See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Udzielanie świadczeń zdrowotnych przez 1 lekarza posiadającego specjalizację w dziedzinie okulistyka w Poradni Okulistycznej - Szpital w Legionowie
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest udzielanie świadczeń zdrowotnych przez 1 lekarza posiadającego specjalizację w dziedzinie okulistyka w Poradni Okulistycznej - Szpital w Legionowie
Interne Kennung: 78/K/SKUM/2026
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 85000000 Dienstleistungen des Gesundheits- und Sozialwesens
5. Los
Los: LOT-0001