512340-2026 - Auftragsänderung
Slowenien – Dienstleistungen von Architektur- und Ingenieurbüros sowie planungsbezogene Leistungen – OSKRBA S PITNO VODO NA OBMOČJU SLOVENSKE ISTRE IN KRAŠKEGA ZALEDJA; storitve projektiranja za povezavo javnih vodovodov v upravljanju KIB in Kovod
Bekanntmachung der Auftragsänderungen
Dienstleistungen
2. Verfahren
Verfahren
Titel: OSKRBA S PITNO VODO NA OBMOČJU SLOVENSKE ISTRE IN KRAŠKEGA ZALEDJA; storitve projektiranja za povezavo javnih vodovodov v upravljanju KIB in Kovod
Beschreibung: Predmet javnega naročila je projektiranje DGD/PZI cevovodov povezovalnega transportnega sistema med vodovodnim sistemom KIB (Ilirska Bistrica) in vodovodnim sistemom Kovod (Postojna – Pivka) v nazivni kapaciteti pretoka med omrežji 15 l/s v okviru projekta OSKRBA S PITNO VODO NA OBMOČJU SLOVENSKE ISTRE IN KRAŠKEGA ZALEDJA za projektni sklop 3 (občini Pivka in Postojna) in projektni sklop 4 (Občina Ilirska Bistrica). Javno naročilo se oddaja v treh (3) sklopih: - SKLOP 1: ODSEK 1 - Zagorje – občinska meja ILB-PI - SKLOP 2: ODSEK 2 - Občinska meja ILB-PI - VH Knežak - SKLOP 3: ODSEKI 3-5 - Od VH Knežak - Ilirska Bistrica Ponudniki morajo oddati ponudbe za vse trik (3) sklope, drugače bo njihova ponudba izločena. Natančneje je obseg projektiranja opisan v poglavju 2.
Interne Kennung: JN-70483
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 71240000 Dienstleistungen von Architektur- und Ingenieurbüros sowie planungsbezogene Leistungen
5. Los
Los: LOT-0000
Titel: ODSEK 2 - Občinska meja ILB-PI - VH Knežak
Beschreibung: ODSEK 2 - Občinska meja ILB-PI - VH Knežak
Interne Kennung: 521768
Zusätzliche Einstufung (cpv): 71240000 Dienstleistungen von Architektur- und Ingenieurbüros sowie planungsbezogene Leistungen