2. Verfahren
Verfahren
Titel: Dienstverlening zij-instroom
Beschreibung: De Gezamenlijke besturen wensen zij-instroomtrajecten af te nemen welke bestaan uit: • Fase 1: Werving en selectie; • Fase 2: Geschiktheidsfase; • Fase 3 (optioneel): Begeleiding tijdens opleiding tot leerkracht. De maximale omvang van de raamovereenkomst is 84 plekken.
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Zentrale Elemente des Verfahrens: We volgen een openbare aanbestedingsprocedure voor sociale en andere specifieke diensten (SAS-dienst) conform de Aanbestedingswet 2012.
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 80000000 Allgemeine und berufliche Bildung
5. Los
Los: LOT-0000
Beschreibung: De Gezamenlijke besturen wensen zij-instroomtrajecten af te nemen welke bestaan uit: • Fase 1: Werving en selectie; • Fase 2: Geschiktheidsfase; • Fase 3 (optioneel): Begeleiding tijdens opleiding tot leerkracht. De maximale omvang van de raamovereenkomst betreft 84 plekken voor het plaatsen van Kandidaten.
Interne Kennung: 1
Optionen:
Beschreibung der Optionen: De raamovereenkomst heeft een initiële looptijd van twee (2) jaar. Opdrachtgever heeft de mogelijkheid om de raamovereenkomst onder dezelfde condities te verlengen.