512392-2026 - Ergebnis
Niederlande – Überlassung von Personal einschließlich Zeitarbeitskräfte – Senior Organisatieadviseur - Cluster SB
Bekanntmachung vergebener Aufträge oder Zuschlagsbekanntmachung – Standardregelung
Dienstleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelSenior Organisatieadviseur - Cluster SB
BeschreibungJij weet als geen ander hoe complexe uitvoeringsorganisaties functioneren en vertaalt visie en bestuurlijke ambities naar een concreet organisatie- en implementatieplan dat écht landt. Als brug tussen strategie en praktijk draag je bij aan de doorontwikkeling van Handhaving en breng je scherpte in wat nodig is voor een effectieve organisatie. Met oog voor cultuur, gedrag, veiligheid en inclusiviteit pak je ook complexe personeelsvraagstukken doordacht aan.
VerfahrensartNichtoffenes Verfahren
Zweck
Art des AuftragsDienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 79620000 Überlassung von Personal einschließlich Zeitarbeitskräfte
5. Los
LosLOT-0000