512340-2025 - Wettbewerb
Polen – Bauarbeiten – Budowa dróg rowerowych/dróg dla pieszych i rowerzystów na terenie Powiatu Ostrowskiego – etap I, w ramach Programu Regionalnego Fundusze Europejskie dla Wielkopolski 2021-2027, Działania 3.2 Rozwój zrównoważonej mobilności miejskiej w ramach ZIT
Auftrags- oder Konzessionsbekanntmachung – Standardregelung - Änderungsbekanntmachung
Bauleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelBudowa dróg rowerowych/dróg dla pieszych i rowerzystów na terenie Powiatu Ostrowskiego – etap I, w ramach Programu Regionalnego Fundusze Europejskie dla Wielkopolski 2021-2027, Działania 3.2 Rozwój zrównoważonej mobilności miejskiej w ramach ZIT
Beschreibung1. Przedmiotem niniejszego zamówienia jest wykonanie robót budowlanych dla zadania pn.: „Budowa dróg rowerowych/dróg dla pieszych i rowerzystów na terenie Powiatu Ostrowskiego – etap I, w ramach Programu Regionalnego Fundusze Europejskie dla Wielkopolski 2021-2027, Działania 3.2 Rozwój zrównoważonej mobilności miejskiej w ramach ZIT”. 2. Zamawiający dokonuje podziału zamówienia na osiem części: Część 1 – Przebudowa/rozbudowa drogi powiatowej nr 5285P (droga dla rowerów/droga dla pieszych i rowerów) na odcinku Korytnica – Ligota w zakresie przebudowy drogi powiatowej 5285P (droga dla rowerów/ droga dla pieszych i rowerów) na odc. 3+363,00 do 4+488,00 o dł. 855,00 m; Część 2 – Przebudowa/rozbudowa drogi powiatowej nr 5305P (droga dla rowerów/droga dla pieszych i rowerów) na odcinku Śliwniki – Skalmierzyce w zakresie przebudowy drogi powiatowej nr 5305P (droga dla pieszych i rowerów) na odcinku Śliwniki – Skalmierzyce o dł. ok.0,6 km; Część 3 – Przebudowa/rozbudowa drogi powiatowej nr 5311P (droga dla rowerów/droga dla pieszych i rowerów) na odcinku Masanów – Wielowieś w zakresie przebudowy drogi powiatowej 5311P (droga dla rowerów/droga dla pieszych i rowerów) na odc. 17+848,00 do 19+123,50 i 19+169,50 do 19+339,00 o dł. 1 445,00 m; Część 4 – Przebudowa/rozbudowa drogi powiatowej nr 5330P (droga dla rowerów/droga dla pieszych i rowerów) w m. Dębnica w zakresie przebudowy drogi powiatowej 5330P (droga dla rowerów/ droga dla pieszych i rowerów) w m. Dębnica na odcinku o dł. 1098 m; Część 5 – Przebudowa/rozbudowa drogi powiatowej nr 5335P (droga dla rowerów/droga dla pieszych i rowerów) na odcinku Garki – Granowiec w zakresie przebudowy drogi powiatowej 5335P (droga dla rowerów/droga dla pieszych i rowerów) na odc. 4+310,00 do 5+200,00 i 5+380,00 do 5+845,00 o dł. 1 355,00 m; Część 6 – Przebudowa/rozbudowa drogi powiatowej nr 5335P (droga dla rowerów/droga dla pieszych i rowerów) na odcinku od granicy gm. Odolanów do m. Granowiec w zakresie przebudowy drogi powiatowej 5335P (droga dla rowerów/droga dla pieszych i rowerów) na odc. 5+845,00 do 6+750,00 o dł. 905,0 m; Część 7 – Przebudowa/rozbudowa dróg powiatowych nr 5325P i 5326P (droga dla rowerów/droga dla pieszych i rowerów) na odcinku Nabyszyce – Gliśnica w zakresie przebudowy dróg powiatowych 5325P, 5326P (droga dla rowerów/droga dla pieszych i rowerów) na odcinku Nabyszyce – Gliśnica o dł. ok. 2,649 km; Część 8 – Przebudowa drogi powiatowej nr 5292P w miejscowości Szczury (budowa drogi dla rowerów/drogi dla pieszych i rowerów) w zakresie przebudowy ciągu dróg nr 5288P i 5292P Raszków – Szczury na odcinku długości około 1 558 m (odc. od km 5+729,00 do km 7+287,00). 3. Wykonawca może złożyć ofertę na dowolną ilość części zamówienia. 4. Na każdą z części zostanie podpisana odrębna umowa na wykonanie robót budowanych. 4. Zamawiający, zgodnie z art. 139 ustawy Pzp, najpierw dokona badania i oceny ofert, a następnie dokona kwalifikacji podmiotowej wykonawcy, którego oferta została najwyżej oceniona, w zakresie braku podstaw wykluczenia oraz spełniania warunków udziału w postępowaniu. 5. Na postawie art. 257 Ustawy Pzp Zamawiający informuje, że przewiduje możliwość unieważnienia niniejszego postępowania o udzielenie zamówienia, jeżeli środki publiczne, które Zamawiający zamierzał przeznaczyć na sfinansowanie zamówienia nie zostaną mu przyznane. 6. RODO (obowiązek informacyjny): klauzula informacyjna zawarta w SWZ.
Interne KennungPZD.261.14.2025.10
VerfahrensartOffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigtnein
Zweck
Art des AuftragsBauleistungen
Haupteinstufung (cpv): 45000000 Bauarbeiten
5. Los
LosLOT-0001
TitelCzęść 1 - Przebudowa drogi nr 5285P Korytnica-Ligota
Beschreibung1. Przedmiotem zamówienia dla części 1 jest wykonanie: Przebudowy/rozbudowy drogi powiatowej nr 5285P (droga dla rowerów/droga dla pieszych i rowerów) na odcinku Korytnica – Ligota w zakresie przebudowy drogi powiatowej 5285P (droga dla rowerów/ droga dla pieszych i rowerów) na odc. 3+363,00 do 4+488,00 o dł. 855,00 m. 2. Zakres robót objętych zamówieniem dla części 1 obejmuje m.in. niżej wymieniony zakres: - roboty przygotowawcze i ziemne, - zarurowanie rowu drogowego poprzez wykonanie w nim kanału deszczowego, - ustawienie krawężników, oporników i obrzeży betonowych, - wykonanie ścieków i wpustów deszczowych, - wykonanie nawierzchni, - wykonanie oznakowania pionowego i poziomego, - roboty wykończeniowe, - inwentaryzacja powykonawcza. 3. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawarto w projektach technicznych, kosztorysach ofertowych oraz w Szczegółowych Specyfikacjach Technicznych / Specyfikacjach Technicznych Wykonania i Odbioru Robót (odpowiednio dla danej części zamówienia), stanowiące załączniki do SWZ. 3. Zamawiający oświadcza, że zadanie będzie finansowane w części ze środków przyznanych Zamawiającemu w ramach Programu Regionalnego Fundusze Europejskie dla Wielkopolski 2021-2027, Działania 3.2 Rozwój zrównoważonej mobilności miejskiej w ramach ZIT.
Zusätzliche Einstufung (cpv): 45111300 Abbauarbeiten, 45112000 Aushub- und Erdbewegungsarbeiten, 45233120 Straßenbauarbeiten, 45233225 Bau von Straßen mit einer Fahrbahn, 45231100 Bauarbeiten für Rohrleitungen
LosLOT-0002
TitelCzęść 2 - Przebudowa drogi nr 5305P Śliwniki-Skalmierzyce
Beschreibung1. Przedmiotem zamówienia dla części 2 jest wykonanie: Przebudowy/rozbudowy drogi powiatowej nr 5305P (droga dla rowerów/droga dla pieszych i rowerów) na odcinku Śliwniki – Skalmierzyce w zakresie przebudowy drogi powiatowej nr 5305P (droga dla pieszych i rowerów) na odcinku Śliwniki – Skalmierzyce o dł. ok.0,6 km 2. Zakres robót objętych zamówieniem dla części 2 obejmuje m.in. niżej wymieniony zakres: - rozbiórka nawierzchni utwardzonych zlokalizowanych w pasie drogowym, - ustawienie krawężników, oporników i obrzeży betonowych, - wykonanie drogi dla pieszych i rowerów, - wykonanie chodników oraz urządzeń wspomagających ruch (dość do posesji), - wykonanie zjazdów, - wykonanie zatoki postojowej, - wykonanie opaski, - wykonanie ścieku przykrawężnikowego, - przebudowę otwartych rowów przydrożnych na profil zamknięty, - wykonanie wpustów deszczowych wraz z przykanalikami, - wykonanie odwodnień liniowych wraz z przykanalikami, - likwidacja rur przepustowych ułożonych pod zjazdami, - ustawianie urządzeń bezpieczeństwa ruchu, - wykonanie oznakowania pionowego i poziomego. 3. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawarto w projektach technicznych, kosztorysach ofertowych oraz w Szczegółowych Specyfikacjach Technicznych / Specyfikacjach Technicznych Wykonania i Odbioru Robót (odpowiednio dla danej części zamówienia), stanowiące załączniki do SWZ. 3. Zamawiający oświadcza, że zadanie będzie finansowane w części ze środków przyznanych Zamawiającemu w ramach Programu Regionalnego Fundusze Europejskie dla Wielkopolski 2021-2027, Działania 3.2 Rozwój zrównoważonej mobilności miejskiej w ramach ZIT.
Zusätzliche Einstufung (cpv): 45233100 Bauarbeiten für Fernstraßen und Straßen, 45233124 Bau von Fernstraßen
LosLOT-0003
TitelCzęść 3 - Przebudowa drogi nr 5311P Masanów-Wielowieś
Beschreibung1. Przedmiotem zamówienia dla części 3 jest wykonanie: Przebudowy/rozbudowy drogi powiatowej nr 5311P (droga dla rowerów/droga dla pieszych i rowerów) na odcinku Masanów – Wielowieś w zakresie przebudowy drogi powiatowej 5311P (droga dla rowerów/droga dla pieszych i rowerów) na odc. 17+848,00 do 19+123,50 i 19+169,50 do 19+339,00 o dł. 1 445,00 m. 2. Zakres robót objętych zamówieniem dla części 3 obejmuje m.in. niżej wymieniony zakres: - roboty przygotowawcze i ziemne, - zarurowanie rowu drogowego poprzez wykonanie w nim kanału deszczowego, - ustawienie krawężników, oporników i obrzeży betonowych, - wykonanie ścieków przykrawężnikowych i wpustów deszczowych, - wykonanie nawierzchni, - wykonanie oznakowania pionowego i poziomego, - roboty wykończeniowe, - inwentaryzacja powykonawcza. 3. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawarto w projektach technicznych, kosztorysach ofertowych oraz w Szczegółowych Specyfikacjach Technicznych / Specyfikacjach Technicznych Wykonania i Odbioru Robót (odpowiednio dla danej części zamówienia), stanowiące załączniki do SWZ. 3. Zamawiający oświadcza, że zadanie będzie finansowane w części ze środków przyznanych Zamawiającemu w ramach Programu Regionalnego Fundusze Europejskie dla Wielkopolski 2021-2027, Działania 3.2 Rozwój zrównoważonej mobilności miejskiej w ramach ZIT.
LosLOT-0004
TitelCzęść 4 - Przebudowa drogi nr 5330P Dębnica
Beschreibung1. Przedmiotem zamówienia dla części 4 jest wykonanie: Przebudowy/rozbudowy drogi powiatowej nr 5330P (droga dla rowerów/droga dla pieszych i rowerów) w m. Dębnica w zakresie przebudowy drogi powiatowej 5330P (droga dla rowerów/ droga dla pieszych i rowerów) w m. Dębnica na odcinku o dł. 1098 m 2. Zakres robót objętych zamówieniem dla części 4 obejmuje m.in. niżej wymieniony zakres: - roboty przygotowawcze i ziemne, - zarurowanie rowu drogowego poprzez wykonanie w nim kanału deszczowego, - ustawienie krawężników, oporników i obrzeży betonowych, - wykonanie ścieków i wpustów deszczowych, - wykonanie nawierzchni, - wykonanie oznakowania pionowego i poziomego, - roboty wykończeniowe; inwentaryzacja powykonawcza. 3. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawarto w projektach technicznych, kosztorysach ofertowych oraz w Szczegółowych Specyfikacjach Technicznych / Specyfikacjach Technicznych Wykonania i Odbioru Robót (odpowiednio dla danej części zamówienia), stanowiące załączniki do SWZ. 3. Zamawiający oświadcza, że zadanie będzie finansowane w części ze środków przyznanych Zamawiającemu w ramach Programu Regionalnego Fundusze Europejskie dla Wielkopolski 2021-2027, Działania 3.2 Rozwój zrównoważonej mobilności miejskiej w ramach ZIT.
LosLOT-0005
TitelCzęść 5 - Przebudowa drogi nr 5335P Garki-Granowiec
Beschreibung1. Przedmiotem zamówienia dla części 5 jest wykonanie: Przebudowy/rozbudowy drogi powiatowej nr 5335P (droga dla rowerów/droga dla pieszych i rowerów) na odcinku Garki – Granowiec w zakresie przebudowy drogi powiatowej 5335P (droga dla rowerów/droga dla pieszych i rowerów) na odc. 4+310,00 do 5+200,00 i 5+380,00 do 5+845,00 o dł. 1 355,00 m. 2. Zakres robót objętych zamówieniem dla części 5 obejmuje m.in. niżej wymieniony zakres: - roboty przygotowawcze i ziemne, - zarurowanie rowu drogowego poprzez wykonanie w nim kanału deszczowego, - ustawienie krawężników, oporników i obrzeży betonowych, - wykonanie ścieków i wpustów deszczowych, - wykonanie nawierzchni, - wykonanie oznakowania pionowego i poziomego, - roboty wykończeniowe, - inwentaryzacja powykonawcza. 3. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawarto w projektach technicznych, kosztorysach ofertowych oraz w Szczegółowych Specyfikacjach Technicznych / Specyfikacjach Technicznych Wykonania i Odbioru Robót (odpowiednio dla danej części zamówienia), stanowiące załączniki do SWZ. 3. Zamawiający oświadcza, że zadanie będzie finansowane w części ze środków przyznanych Zamawiającemu w ramach Programu Regionalnego Fundusze Europejskie dla Wielkopolski 2021-2027, Działania 3.2 Rozwój zrównoważonej mobilności miejskiej w ramach ZIT.
LosLOT-0006
TitelCzęść 6 - Przebudowa drogi nr 5335P Odolanów-Granowiec
Beschreibung1. Przedmiotem zamówienia dla części 6 jest wykonanie: Przebudowa/rozbudowa drogi powiatowej nr 5335P (droga dla rowerów/droga dla pieszych i rowerów) na odcinku od granicy gm. Odolanów do m. Granowiec w zakresie przebudowy drogi powiatowej 5335P (droga dla rowerów/droga dla pieszych i rowerów) na odc. 5+845,00 do 6+750,00 o dł. 905,0 m. 2. Zakres robót objętych zamówieniem dla części 6 obejmuje m.in. niżej wymieniony zakres: - roboty przygotowawcze i ziemne, - ustawienie krawężników, oporników i obrzeży betonowych, - wykonanie ścieków i wpustów deszczowych, - wykonanie nawierzchni, - wykonanie oznakowania pionowego i poziomego, - roboty wykończeniowe, - inwentaryzacja powykonawcza. 3. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawarto w projektach technicznych, kosztorysach ofertowych oraz w Szczegółowych Specyfikacjach Technicznych / Specyfikacjach Technicznych Wykonania i Odbioru Robót (odpowiednio dla danej części zamówienia), stanowiące załączniki do SWZ. 3. Zamawiający oświadcza, że zadanie będzie finansowane w części ze środków przyznanych Zamawiającemu w ramach Programu Regionalnego Fundusze Europejskie dla Wielkopolski 2021-2027, Działania 3.2 Rozwój zrównoważonej mobilności miejskiej w ramach ZIT.
Zusätzliche Einstufung (cpv): 45111300 Abbauarbeiten, 45112000 Aushub- und Erdbewegungsarbeiten, 45233120 Straßenbauarbeiten, 45233225 Bau von Straßen mit einer Fahrbahn
LosLOT-0007
TitelCzęść 7 - Przebudowa drogi nr 5325P i 5326P Nabyszyce-Gliśnica
Beschreibung1. Przedmiotem zamówienia dla części 7 jest wykonanie: Przebudowy/rozbudowy dróg powiatowych nr 5325P i 5326P (droga dla rowerów/droga dla pieszych i rowerów) na odcinku Nabyszyce – Gliśnica w zakresie przebudowy dróg powiatowych 5325P, 5326P (droga dla rowerów/droga dla pieszych i rowerów) na odcinku Nabyszyce – Gliśnica o dł. ok. 2,649 km. 2. Zakres robót objętych zamówieniem dla części 7 obejmuje m.in. niżej wymieniony zakres: - roboty przygotowawcze i ziemne, - zarurowanie rowu drogowego poprzez wykonanie w nim kanału deszczowego, - ustawienie krawężników, oporników i obrzeży betonowych, - wykonanie ścieków i wpustów deszczowych, - wykonanie nawierzchni, - wykonanie oznakowania pionowego i poziomego, - roboty wykończeniowe, - inwentaryzacja powykonawcza. 3. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawarto w projektach technicznych, kosztorysach ofertowych oraz w Szczegółowych Specyfikacjach Technicznych / Specyfikacjach Technicznych Wykonania i Odbioru Robót (odpowiednio dla danej części zamówienia), stanowiące załączniki do SWZ. 3. Zamawiający oświadcza, że zadanie będzie finansowane w części ze środków przyznanych Zamawiającemu w ramach Programu Regionalnego Fundusze Europejskie dla Wielkopolski 2021-2027, Działania 3.2 Rozwój zrównoważonej mobilności miejskiej w ramach ZIT.
LosLOT-0008
TitelCzęść 8 - Przebudowa drogi nr 5292P Raszków-Szczury
Beschreibung1. Przedmiotem zamówienia dla części 8 jest wykonanie: Przebudowy drogi powiatowej nr 5292P w miejscowości Szczury (budowa drogi dla rowerów/drogi dla pieszych i rowerów) w zakresie przebudowy ciągu dróg nr 5288P i 5292P Raszków – Szczury na odcinku długości około 1 558 m (odc. od km 5+729,00 do km 7+287,00). 2. Zakres robót objętych zamówieniem dla części 8 obejmuje m.in. niżej wymieniony zakres: - roboty przygotowawcze i ziemne, - zarurowanie rowu drogowego poprzez wykonanie w nim kanału deszczowego, - ustawienie krawężników, oporników i obrzeży betonowych, - wykonanie ścieków i wpustów deszczowych, - wykonanie nawierzchni, - wykonanie oznakowania pionowego i poziomego, - roboty wykończeniowe, - inwentaryzacja powykonawcza. 3. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawarto w projektach technicznych, kosztorysach ofertowych oraz w Szczegółowych Specyfikacjach Technicznych / Specyfikacjach Technicznych Wykonania i Odbioru Robót (odpowiednio dla danej części zamówienia), stanowiące załączniki do SWZ. 3. Zamawiający oświadcza, że zadanie będzie finansowane w części ze środków przyznanych Zamawiającemu w ramach Programu Regionalnego Fundusze Europejskie dla Wielkopolski 2021-2027, Działania 3.2 Rozwój zrównoważonej mobilności miejskiej w ramach ZIT.