512105-2026 - Ergebnis
Polen – Musikinstrumente – „Dostawa fortepianów klasy mistrzowskiej na potrzeby Teatru Wielkiego – Opery Narodowej”
Bekanntmachung vergebener Aufträge oder Zuschlagsbekanntmachung – Standardregelung
Lieferleistungen
2. Verfahren
Verfahren
Titel„Dostawa fortepianów klasy mistrzowskiej na potrzeby Teatru Wielkiego – Opery Narodowej”
Beschreibung1. Przedmiotem zamówienia jest dostawa instrumentów muzycznych na potrzeby orkiestry Teatru Wielkiego - Opery Narodowej w następującym asortymencie: 1) Fortepian koncertowy klasy mistrzowskiej - 2 sztuki 2) Fortepian półkoncertowy klasy mistrzowskiej – 1 sztuka 3) Fortepian klasy mistrzowskiej – 5 sztuk 2. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia przedstawiony jest w załącznikach nr 1a-1e do SWZ pn. „Opis przedmiotu zamówienia - Formularz cenowy”. Zakres i sposób realizacji zamówienia określają projektowane postanowienia umowy stanowiące załącznik nr 5a-5e do SWZ, odpowiednio dla danej części zamówienia. 3. Wymagany okres gwarancji na dostarczony przedmiot zamówienia: 60 miesięcy. 4. Zamawiający podzielił zamówienie na 5 (pięć) niżej wymienionych części, szczegółowo określonych w załącznikach nr 1a – 1e do SWZ, które jednocześnie należy traktować jako formularze cenowe: 1) Część 1 pn. „Dostawa fortepianu koncertowego klasy mistrzowskiej typ I” Dostawa obejmuje fortepian koncertowy klasy mistrzowskiej – 1 sztukę. Szczegółowy opis jakościowo - ilościowy przedmiotu zamówienia oraz sposób jego realizacji przedstawiony jest w załączniku nr 1a do SWZ oraz we wzorze umowy – załącznik nr 5a do SWZ. 2) Część 2 pn. „Dostawa fortepianu koncertowego klasy mistrzowskiej typ II” Dostawa obejmuje fortepian koncertowy klasy mistrzowskiej – 1 sztukę. Szczegółowy opis jakościowo - ilościowy przedmiotu zamówienia oraz sposób jego realizacji przedstawiony jest w załączniku nr 1b do SWZ oraz we wzorze umowy – załącznik nr 5b do SWZ. 3) Część 3 pn. „Dostawa fortepianu półkoncertowego klasy mistrzowskiej” Dostawa obejmuje fortepian półkoncertowy klasy mistrzowskiej – 1 sztukę. Szczegółowy opis jakościowo - ilościowy przedmiotu zamówienia oraz sposób jego realizacji przedstawiony jest w załączniku nr 1c do SWZ oraz we wzorze umowy – załącznik nr 5c do SWZ. 4) Część 4 pn. „Dostawa 3 sztuk fortepianów klasy mistrzowskiej typ I” Dostawa obejmuje fortepian klasy mistrzowskiej – 3 sztuki. Szczegółowy opis jakościowo - ilościowy przedmiotu zamówienia oraz sposób jego realizacji przedstawiony jest w załączniku nr 1d do SWZ oraz we wzorze umowy – załącznik nr 5d do SWZ. 5) Część 5 pn. „Dostawa 2 sztuk fortepianów klasy mistrzowskiej typ II” Dostawa obejmuje fortepian klasy mistrzowskiej – 2 sztuki. Szczegółowy opis jakościowo - ilościowy przedmiotu zamówienia oraz sposób jego realizacji przedstawiony jest w załączniku nr 1e do SWZ oraz we wzorze umowy – załącznik nr 5e do SWZ. 5. Wymienionych części nie można już dzielić. 6. Oferty można składać w odniesieniu do wszystkich części. Zamawiający nie ogranicza liczby części zamówienia, na którą może być udzielone zamówienie jednemu Wykonawcy. 7. Zapisy SWZ odnoszące się do oferty dotyczą również oferty częściowej. 8. Każda część będzie oceniana osobno.
Vorherige Bekanntmachung287616-2026
Interne KennungZP.260.11.2026
VerfahrensartOffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigtnein
Zweck
Art des AuftragsLieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 37310000 Musikinstrumente
Zusätzliche Einstufung (cpv): 37311100 Klaviere
5. Los
LosLOT-0001
Titel„Dostawa fortepianu koncertowego klasy mistrzowskiej typ I”
BeschreibungDostawa obejmuje fortepian koncertowy klasy mistrzowskiej – 1 sztukę. Szczegółowy opis jakościowo - ilościowy przedmiotu zamówienia oraz sposób jego realizacji przedstawiony jest w załączniku nr 1a do SWZ oraz we wzorze umowy – załącznik nr 5a do SWZ.
Interne KennungCzęść 1
Menge1 Stück
LosLOT-0002
Titel„Dostawa fortepianu koncertowego klasy mistrzowskiej typ II”
BeschreibungDostawa obejmuje fortepian koncertowy klasy mistrzowskiej – 1 sztukę. Szczegółowy opis jakościowo - ilościowy przedmiotu zamówienia oraz sposób jego realizacji przedstawiony jest w załączniku nr 1b do SWZ oraz we wzorze umowy – załącznik nr 5b do SWZ.
Interne KennungCzęść 2
LosLOT-0003
Titel„Dostawa fortepianu półkoncertowego klasy mistrzowskiej”
BeschreibungDostawa obejmuje fortepian półkoncertowy klasy mistrzowskiej – 1 sztukę. Szczegółowy opis jakościowo - ilościowy przedmiotu zamówienia oraz sposób jego realizacji przedstawiony jest w załączniku nr 1c do SWZ oraz we wzorze umowy – załącznik nr 5c do SWZ.
Interne KennungCzęść 3
LosLOT-0004
Titel„Dostawa 3 sztuk fortepianów klasy mistrzowskiej typ I”
BeschreibungDostawa obejmuje fortepian klasy mistrzowskiej – 3 sztuki. Szczegółowy opis jakościowo - ilościowy przedmiotu zamówienia oraz sposób jego realizacji przedstawiony jest w załączniku nr 1d do SWZ oraz we wzorze umowy – załącznik nr 5d do SWZ.
Interne KennungCzęść 4
Menge3 Stück
LosLOT-0005
Titel„Dostawa 2 sztuk fortepianów klasy mistrzowskiej typ II”
BeschreibungDostawa obejmuje fortepian klasy mistrzowskiej – 2 sztuki. Szczegółowy opis jakościowo - ilościowy przedmiotu zamówienia oraz sposób jego realizacji przedstawiony jest w załączniku nr 1e do SWZ oraz we wzorze umowy – załącznik nr 5e do SWZ.
Interne KennungCzęść 5
Menge2 Stück