2. Verfahren
Verfahren
Titel: Het leveren van een tractor met multifunctionele werktuigarm, klepelmaaier en slotenbak
Beschreibung: De opdrachtgever is in het kader van onderhavige aanbesteding voornemens een overeenkomst af te sluiten voor de levering van één complete, bedrijfsklare tractor met multifunctionele werktuigarm/maaiarm, klepelmaaier en slotenbak. Zie aanbestedingsdocumenten.
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 16700000 Traktoren
5. Los
Los: LOT-0000
Titel: Perceel 1
Beschreibung: Het leveren van een tractor met multifunctionele werktuigarm, klepelmaaier en slotenbak.
Interne Kennung: 1
Optionen:
Beschreibung der Optionen: Optie tot eenzijdige verlenging door de opdrachtgever van tweemaal maximaal één jaar.