2. Verfahren
Verfahren
Titel: Tehergépjárművek beszerzése 4 dobozos 1 elektromos
Beschreibung: Adásvételi szerződés keretében ,Ajánlatkérő részére : 4 db új, legfeljebb 3,5 tonna össztömegű, N1 kategóriájú, hosszított dobozos kivitelű és 1db új elektromos hajtású (külső töltésű, tisztán elektromos hajtású, belső égésű motorral nem rendelkező) , platós kivitelű N1 kategóriás tehergépjármű beszerzése, műszaki dokumentációban részletezett műszaki paraméterekkel, a megjelölt tartozékokkal együtt.
Interne Kennung: EKR001141722026
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zentrale Elemente des Verfahrens: Az értékelési szempontokat lásd a hirdetmény BT-540 mezőiben (a felhívás II.2.5. pontjában).
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 34130000 Kraftfahrzeuge für den Gütertransport
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: 4 db., hosszított dobozos N1 tgk. beszerzése
Beschreibung: 4 db új, legfeljebb 3,5 t össztömegű, N1 kategóriájú, hosszított dobozos tehergépjármű beszerzése. Az Ajánlatkérő a beszerzendő járműveket üzemeltetési és karbantartási feladatok ellátására kívánja használni. A járműveknek alkalmasnak kell lenniük különösen az alábbi feladatok támogatására: • karbantartási eszközök szállítása, • kisebb mennyiségű anyagok és szerszámok szállítása, • önkormányzati közfeladatok támogatása. A járművek zárt, hosszított dobozos kivitelűek, amelyek biztosítják a szállított eszközök és anyagok védelmét az időjárási hatásokkal szemben. A raktér kialakításának alkalmasnak kell lennie: • különböző eszközök biztonságos szállítására, • könnyű tisztíthatóságra, • intenzív üzemszerű használatra. A raktér padlóburkolatának csúszásmentes, könnyen tisztítható kivitelűnek kell lennie. A járműveknek alkalmasnak kell lenniük napi rendszeres használatra, üzembiztos kivitelben. A pontos műszaki paramétereket a szakmai ajánlati lap tartalmazza.
Interne Kennung: EKR001141722026/1
Haupteinstufung (cpv): 34136000 Lieferwagen
Los: LOT-0002
Titel: 1db.,elektromos platós N1 tgk. beszerzése
Beschreibung: 1 db. új elektromos hajtású (külső töltésű, tisztán elektromos hajtású, belső égésű motorral nem rendelkező) , platós kivitelű N1 kategóriás tehergépjármű beszerzése. A beszerzés tárgya egy kis méretű, elektromos hajtású N1 kategóriás platós tehergépjármű, amelyet Ajánlatkérő elsősorban köztisztasági feladatok ellátásához szükséges nagynyomású habos tisztítógép (Foamstream rendszer) szállítására kíván használni. A jármű továbbá alkalmas kell legyen: • köztisztasági feladatok ellátására, • kisebb eszközök és berendezések szállítására, • közterületi karbantartási munkák támogatására, • egyéb önkormányzati közfeladatok ellátására. A jármű kialakításának biztosítania kell a mindennapi üzemszerű használathoz szükséges üzembiztonságot, valamint a közterületi munkavégzés során szükséges praktikus és robusztus kivitelű felépítményt. A jármű platójának alkalmasnak kell lennie: • tisztítógép, • víztartály, • kisebb szerszámok, • köztisztasági eszközök biztonságos szállítására. A járműnek alkalmasnak kell lennie egy munkanapon (8 óra) keresztül történő üzemszerű használatra. A jármű pontos műszaki paramétereit a szakmai ajánlati lap tartalmazza.
Interne Kennung: EKR001141722026/2