See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Dostawa urządzeń laboratoryjnych dla Wojewódzkiej Stacji Sanitarno-Epidemiologicznej w Olsztynie
Beschreibung: 1. Przedmiotem zamówienia jest dostawa urządzeń laboratoryjnych dla Wojewódzkiej Stacji Sanitarno-Epidemiologicznej w Olsztynie. 2. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia został określony w formularzu parametrów techniczno-użytkowych, załącznik 1/1-1/9 do SWZ
Interne Kennung: ZPO.272.1.8.2026
Verfahrensart: Sonstiges einstufiges Verfahren
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 38000000 Laborgeräte, optische Geräte und Präzisionsgeräte (außer Gläser)
Zusätzliche Einstufung (cpv): 38434000 Analysatoren, 38433000 Spektrometer, 38432210 Gaschromatografen, 42912100 Maschinen und Geräte zum Filtrieren von Flüssigkeiten, 38410000 Zählinstrumente, 51430000 Installation von labortechnischen Anlagen, 38432100 Gasanalysegeräte, 42520000 Lüftungsvorrichtungen
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Część 1 – LBŚIŻ – Chromatograf gazowy sprzężony ze spektrometrem mas typu potrójny kwadrupol i przystawką
Beschreibung: Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia stanowi załącznik Nr 1/1 do SWZ - Formularz parametrów techniczno-użytkowych
Interne Kennung: część nr 1
Haupteinstufung (cpv): 38432210 Gaschromatografen
Los: LOT-0002
Titel: Część 2 – LBŚIŻ – Chromatograf cieczowy zintegrowany z detektorem fluorescencyjnym
Beschreibung: Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia stanowi załącznik Nr 1/2 do SWZ - Formularz parametrów techniczno-użytkowych
Interne Kennung: część nr 2
Haupteinstufung (cpv): 38432200 Chromatografen
Zusätzliche Einstufung (cpv): 42912000 Maschinen und Geräte zum Filtrieren oder Reinigen von Flüssigkeiten
Los: LOT-0003
Titel: Część 3 – LBŚIŻ – Zestaw analizatora przepływowego CFA - 2 kanałowy analizator przepływowy
Beschreibung: Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia stanowi załącznik Nr 1/3 do SWZ - Formularz parametrów techniczno-użytkowych
Interne Kennung: część nr 3
Haupteinstufung (cpv): 38434000 Analysatoren
Los: LOT-0004
Titel: Część 4 – LBŚIŻ – Zamrażarka laboratoryjna niskotemperaturowa
Beschreibung: Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia stanowi załącznik Nr 1/4 do SWZ - Formularz parametrów techniczno-użytkowych
Interne Kennung: część nr 4
Los: LOT-0005
Titel: Część 5 – LBŚIŻ – Zestaw filtracyjny 3-stanowiskowy
Beschreibung: Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia stanowi załącznik Nr 1/5 do SWZ - Formularz parametrów techniczno-użytkowych
Interne Kennung: część nr 5
Haupteinstufung (cpv): 42912100 Maschinen und Geräte zum Filtrieren von Flüssigkeiten
Los: LOT-0006
Titel: Część 6 – LBŚIŻ – Chłodziarka laboratoryjna
Beschreibung: Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia stanowi załącznik Nr 1/6 do SWZ - Formularz parametrów techniczno-użytkowych
Interne Kennung: część nr 6
Los: LOT-0007
Titel: Część 7 – LE – Dygestorium
Beschreibung: Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia stanowi załącznik Nr 1/7 do SWZ - Formularz parametrów techniczno-użytkowych
Interne Kennung: część nr 7
Zusätzliche Einstufung (cpv): 42520000 Lüftungsvorrichtungen
Los: LOT-0008
Titel: Część 8 – LE – Spektrometr
Beschreibung: Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia stanowi załącznik Nr 1/8 do SWZ - Formularz parametrów techniczno-użytkowych
Interne Kennung: część nr 8
Haupteinstufung (cpv): 38410000 Zählinstrumente
Los: LOT-0009
Titel: Część 9 – LE – Mętnościomierz
Beschreibung: Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia stanowi załącznik Nr 1/9 do SWZ - Formularz parametrów techniczno-użytkowych
Interne Kennung: część nr 9