2. Verfahren
Verfahren
Titel: Achizitie cu montaj statii de incarcare autovehicule electrice in cadrul proiectului “Extinderea transportului public de calatori catre zonele turistice din judetul Valcea”
Beschreibung: In cadrul contractului de finanțare nr. 135148/28.11.2022, aferent proiectului cu titlul: “Extinderea transportului public de calatori catre zonele turistice din judetul Valcea” se vor achizitiona si monta 29 statii de incarcare autovehicule electrice , in conformitate cu cerintele din Caietul de Sarcini .Numarul de zile pana la care se pot solicita clarificari inainte de data limita de depunere a ofertelor stabilit de catre autoritatea contractanta este de 18 zile. Autoritatea contractanta va raspunde in mod complet tuturor solicitarilor de clarifiari in a 11-a zi inainte de data limita de depunere a ofertelor.
Interne Kennung: cod C10-I1.1-127/2P
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 31681500 Aufladegeräte
5. Los
Los: LOT-0000
Titel: Default lot
Beschreibung: Se vor achizitiona si monta 29 statii de incarcare autovehicule electrice , in conformitate cu cerintele din Caietul de Sarcini
Interne Kennung: 1