512255-2026 - Wettbewerb
Tschechien – Medizinische Geräte – Modernizace přístrojového vybavení akutních oddělení Masarykovy nemocnice Rakovník s.r.o. 2
Auftrags- oder Konzessionsbekanntmachung – Standardregelung - Änderungsbekanntmachung
Lieferleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelModernizace přístrojového vybavení akutních oddělení Masarykovy nemocnice Rakovník s.r.o. 2
BeschreibungPředmětem této veřejné zakázky je dodávka a instalace následujících nového, nepoužitého, nerepasovaného přístroje vč. příslušenství: - Rotační mikrotom (1 ks), - Operační hysteroskop (1 ks), - Semirigidní ureteroskop (1 ks), a to vše v souladu se zadávacími podmínkami.
Interne KennungMNR/2026/2
VerfahrensartOffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigtnein
Zweck
Art des AuftragsLieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 33100000 Medizinische Geräte
Zusätzliche Einstufung (cpv): 38000000 Laborgeräte, optische Geräte und Präzisionsgeräte (außer Gläser), 33162100 OP-Ausrüstung, 33168000 Ausrüstung für Endoskopie und Endochirurgie
5. Los
LosLOT-0001
TitelRotační mikrotom s retrakcí a příslušenstvím
BeschreibungPředmětem této veřejné zakázky je dodávka a instalace následujících nového, nepoužitého, nerepasovaného přístroje vč. příslušenství: - Rotační mikrotom (1 ks), a to vše v souladu se zadávacími podmínkami.
Interne KennungMNR/2026/2a
Zusätzliche Einstufung (cpv): 38000000 Laborgeräte, optische Geräte und Präzisionsgeräte (außer Gläser)
LosLOT-0003
TitelUreteroskop
BeschreibungPředmětem této veřejné zakázky je dodávka a instalace následujících nového, nepoužitého, nerepasovaného přístroje vč. příslušenství: - Semirigidní ureteroskop (1 ks), a to vše v souladu se zadávacími podmínkami.
Interne KennungMNR/2026/2c
Zusätzliche Einstufung (cpv): 33168000 Ausrüstung für Endoskopie und Endochirurgie
LosLOT-0002
TitelHysteroskop
BeschreibungPředmětem této veřejné zakázky je dodávka a instalace následujících nového, nepoužitého, nerepasovaného přístroje vč. příslušenství: - Operační hysteroskop (1 ks), a to vše v souladu se zadávacími podmínkami.
Interne KennungMNR/2026/2b