2. Verfahren
Verfahren
Titel: EA - Bestek Groenonderhoud 2027 en verder
Beschreibung: Deze aanbesteding is opgesteld ten behoeve van het contracteren van één opdrachtnemer voor het Bestek Onderhoud Groen beplantingen 2027 en verder . De gemeente wil voor een periode van twee (2) jaar een contract afsluiten met de optie het contract voor maximaal vier keer met twee (2) jaar te verlengen. De looptijd van het bestek betreft 2 jaren met daarna nog optioneel af te nemen vier (4) eenzijdige verlengopties vanuit de opdrachtgever van elk 2 jaar. De maximale looptijd van het bestek bedraagt dan 10 jaren. De geraamde waarde van dit bestek bedraagt €2.650.000,- exclusief btw over de gehele looptijd inclusief alle opties en verlengingen. De raming is gebaseerd op calculatienormen en een prognose van de te verwachten behoefte. De afname binnen deze overeenkomst is afhankelijk van de inzet van de eigendienst.
Interne Kennung: S&G D-0454-7
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zentrale Elemente des Verfahrens: De uitvoering wordt gegund aan één opdrachtnemer, die zich kan inschrijven volgens een Europese Openbare procedure. De gunning vindt plaats op basis van BPKV-gunningscriteria.
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 77310000 Anpflanzungs- und Pflegearbeiten an Grünflächen
5. Los
Los: LOT-0000
Interne Kennung: 1
Optionen:
Beschreibung der Optionen: verlengingen