See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Gorivo za vozila - okvirni na 4 g.
Beschreibung: Nabava goriva za vozila s ciljem sklapanja okvirnog sporazuma s jednim gospodarskim subjektom za razdoblje od 4 (četiri) godine. Ponuđeno gorivo mora zadovoljavati uvjete utvrđene propisima o kakvoći goriva i drugim propisima koji su na snazi u Republici Hrvatskoj u vrijeme isporuke goriva naručitelju. Tehnička specifikacija predmeta nabave i količine predmeta nabave: - Dizelsko gorivo - EURODIZEL BS, kakvoća prema normi HRN EN 590, koja odgovara zahtjevima minimalno EURO V odnosno važećem minimalnom standardu u vrijeme izvršenja ugovora. Ukupna količina koja će se nabavljati je 75.000 litara godišnje, odnosno 300.000 litara za razdoblje od 4 godine. - Bezolovni motorni benzin - EUROSUPER BS 95, kakvoća prema normi HRN EN 228, koja odgovara zahtjevima minimalno EURO V, odnosno važećem minimalnom standardu u vrijeme izvršenja ugovora. Ukupna količina koja će se nabavljati je 25.000 litara godišnje, odnosno 100.000 litara za razdoblje od 4 godine. Navedene količine predmeta nabave su okvirne, dok stvarno nabavljena količina goriva na temelju okvirnog sporazuma može biti manja ili veća od okvirne količine. Gospodarski subjekt mora imati važeću dozvolu (rješenje) Hrvatske energetske regulatorne agencije za obavljanje energetske djelatnosti obavljanja trgovine na veliko naftnim derivatima sukladno Zakonu o energiji (Narodne novine, broj 120/12, 14/14, 95/15, 102/15, 68/18). Gospodarski subjekt mora dokazati da raspolaže mrežom benzinskih postaja i u tu svrhu treba dostaviti Popis benzinskih postaja na cijelom području Republike Hrvatske sa točnim adresama benzinskih postaja, kao dokaz da je sposoban isporučiti robu naručitelju na svim traženim lokacijama. Ponuditelj je dužan omogućiti naručitelju plaćanje goriva karticama za bezgotovinsko plaćanje, na svim benzinskim postajama ponuditelja.
Interne Kennung: UR-25-407-001
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Zentrale Elemente des Verfahrens: Otvoreni postupak
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 09130000 Mineralöl und Destillate
5. Los
Los: LOT-0000