See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Usługa remontu przekładni do przenośników taśmowych odstawy głównej dla Południowego Koncernu Węglowego S.A.
Beschreibung: Szczegółowy opis przedmiotu Zamówienia został określony w załączniku nr 5 do SWZ.
Vorherige Bekanntmachung: 177343-2026
Interne Kennung: PZP/BWI/00003/2026
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zentrale Elemente des Verfahrens: nie dotyczy
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 50530000 Reparatur und Wartung von Maschinen
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Część nr 1 - remont przekładni typu K1SH450, K1SH450N
Beschreibung: Szczegółowy opis przedmiotu Zamówienia został określony w załączniku nr 5 do SWZ
Interne Kennung: PZP/BWI/00003/2026 Cz.1
Los: LOT-0002
Titel: Część nr 2 - remont przekładni typu K2SH450N, K2SF500
Interne Kennung: PZP/BWI/00003/2026 Cz.2
Los: LOT-0003
Titel: Część nr 3 - remont przekładni typu KB - 200, KB-455
Interne Kennung: PZP/BWI/00003/2026 Cz.3
Los: LOT-0004
Titel: Część nr 4 - remont przekładni typu Vacat 1200, Gwarek 1200
Interne Kennung: PZP/BWI/00003/2026 Cz.4
Los: LOT-0005
Titel: Część nr 5 - remont przekładni typu Hansen P4 QHRG3-CRP-25, Hansen P4 QHRG3-CRL-25
Interne Kennung: PZP/BWI/00003/2026 Cz.5