2. Verfahren
Verfahren
Titel: Tallinna valgustuspunktipõhise juhtimissüsteemi soetamine ja paigaldus
Beschreibung: Riigihanke eesmärgiks on juhtimissüsteemi projekteerimine, juhtimiskomponentide tarnimine ja ladustamine, juhtimiskilpide komplekteerimine ja asendamine, juhtimiskomponentide paigaldamine (ehitamine) ning juhtimistarkvaraga seotud tööd koos seadistamise, haldamise, hooldamise, kasutajatoe ja koolitusega. Hankelepingu eseme täpsem kirjeldus ja tingimused on toodud hanke alusdokumentides. / Kõrvaldamise alused ja kvalifitseerimistingimused: Vaata hanke alusdokumentidest
Interne Kennung: 305174-0000
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zentrale Elemente des Verfahrens: Avatud hankemenetlus
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 71300000 Dienstleistungen von Ingenieurbüros
Zusätzliche Einstufung (cpv): 72260000 Dienstleistungen in Verbindung mit Software, 45222000 Oberbauarbeiten, außer Brücken, Tunneln, Schächten und Unterführungen, 51900000 Installation von Lenk- und Steuersystemen, 31700000 Elektronischer, elektromechanischer und elektrotechnischer Bedarf
5. Los
Los: LOT-0000
2. Procedure
Procedure
Internal identifier: 305174-0000
Type of procedure: Open
The procedure is accelerated: no
Main features of the procedure: Avatud hankemenetlus
Purpose
Main nature of the contract: Services
Main classification (cpv): 71300000 Engineering services
Additional classification (cpv): 72260000 Software-related services, 45222000 Construction work for engineering works except bridges, tunnels, shafts and subways, 51900000 Installation services of guidance and control systems, 31700000 Electronic, electromechanical and electrotechnical supplies
5. Lot
Lot: LOT-0000