2. Verfahren
Verfahren
Titel: Eddy kovarianční systémy a meteo čidla
Beschreibung: Předmětem dodávky je několik různých typy meteo senzorů a eddy kovariančních systémů, které budou součástí supersenzoru Czech-ET, který se skládá z 20 autonomních all-in one stanic pro celoroční kontinuální monitorování výměny CO2, vodní páry, zjevného a latentního tepla mezi studovaným ekosystémem a atmosférou pomocí metody eddy covariance a meteorologická měření.
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 38430000 Erkennungs- und Analysegeräte
Zusätzliche Einstufung (cpv): 38300000 Messinstrumente, 38120000 Meteorologische Instrumente
5. Los
Los: LOT-0006
Titel: Část 6: Senzory teploty půdy
Beschreibung: Předmětem dodávky je senzor teploty půdy (20 kusů).
Interne Kennung: Část 6
Haupteinstufung (cpv): 38120000 Meteorologische Instrumente
Los: LOT-0001
Titel: Část 1: Eddy kovarianční systémy
Beschreibung: Předmětem dodávky je Systém pro měření toku CO2 a vodní páry (aktuální evapotranspirace) pomocí metody eddy covariance (vírové kovariance) (20 kusů), přičemž každý systém se skládá z jednoho sonického anemometru pro 3D měření vzduchových vírů a jednoho rychlého analyzátoru koncentrace CO2 a vodní páry s frekvencí měření 10 Hz, nebo vyšší.
Interne Kennung: Část 1
Los: LOT-0002
Titel: Část 2: Bilancometry
Beschreibung: Předmětem dodávky je čtyřsložkový bilancometr (20 kusů).
Interne Kennung: Část 2
Los: LOT-0003
Titel: Část 3: Senzory teploty a vlhkosti vzduchu
Beschreibung: Předmětem dodávky je senzor teploty a relativní vlhkosti vzduchu (20 kusů).
Interne Kennung: Část 3
Los: LOT-0004
Titel: Část 4: Srážkoměry
Beschreibung: Předmětem dodávky je srážkoměr (20 kusů).
Interne Kennung: Část 4
Los: LOT-0005
Titel: Část 5: Senzory vlhkosti půdy
Beschreibung: Předmětem dodávky je senzor vlhkosti půdy (20 kusů).
Interne Kennung: Část 5
Los: LOT-0007
Titel: Část 7: Senzory toku tepla do půdy
Beschreibung: Předmětem dodávky je senzor toku tepla do půdy (20 kusů).
Interne Kennung: Část 7