See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Kompleksowa sprzedaż i zapewnienie świadczenia usług dystrybucji / przesyłu energii cieplnej (ciepła) do placówek Zespołu Żłobków m.st. Warszawy na lata: 2025, 2026, 2027, 2028
Beschreibung: 1. Przedmiotem zamówienia jest kompleksowa sprzedaż i zapewnienie świadczenia usług dystrybucji / przesyłu energii cieplnej (ciepła) do placówek Zespołu Żłobków m.st. Warszawy. 2. Wspólny Słownik Zamówień (CPV): 09300000-2 Energia elektryczna, cieplna, słoneczna i jądrowa. 3. Dane dotyczące placówek Zamawiającego (nr punktu poboru ciepła oraz aktualne grupy taryfowe) objętych zamówieniem oraz prognozowane zapotrzebowanie na energię cieplną znajduje się w załączniku nr 3 do SWZ (OPZ - kalkulacja cenowa). 4. Określone przez Zamawiającego prognozowane zapotrzebowanie na energię cieplną, o którym mowa w pkt 3 ma charakter szacunkowy i nie stanowi ze strony Zamawiającego zobowiązania do zakupu energii cieplnej w podanej ilości. Niezależnie od wielkości faktycznego zużycia energii cieplnej Wykonawca zobowiązany jest stosować ceny jednostkowe zaoferowane w kalkulacji cenowej. W przypadku rozbieżności między zużyciem planowanym a faktycznym, Wykonawca nie będzie rościł z tego tytułu dodatkowych żądań finansowych niż te wynikające z faktycznego zużycia energii cieplnej, a w szczególności nie będzie naliczał z tego tytułu żadnej kary umownej ani dodatkowych opłat. 5. Zamawiający informuje, iż obiekty, o których mowa w pkt 3, są objęte kompleksową umową sprzedaży i dystrybucji energii cieplnej zawartą z Veolia Energia Warszawa S.A. 6. Zamawiający wymaga wykonania przedmiotu zamówienia: 1) dostaw ciepła o odpowiednich parametrach jakościowych 2) zgodnie ze standardami jakościowymi obsługi odbiorców uregulowanych w powszechnie obowiązujących przepisach prawa, w szczególności w Rozporządzeniu Ministra Gospodarki z dnia 15 stycznia 2007 r. w sprawie szczegółowych warunków funkcjonowania systemów ciepłowniczych (Dz. U. Nr 16, poz. 92).
Vorherige Bekanntmachung: 572309-2025
Interne Kennung: ZZ-IA-ZP.26.37.2025.AKA
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 09300000 Elektrizität, Heizung, Sonnen- und Kernenergie
5. Los
Los: LOT-0001
Optionen:
Beschreibung der Optionen: 1. Zamawiający przewiduje możliwość skorzystania, w zależności od potrzeb, z prawa opcji (zamówienia opcjonalnego), o którym mowa w art. 441 Ustawy. 2. Zamawiający może skorzystać z prawa opcji w okresie obowiązywania umowy. 3. Skorzystanie z prawa opcji stanowi uprawnienie Zamawiającego. Wykonawcy nie przysługuje żadne roszczenie z tytułu niezłożenia przez Zamawiającego zamówień objętych opcją lub złożenie zamówień w ramach opcji w zakresie mniejszym, aniżeli objęte maksymalną wartością opcji. 4. Warunkiem uruchomienia opcji jest wykorzystanie pełnej wartości zamówienia podstawowego oraz zabezpieczenie środków finansowych w budżecie Zamawiającego. 5. Skorzystanie z prawa opcji będzie polegało na zwiększeniu ilości dostawy ciepła wskazanej kalkulacji cenowej stanowiącej Załącznik nr 3 do SWZ. Przewidywana jest ilość ciepła w ramach opcji została ustalona na 23 971,7052 GJ o wartości nieprzekraczającej 5 317 655,33 zł brutto