512419-2026 - Wettbewerb
Tschechien – Allgemeine und berufliche Bildung – Zajištění vzdělávání sociálních pracovníků
Auftrags- oder Konzessionsbekanntmachung – Standardregelung
Dienstleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelZajištění vzdělávání sociálních pracovníků
BeschreibungPředmětem zakázky je zajištění a komplexní realizace akreditovaných, případně neakreditovaných vzdělávacích kurzů a programů.
Interne KennungZajištění vzdělávání sociálních pracovníků
VerfahrensartOffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigtnein
Zweck
Art des AuftragsDienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 80000000 Allgemeine und berufliche Bildung
5. Los
LosLOT-0001
TitelČást 1 - Věcné/odborné kurzy (hard skills)
BeschreibungPředmětem je zajištění a realizace odborného vzdělávání zaměřeného na legislativní rámec, specifické metodické postupy a tvrdé dovednosti (hard skills) v oblasti sociálních a zdravotně-sociálních služeb.
Interne KennungČást 1 - Věcné/odborné kurzy (hard skills)
LosLOT-0003
TitelČást 3 - Neformální pečující
BeschreibungPředmětem této části je realizace uceleného vzdělávacího programu (bloku) určeného pro neformální (rodinné) pečující osoby.
Interne KennungČást 3 - Neformální pečující
LosLOT-0002
TitelČást 2 - Profesní a osobnostní rozvoj (soft skills)
BeschreibungPředmětem je zajištění a realizace vzdělávání zaměřeného na rozvoj měkkých dovedností (soft skills), psychologické aspekty práce s klienty, krizovou komunikaci, prevenci syndromu vyhoření a posílení psychické odolnosti pracovníků.
Interne KennungČást 2 - Profesní a osobnostní rozvoj (soft skills)