2. Verfahren
Verfahren
Titel: Revitalizace rekreační oblasti Palava, Blansko
Beschreibung: Předmětem veřejné zakázky jsou stavební práce spočívající v realizaci revitalizace (regenerace), modernizace a zajištění dostupnosti stávajícího veřejného prostranství Palava v Blansku ve vazbě na zelenou infrastrukturu jakožto podporovanou aktivitu specifického cíle 2.2 výzvy IROP „Zelená infrastruktura ve veřejném prostranství měst a obcí“. Jedná se o komplexní úpravy území, obsahující zejména: - opravy, přeložky, realizace pozemních komunikaci s příslušenstvím a výstavbu opěrných stěn, - řešení vodohospodářských objektů včetně napojení na potřebné energie, - řešení krajinných úprav území, a to jak kácení stávajících nevyhovujících dřevin, tak výsadby nových rostlin a dřevin včetně následné 5-tileté údržby.
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Bauleistungen
Zusätzliche Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 45000000 Bauarbeiten
5. Los
Los: LOT-0001
Beschreibung: Předmětem veřejné zakázky jsou stavební práce spočívající v realizaci revitalizace (regenerace), modernizace a zajištění dostupnosti stávajícího veřejného prostranství Palava v Blansku ve vazbě na zelenou infrastrukturu jakožto podporovanou aktivitu specifického cíle 2.2 výzvy IROP „Zelená infrastruktura ve veřejném prostranství měst a obcí“. Jedná se o komplexní úpravy území, obsahující zejména: - opravy, přeložky, realizace pozemních komunikaci s příslušenstvím a výstavbu opěrných stěn, - řešení vodohospodářských objektů včetně napojení na potřebné energie, - řešení krajinných úprav území, a to jak kácení stávajících nevyhovujících dřevin, tak výsadby nových rostlin a dřevin včetně následné 5-tileté údržby. blíže viz zadávací dokumentace.
Interne Kennung: Revitalizace rekreační oblasti Palava, Blansko
Optionen:
Beschreibung der Optionen: Zadavatel se vyhrazuje změnu závazku dle § 100 ZZVZ, bližší popis je uveden v Zadávací dokumentaci.