See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Dostawa gadżetów z odblaskiem, gadżetów rowerowych i gadżetów promocyjnych dla dzieci, młodzieży i dorosłych w celu promocji bezpieczeństwa
Beschreibung: 1.Przedmiotem zamówienia jest dostawa gadżetów z odblaskiem, gadżetów rowerowych i gadżetów promocyjnych dla dzieci, młodzieży i dorosłych w celu promocji bezpieczeństwa. 2. Wykonawca ma zrealizować przedmiot zamówienia zgodnie z dokumentami zamówienia w szczególności z opisem przedmiotu zamówienia oraz projektowanymi postanowieniami umowy.
Vorherige Bekanntmachung: 279782-2026
Interne Kennung: OR-D-III.272.26.2026.LB
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 39294100 Informations- und Werbeerzeugnisse
Zusätzliche Einstufung (cpv): 39221150 Isolierflaschen, 39225710 Flaschen, 31521320 Taschenlampen, 18143000 Schutzkleidung, 34432000 Teile und Zubehör für Fahrräder, 18522000 Armbanduhren, 35113480 Schutzkleidung (Handgelenksschützer), 22462000 Werbeschriften, 18930000 Säcke und Beutel, 35121600 Marken, 18931100 Rucksäcke
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Część I – Gadżety rowerowe
Beschreibung: 1) dzwonek rowerowy – 700 sztuk; 2) zapięcie rowerowe na kluczyk pokryte odblaskowym materiałem – 700 sztuk; 3) zestaw narzędzi do naprawy roweru – 600 sztuk; 4) lampka rowerowa przód + tył, licznik, klakson – 600 zestawów; 5) sakwa rowerowa z podglądową folią na telefon – 300 sztuk; 6) torba sakwa do roweru/hulajnogi typu zamknięta – 300 sztuk; 7) rękawiczki rowerowe – 300 par; 8) patyczki odblaskowe na szprychy – 500 zestawów; 9) pompka rowerowa – 200 sztuk;
Interne Kennung: OR-D-III.272.26.2026.LB/I
Zusätzliche Einstufung (cpv): 22462000 Werbeschriften, 34432000 Teile und Zubehör für Fahrräder, 18143000 Schutzkleidung, 31521320 Taschenlampen, 18930000 Säcke und Beutel
Optionen:
Beschreibung der Optionen: 1. Zamówienie będzie realizowane w zakresie wskazanym w opisie przedmiotu zamówienia, stanowiącym załącznik nr 2 do SWZ, z możliwością uruchomienia opcji dla części I, tj.: 1) dzwonek rowerowy do 140 sztuk; 2) zapięcie rowerowe na kluczyk pokryte odblaskowym materiałem do 140 sztuk; 3) zestaw narzędzi do naprawy roweru do 120 sztuk; 4) lampka rowerowa przód + tył, licznik, klakson do 120 zestawów; 5) sakwa rowerowa z podglądową folią na telefon do 60 sztuk; 6) torba sakwa do roweru/hulajnogi typu zamknięta do 60 sztuk; 7) rękawiczki rowerowe do 60 par; 8) patyczki odblaskowe na szprychy do 100 zestawów; 9) pompka rowerowa do 40 sztuk. 2. Szczegółowe zasady uruchomienia opcji zostały określone w opisie przedmiotu zamówienia (OPZ) i w projektowanych postanowieniach umowy, będących załącznikiem nr 3.1 do SWZ. W przypadku uruchomienia opcji dla poszczególnych części zamówienia, będzie ona realizowana na warunkach tożsamych jak zamówienie podstawowe.
Los: LOT-0002
Titel: Część II – Gadżety odblaskowe
Beschreibung: 1) smycz z elementem odblaskowym i bezpiecznym zapięciem u góry – 3 000 sztuk; 2) obroża dla psa LED – 400 sztuk; 3) plecak z elementami odblaskowymi – 500 sztuk; 4) worko-torba z elementami odblaskowymi – 500 sztuk; 5) mały parasol automatyczny z materiału odblaskowego – 1000 sztuk; 6) chwost odblaskowy – 700 sztuk; 7) odblaskowe sznurowadła do butów – 700 par; 8) maskotka odblaskowa w kształcie zwierzątka – 4000 sztuk; 9) szelki odblaskowe – 900 sztuk; 10) zawieszka miękka certyfikowana z poddrukiem – 1000 sztuk;
Interne Kennung: OR-D-III.272.26.2026.LB/II
Zusätzliche Einstufung (cpv): 22462000 Werbeschriften, 35121600 Marken, 18931100 Rucksäcke, 18930000 Säcke und Beutel
Beschreibung der Optionen: 1. Zamówienie będzie realizowane w zakresie wskazanym w opisie przedmiotu zamówienia, stanowiącym załącznik nr 2 do SWZ, z możliwością uruchomienia opcji dla części II, tj.: 1) smycz z elementem odblaskowym i bezpiecznym zapięciem u góry do 600 sztuk; 2) obroża dla psa LED do 80 sztuk; 3) plecak z elementami odblaskowymi do 100 sztuk; 4) worko-torba z elementami odblaskowymi do 100 sztuk; 5) mały parasol automatyczny z materiału odblaskowego do 200 sztuk; 6) chwost odblaskowy do140 sztuk; 7) odblaskowe sznurowadła do butów do 140 par; 8) maskotka odblaskowa w kształcie zwierzątka do 800 sztuk; 9) szelki odblaskowe do 180 sztuk; 10) zawieszka miękka certyfikowana z poddrukiem do 200 sztuk. 2. Szczegółowe zasady uruchomienia opcji zostały określone w opisie przedmiotu zamówienia (OPZ) i w projektowanych postanowieniach umowy, będących załącznikiem nr 3.2 do SWZ. W przypadku uruchomienia opcji dla poszczególnych części zamówienia, będzie ona realizowana na warunkach tożsamych jak zamówienie podstawowe.
Los: LOT-0003
Titel: Część III – Gadżety promocyjne
Beschreibung: 1) smartwatch dla dzieci – 150 sztuk; 2) butelka termos – 600 sztuk; 3) butelka bidon – 600 sztuk; 4) bluza bawełniana z elementem odblaskowym – 200 sztuk; 5) latarka czołowa – 300 sztuk; 6) latarka aluminiowa – 500 sztuk; 7) opaska identyfikacyjna dla dziecka – 900 sztuk.
Interne Kennung: OR-D-III.272.26.2026.LB/III
Zusätzliche Einstufung (cpv): 22462000 Werbeschriften, 35121600 Marken, 31521320 Taschenlampen, 39225710 Flaschen, 39221150 Isolierflaschen, 18522000 Armbanduhren, 35113480 Schutzkleidung (Handgelenksschützer)
Beschreibung der Optionen: 1. Zamówienie będzie realizowane w zakresie wskazanym w opisie przedmiotu zamówienia, stanowiącym załącznik nr 2 do SWZ, z możliwością uruchomienia opcji dla części III, tj.: 1) smartwatch dla dzieci do 30 sztuk; 2) butelka termos do 120 sztuk; 3) butelka bidon do 120 sztuk; 4) bluza bawełniana z elementem odblaskowym do 40 sztuk; 5) latarka czołowa do 60 sztuk; 6) latarka aluminiowa do 100 sztuk; 7) opaska identyfikacyjna dla dziecka do 180 sztuk. 2. Szczegółowe zasady uruchomienia opcji zostały określone w opisie przedmiotu zamówienia (OPZ) i w projektowanych postanowieniach umowy, będących załącznikiem nr 3.3 do SWZ. W przypadku uruchomienia opcji dla poszczególnych części zamówienia, będzie ona realizowana na warunkach tożsamych jak zamówienie podstawowe.