2. Verfahren
Verfahren
Titel: Netwerkcomponenten
Beschreibung: Een Europese openbare aanbesteding voor het sluiten van een exclusieve raamovereenkomst met één reseller voor de levering van netwerk- en securitycomponenten (o.a. routers, switches, firewalls, draadloos netwerk, VOIP) inclusief support en licenties voor de UvA en HvA. De geraamde opdrachtwaarde bedraagt circa € 12.000.000 over een looptijd van maximaal vier jaar.
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zentrale Elemente des Verfahrens: Europese openbare aanbestedingsprocedure. Gunning op laagste prijs.
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 32422000 Netzkomponenten
5. Los
Los: LOT-0000
Menge: 1 Stück