2. Verfahren
Verfahren
Titel: AUTOBUSŲ MAN LION CITY ELEKTROS ATSARGINĖS DALYS
Beschreibung: UAB „Kauno autobusai“ numato įsigyti autobusų MAN LION CITY elektros atsargines dalis. Pirkimo objektas neskaidomas į pirkimo objekto dalis. Tiekėjas gali pateikti pasiūlymus tik visai pirkimo objekto daliai. Pasiūlymai turi būti teikiami visai pirkimo objekte nurodytai Prekių apimčiai. Prekių apimtis, nurodyta pirkimo objekte, nėra skaidoma. 2.5. Reikalavimai Prekėms nurodyti šių pirkimo sąlygų 1 priede „Techninė specifikacija“. Specifikacijoje pirkimo objektui nurodyti preliminarūs Prekių kiekiai, kurie, vadovaujantis Kainodaros taisyklių nustatymo metodikos 17.2 punkto nuostatomis, bus naudojami tik pasiūlymų vertinime ir nebus laikomi maksimaliais. Perkantysis subjektas Prekių užsakymo laikotarpiui numato maksimalią pirkimo sutarties vertę (t.y. maksimaliai pirkimui skirtą lėšų sumą) - 400.000,00 (keturi šimtai tūkstančių) EUR be PVM ir pradinės sutarties vertė bus lygi maksimaliai pirkimui skirtai lėšų sumai be PVM pirkimo dokumentuose ir pirkimo sutartyje nurodytų prekių įsigijimui tiekėjo pasiūlyme nurodytais įkainiais be PVM. . nenumatytų prekių įsigijimui bendra suma, kuri per visą sutarties galiojimo laikotarpį yra iki 10 (dešimt) procentų nuo pradinės sutarties kainos, įskaičiuota į sutarties vertę ir Prekių, įskaitant nenumatytas prekes, bendra vertė negali viršyti pirkimo sąlygų numatytos maksimalios pirkimo sutarties vertės. Prekių užsakymo laikotarpis, atsižvelgiant į visus galimus pratęsimus yra 24 (dvidešimt keturi) mėnesiai nuo pirkimo sutarties įsigaliojimo dienos.
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 34320000 Mechanische Ersatzteile außer Motoren und deren Ersatzteilen
5. Los
Los: LOT-0001
Interne Kennung: 0