See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: EU-Udbud 2026 - Vintertjeneste Kerteminde Kommune
Beschreibung: Udbuddet vedrører levering af vintertjeneste med traktor til Kerteminde Kommune.Udbuddet er delt op i 10 ruter(delaftaler), fordelt over henholdsvis 2 vejruter, 1 institutions og pladsrute samt 7 sti- og fortovsruter.Udbuddet gennemføres som et offentligt udbud, jf. Lov nr. 1564 af 15/12/2015 (Udbudsloven), hvilket betyder, at enhver der ikke er omfattet af udelukkelsesgrundene og som opfylder eventuelle betingelser, kan afgive tilbud.
Interne Kennung: 278534487
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zentrale Elemente des Verfahrens: Udbuddet gennemføres som et offentligt udbud, jf. Lov nr. 1564 af 15/12/2015 (Udbudsloven)
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 90620000 Schneeräumung
Zusätzliche Einstufung (cpv): 90630000 Glatteisbeseitigung
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Rute - B
Interne Kennung: 281376506-1
Los: LOT-0002
Titel: Rute - D
Interne Kennung: 281381866-2
Los: LOT-0003
Titel: Rute - IP3
Interne Kennung: 281383006-3
Los: LOT-0004
Titel: Rute - SF1
Interne Kennung: 281383821-4
Los: LOT-0005
Titel: Rute - SF2
Interne Kennung: 281384964-5
Los: LOT-0006
Titel: Rute - SF3
Interne Kennung: 281385267-6
Los: LOT-0007
Titel: Rute - SF4
Interne Kennung: 281385387-7
Los: LOT-0008
Titel: Rute - SF5
Interne Kennung: 281385428-8
Los: LOT-0009
Titel: Rute - SF6
Interne Kennung: 281385448-9
Los: LOT-0010
Titel: Rute - SF7
Interne Kennung: 281385670-10