See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Senior toezichthouder bouw en ondersteuning van bouwtoezichthouders (max 24 uur per week)
Beschreibung: Team Bouw (vergunningverlening en toezicht) binnen Omgevingsdienst Utrecht kent behoorlijk wat uitdagingen. Daar zijn we met volle moed mee aan de slag, waarbij veel complexe taken bij het team liggen. Het team mist echter de ervaring om de vele en vaak complexe taken goed, structureel en binnen de gestelde termijnen af te ronden. De acute taken de afdeling liggen vooral bij achterstand in werkvoorraad, eigenaarschap en bereikbaarheid. Deels dus inhoudelijk, maar ook voor een groot deel in gedragsverandering. Daarbij is coaching en (directe) aansturing vanuit coördinatie heel belangrijk. Wij zoeken iemand met ervaring in bovengenoemde taken, die de coördinator kan ondersteunen. Daarbij gaat het om het halen van de targets en, door juiste ondersteuning, het coachen van de coördinator naar zelfstandig kunnen werken op het gevraagde niveau. Concreet ben je in deze rol verantwoordelijk voor de: • Ondersteuning/begeleiding van de coördinator • Gesprekspartner andere bouwmedewerkers bij complexe onderdelen • Bij voldoende ruimte ook uitvoering, controle van toezicht en handhaving bouw bij verleende complexe vergunningen Daarnaast zal een deel van de werkzaamheden bestaan uit het ondersteunen en opleiden van het team. Deze zullen bij het einde van de opdracht in staat moeten zijn om de taken zelfstandig en op professionele basis uit te voeren.
Interne Kennung: Vergunning & Handhaving
Verfahrensart: Nichtoffenes Verfahren
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 79620000 Überlassung von Personal einschließlich Zeitarbeitskräfte
5. Los
Los: LOT-0000
512103-2026 - Resultaat
Nederland – Diensten voor de terbeschikkingstelling van personeel, met inbegrip van tijdelijk personeel – Senior toezichthouder bouw en ondersteuning van bouwtoezichthouders (max 24 uur per week)
Aankondiging van een gegunde opdracht of concessie – standaardregeling
Diensten
2. Procedure
Procedure
Interne identificatiecode: Vergunning & Handhaving
Type procedure: Niet-openbaar
Doel
Aard van het contract: Diensten
Belangrijkste classificatie (cpv): 79620000 Diensten voor de terbeschikkingstelling van personeel, met inbegrip van tijdelijk personeel
5. Perceel
Perceel: LOT-0000