2. Verfahren
Verfahren
Titel: Dodávka kotle na biomasu
Beschreibung: Předmětem veřejné zakázky je dodávka nové technologie pro spalování biomasy za účelem vytápění sušáren a výrobní haly v areálu zadavatele a provedení souvisejících stavebních prací a poskytnutí souvisejících služeb, jejichž hlavním účelem je snížení energetické náročnosti výroby zadavatele. Předmět veřejné zakázky zahrnuje zejména dodávku a montáž nového kotle na biomasu včetně související technologie kotelny/strojovny, demontáž a ekologickou likvidaci stávajícího spalovacího zařízení, provedení nezbytných stavebních úprav a napojení nové technologie na stávající systém vytápění.
Interne Kennung: 063 - 06-2026
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Zusätzliche Art des Auftrags: Bauleistungen
Haupteinstufung (cpv): 42160000 Kesselanlagen
Zusätzliche Einstufung (cpv): 45331110 Installation von Kesseln, 45000000 Bauarbeiten, 50721000 Betriebsbereitmachung von Heizanlagen
5. Los
Los: LOT-0001
2. Procedure
Procedure
Title: Dodávka kotle na biomasu
Internal identifier: 063 - 06-2026
Type of procedure: Open
The procedure is accelerated: no
Purpose
Main nature of the contract: Supplies
Additional nature of the contract: Works
Main classification (cpv): 42160000 Boiler installations
Additional classification (cpv): 45331110 Boiler installation work, 45000000 Construction work, 50721000 Commissioning of heating installations
5. Lot
Lot: LOT-0001