2. Verfahren
Verfahren
Titel: Dynamický nákupní systém na dodávky veškerého nábytku kromě lékařského
Beschreibung: Předmětem plnění veřejných zakázek zadávaných v DNS budou dodávky nábytku určeného k zařízení laboratorních provozů a kancelářských prostorů zadavatele v rozsahu a v souladu se zadávacími podmínkami a jednotlivými výzvami k podání nabídek v DNS podle § 141 zákona. Součástí dodávek bude i doprava na místa určení, balné, montáž a instalace v místě plnění, výnos, pojištění, celní a daňové poplatky. Zadavatel bude veřejné zakázky v rámci DNS zadávat dle svých provozních potřeb v předem neurčených a nepravidelných intervalech. DNS není rozdělen do kategorií podle § 138 odst. 1 zákona. Konkrétní technické požadavky a parametry na předmět plnění veřejných zakázek, obchodní a platební podmínky, požadavky zadavatele na termín a místo plnění u veřejných zakázek, které budou zadávány v rámci DNS, bude zadavatel specifikovat vždy v rámci výzvy k podání nabídek.
Vorherige Bekanntmachung: 754394-2023
Interne Kennung: ZU/29937/2021
Verfahrensart: Sonstiges einstufiges Verfahren
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 39000000 Möbel (einschließlich Büromöbel), Zubehör, Haushaltsgeräte (ausgenommen Beleuchtung) und Reinigungsmittel
5. Los
Los: LOT-0001