512441-2026 - Wettbewerb
Polen – Feuerwehrfahrzeuge – Zakup nowego średniego samochodu ratowniczo-gaśniczego ze sprzętem ratowniczo-gaśniczym zamontowanym na stałe
Auftrags- oder Konzessionsbekanntmachung – Standardregelung
Lieferleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelZakup nowego średniego samochodu ratowniczo-gaśniczego ze sprzętem ratowniczo-gaśniczym zamontowanym na stałe
BeschreibungPrzedmiotem zamówienia jest dostawa nowego średniego samochodu ratowniczo-gaśniczego ze sprzętem ratowniczo-gaśniczym zamontowanym na stałe z przeznaczeniem na wyposażenie Ochotniczej Straży Pożarnej Sokółka. W ramach zamówienia wykonawca przyjmuje do wykonania realizację zamówienia obejmującego: - dostawę pojazdu zgodnie z wymogami opisanymi w SWZ oraz załącznikach, - uzyskanie wszelkich wymaganych świadectw, certyfikatów, badań, itp. wymaganych przepisami prawa, - przeprowadzenie szkolenia dla obsługi pojazdu, - przeniesienie własności na zamawiającego i wydanie mu przedmiotu zamówienia, - wykonywanie, nie rzadziej niż raz w roku, bezpłatnych przeglądów w okresie gwarancji.
VerfahrensartOffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigtnein
Zweck
Art des AuftragsLieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 34144210 Feuerwehrfahrzeuge
Zusätzliche Einstufung (cpv): 35110000 Ausrüstung für Brandbekämpfung, Rettung und Sicherheit
5. Los
LosLOT-0001
BeschreibungPrzetarg nieograniczony, o którym mowa w art. 132 ustawy z dnia 11 września 2019 r. – Prawo zamówień publicznych (Dz. U. z 2026 r. poz. 793), dalej: ustawa Pzp. Wartość zamówienia przekracza progi unijne określone na podstawie art. 3 ustawy z dnia 11 września 2019 r. – Prawo zamówień publicznych (Dz. U. z 2026 r. poz. 793). Zamawiający zgodnie z art. 139 ust. 1 ustawy Pzp w pierwszej kolejności dokona badania i oceny ofert, a następnie dokona kwalifikacji podmiotowej Wykonawcy, którego oferta została najwyżej oceniona, w zakresie braku podstaw wykluczenia oraz spełniania warunków udziału w postępowaniu.
Optionen
Beschreibung der OptionenNie dotyczy
512441-2026 - Competition
Contract or concession notice – standard regime
Supplies
2. Procedure
Procedure
Type of procedureOpen
The procedure is acceleratedno
Purpose
Main nature of the contractSupplies
Main classification (cpv): 34144210 Firefighting vehicles
Additional classification (cpv): 35110000 Firefighting, rescue and safety equipment
5. Lot
LotLOT-0001
Options
Description of the optionsNie dotyczy