See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Stabilizavimo įrangos komplektai
Beschreibung: 1 pirkimo dalis: Stabilizavimo įrangos komplektas – 20 vnt.; 2 pirkimo dalis: Stabilizavimo įrangos komplektas – 30 vnt.
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 35113300 Sicherheitsvorrichtungen
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Stabilizavimo įrangos komplektas – 20 vnt.
Beschreibung: 1 pirkimo dalis: Stabilizavimo įrangos komplektas – 20 vnt.
Interne Kennung: 1
Los: LOT-0002
Titel: Stabilizavimo įrangos komplektas – 30 vnt.
Beschreibung: 2 pirkimo dalis: Stabilizavimo įrangos komplektas – 30 vnt.
Interne Kennung: 2