2. Verfahren
Verfahren
Titel: Rámcová dohoda na dodávku originálních tonerů a obrazových válců do tiskových zařízení
Beschreibung: Předmětem plnění veřejných zakázek zadávaných na základě Rámcové dohody na dodávku originálních tonerů a obrazových válců do tiskových zařízení (dále je „rámcové dohody“) je dodávka originálních tonerů a obrazových válců dle specifikace uvedené v příloze č. 5 této zadávací dokumentace nazvané „Modelové zadání čtyř roční dodávky originálních tonerů a obrazových válců do tiskového zařízení“, (dále jen „Modelové zadání“). Předmět plnění veřejných zakázek zadávaných na základě rámcové dohody bude realizován na základě rámcové dohody uzavřené s jedním dodavatelem průběžné po dobu trvání dle této dohody nebo do vyčerpání finančního limitu 6.400.000,- Kč bez DPH. Na základě uvařené rámcové dohody bude vybraný dodavatel pro zadavatele zajištovat dodávky na základě elektronické objednávky, kterou lze realizovat i prostřednictvím e-shopu. Dodavatel je povinen dodat objednané zboží do 24 hodin od okamžiku doručení dílčí objednávky. V případě, že uvedená lhůta bude vycházet na dny pracovního klidu (sobota, neděle, státní svátek) je dodavatel povinen dílčí dodávku zboží uskutečnit nejpozději do 10:00 hod prvního následujícího pracovního dne. Množství jednotlivých položek uvedených v Modelovém zadání je množství předpokládané, které vychází z požadavků z minulých let. Zadavatel si vyhrazuje právo odebrat menší množství či překročit množství uvedené v této příloze. Jednotkové ceny uvedené účastníkem zadávacího řízení v Modelovém zadání jsou ceny závazné, nejvýše přípustné, nepřekročitelné a garantované po celou dobu trvání rámcové dohody. Tyto ceny lze měnit pouze na základě podmínek uvedených v rámcové dohodě. Dodavatel se zavazuje zdarma odebrat k ekologické likvidaci prázdné tonerové kazety. Počínaje 1. ledna 2028 můžou být jednotkové ceny uvedené v příloze č. 1 Modelové zadání zvýšené následujícím způsobem. V případě, že míra inflace za uplynulý kalendářní rok vyhlášená Českým statistickým úřadem překročí 3 %, je Dodavatel oprávněn požádat Kupujícího o zahájení jednání o navýšení jednotkových cen. Kupující je oprávněn rozhodnout o úpravě jednotkových cen o míru inflace, která bude převyšovat 3 % a současně nepřekročí míru inflace za uplynulý kalendářní rok vyhlášenou Českým statistickým úřadem. Mírou inflace dle předchozí věty se rozumí přírůstek průměrného ročního indexu spotřebitelských cen, vyhlášený Českým statistickým úřadem, vyjadřující procentuální změnu průměrné cenové hladiny za posledních dvanáct měsíců oproti průměru za dvanáct předchozích měsíců. K navýšení ceny může dojít pouze jednou ročně, viz. Rámcová dohoda na dodávku originálních tonerů a obrazových válců do tiskových zařízení (příloha č. 4 zadávací dokumentace).
Interne Kennung: CB26143
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zentrale Elemente des Verfahrens: Jedná se o uzavření rámcové dohdoy s jedním dodavatelem.
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 30125110 Toner für Laserdrucker/Fax-Geräte
Zusätzliche Einstufung (cpv): 30125120 Toner für Fotokopierer
5. Los
Los: LOT-0001
Optionen:
Beschreibung der Optionen: Vyhrazená změna v souladu s § 100 odst. 2 ZZVZ zákona č. 134/2016 Sb., o zadávání veřejných zakázek - viz návrh rámcové dohody uveřejněné na profilu zadavatele.