren
Verfahren
Titel: Poskytování rozšířených poimplementačních služeb
Beschreibung: Předmětem VZ jsou rozšířené a nadstavbové po-implementační služby spočívající zejména v: a) dodání, vytvoření a implementaci rozšíření informačního systému QAD a ApSo o programové úpravy, konzultace, školení; b) poskytování systémových služeb zahrnujících podklady pro manažerské řízení, automatizaci a elektronické řízení schvalovacích procesů s konfigurací pravidel, notifikací a procesních vazeb, plánování; c) evidenci a vyhodnocování preventivní i operativní údržby výrobních prostředků včetně pracovních příkazů a sledování výkonových ukazatelů, zajišťující detailní sledovatelnost materiálů, šarží, výrobních dávek a návazností výrobních kroků v rámci celého procesu výroby. Součástí služeb je návrh, konfigurace, testování a uvedení do provozu v rozsahu potřebném pro jejich funkční nasazení.
Interne Kennung: OVZ/008/2/2026
Verfahrensart: Verhandlungsverfahren ohne Aufruf zum Wettbewerb
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 72250000 Systemdienstleistungen und Unterstützungsdienste
Zusätzliche Einstufung (cpv): 72263000 Software-Implementierung, 72267000 Software-Wartung und -Reparatur
5. Los
Los: LOT-0001