See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: DOSTAWA PRODUKTÓW LECZNICZYCH, ŻYWNOŚCI SPECJALNEGO PRZEZNACZENIA MEDYCZNEGO, KOSMETYKÓW I CHEMIKALIÓW
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest sukcesywna dostawa produktów leczniczych, żywności specjalnego przeznaczenia medycznego, kosmetyków i chemikaliów. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia i wymagania dotyczące przedmiotu zamówienia zostały opisane w załączniku nr 1A do SWZ – Części 1-59.
Vorherige Bekanntmachung: 255406-2025
Interne Kennung: ZP.261.5.2025.IW
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 33600000 Arzneimittel
Zusätzliche Einstufung (cpv): 33696000 Reagentien und Kontrastmittel, 33696300 Chemische Reagenzien, 33700000 Körperpflegeprodukte, 33690000 Varia
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: 1 Różne produkty lecznicze
Beschreibung: Różne produkty lecznicze - szczegółowy opis zawiera załącznik nr 1A do SWZ
Interne Kennung: 1
Haupteinstufung (cpv): 33690000 Varia
Los: LOT-0002
Titel: 2 Różne produkty lecznicze
Interne Kennung: 2
Los: LOT-0003
Titel: 3 Różne produkty lecznicze
Interne Kennung: 3
Los: LOT-0004
Titel: 4 Różne produkty lecznicze
Interne Kennung: 4
Los: LOT-0005
Titel: 5 Różne produkty lecznicze
Interne Kennung: 5
Los: LOT-0006
Titel: 6 Różne produkty lecznicze
Interne Kennung: 6
Los: LOT-0007
Titel: 7 Różne produkty lecznicze
Interne Kennung: 7
Los: LOT-0008
Titel: 8 Różne produkty lecznicze
Interne Kennung: 8
Los: LOT-0009
Titel: 9 Różne produkty lecznicze
Interne Kennung: 9
Los: LOT-0010
Titel: 10 Różne produkty lecznicze
Interne Kennung: 10
Los: LOT-0011
Titel: 11 Różne produkty lecznicze
Interne Kennung: 11
Los: LOT-0012
Titel: 12 Różne produkty lecznicze
Interne Kennung: 12
Los: LOT-0013
Titel: 13 Różne produkty lecznicze
Interne Kennung: 13
Los: LOT-0014
Titel: 14 Różne produkty lecznicze
Interne Kennung: 14
Los: LOT-0015
Titel: 15 Różne produkty lecznicze
Interne Kennung: 15
Los: LOT-0016
Titel: 16 Różne produkty lecznicze
Interne Kennung: 16
Los: LOT-0017
Titel: 17 Różne produkty lecznicze
Interne Kennung: 17
Los: LOT-0018
Titel: 18 Różne produkty lecznicze
Interne Kennung: 18
Los: LOT-0019
Titel: 19 Różne produkty lecznicze
Interne Kennung: 19
Los: LOT-0020
Titel: 20 Różne produkty lecznicze
Interne Kennung: 20