See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: DOSTAWA PŁYNÓW INFUZYJNYCH, ŚRODKÓW SPOŻYWCZYCH SPECJALNEGO PRZEZNACZENIA ŻYWIENIOWEGO
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest dostawa płynów infuzyjnych, środków spożywczych specjalnego przeznaczenia żywieniowego. Zamówienie składa się z 9 części tzw. pakietów, z których każdy stanowi oddzielny przedmiot zamówienia
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 33600000 Arzneimittel
Zusätzliche Einstufung (cpv): 33692500 Injizierbare Lösungen, 33695000 Alle übrigen nicht therapeutischen Mittel
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Pakiet nr 1 – Roztwory glukozy
Beschreibung: Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia stanowi załącznik nr 3.1 do SWZ
Interne Kennung: Pakiet nr 1
Zusätzliche Einstufung (cpv): 33692500 Injizierbare Lösungen
Los: LOT-0002
Titel: Pakiet nr 2 – Płyny infuzyjne różne
Beschreibung: Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia stanowi załącznik nr 3.2 do SWZ
Interne Kennung: Pakiet nr 2
Zusätzliche Einstufung (cpv): 33692500 Injizierbare Lösungen, 33140000 Medizinische Verbrauchsartikel
Los: LOT-0003
Titel: Pakiet nr 3 – Płyny wieloelektrolitowe
Beschreibung: Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia stanowi załącznik nr 3.3 do SWZ
Interne Kennung: Pakiet nr 3
Los: LOT-0004
Titel: Pakiet nr 4 – Roztwory Natrium Chloratum 0,9%
Beschreibung: Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia stanowi załącznik nr 3.4 do SWZ
Interne Kennung: Pakiet nr 4
Los: LOT-0005
Titel: Pakiet nr 5 – Płyny infuzyjne różne
Beschreibung: Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia stanowi załącznik nr 3.5 do SWZ
Interne Kennung: Pakiet nr 5
Los: LOT-0006
Titel: Pakiet nr 6 – Płyny infuzyjne różne
Beschreibung: Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia stanowi załącznik nr 3.6 do SWZ
Interne Kennung: Pakiet nr 6
Los: LOT-0007
Titel: Pakiet nr 7 – Solutio Ringeri
Beschreibung: Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia stanowi załącznik nr 3.7 do SWZ
Interne Kennung: Pakiet nr 7
Los: LOT-0008
Titel: Pakiet nr 8 – Płyny infuzyjne różne
Beschreibung: Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia stanowi załącznik nr 3.8 do SWZ
Interne Kennung: Pakiet nr 8
Los: LOT-0010
Titel: Pakiet nr 9 Koncentrat fosforanów
Beschreibung: Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia stanowi załącznik nr 3.9 do SWZ
Interne Kennung: Pakiet nr 9
2. Procedure
Procedure
Type of procedure: Open
The procedure is accelerated: no
Purpose
Main nature of the contract: Supplies
Main classification (cpv): 33600000 Pharmaceutical products
Additional classification (cpv): 33692500 Injectable solutions, 33695000 All other non-therapeutic products
5. Lot
Lot: LOT-0001
Title: Pakiet nr 1 – Roztwory glukozy
Internal identifier: Pakiet nr 1
Additional classification (cpv): 33692500 Injectable solutions
Lot: LOT-0002
Internal identifier: Pakiet nr 2
Additional classification (cpv): 33692500 Injectable solutions, 33140000 Medical consumables
Lot: LOT-0003
Internal identifier: Pakiet nr 3
Lot: LOT-0004
Internal identifier: Pakiet nr 4
Lot: LOT-0005
Internal identifier: Pakiet nr 5
Lot: LOT-0006
Internal identifier: Pakiet nr 6
Lot: LOT-0007
Title: Pakiet nr 7 – Solutio Ringeri
Internal identifier: Pakiet nr 7
Lot: LOT-0008
Internal identifier: Pakiet nr 8
Lot: LOT-0010
Internal identifier: Pakiet nr 9