See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Medicīnas un laboratorijas preču piegāde SIA “Jūrmalas slimnīca” vajadzībām I
Beschreibung: Iepirkuma priekšmets ir medicīnas un laboratorijas preču piegāde 24 (divdesmit četrus) mēnešus no līguma spēkā stāšanās dienas vai līdz tiek sasniegts nolīgtais preču apjoms naudas izteiksmē (kurš nosacījums iestājas agrāk) saskaņā ar tehnisko specifikāciju-tehnisko-finanšu piedāvājumu un līguma projektu. Preču piegādes vieta – SIA “Jūrmalas slimnīca, Jūrmalā, Vienības prospektā 19/21. Iepirkums ir sadalīts 23. iepirkuma daļās.
Interne Kennung: SIAJS 2026/12
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 33000000 Medizinische Ausrüstungen, Arzneimittel und Körperpflegeprodukte
Zusätzliche Einstufung (cpv): 33100000 Medizinische Geräte, 33140000 Medizinische Verbrauchsartikel, 33198000 Krankenhausartikel aus Papier, 33696500 Laborreagenzien, 38911000 Manuelle Tupfer-Test-Kits, 38437110 Pipettenspitzen, 33914100 Obduktionsfaden, 22455100 Identitätsarmband, 33141642 Dränzubehör, 33192330 Transfusionsausrüstung, 33141100 Verbandsmaterial; Klemm-, Sutur- und Ligaturausstattung, 33194210 Ausrüstung für Bluttransfusion, 33141640 Dränvorrichtungen
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Laboratorijas materiāli I
Los: LOT-0002
Titel: Laboratorijas materiāli II
Los: LOT-0003
Titel: Laboratorijas materiāli III
Los: LOT-0004
Titel: Laboratorijas materiāli IV
Los: LOT-0005
Titel: Laboratorijas materiāli V
Los: LOT-0006
Titel: Ķirurģiskais uzsūcošais šujamais materiāls
Los: LOT-0007
Titel: Ķirurģiskais uzsūcošais-antibakteriālais šujamais materiāls
Los: LOT-0008
Titel: Ķirurģiskais neuzsūcošs šujamais materiāls plastiskajām operācijām
Los: LOT-0009
Titel: Ķirurģiskais neuzsūcošs šujamais materiāls
Los: LOT-0010
Titel: Pacientu identifikācijas aproces
Los: LOT-0011
Titel: Testi endoskopijas vajadzībām
Los: LOT-0012
Titel: Pierakstu papīri
Los: LOT-0013
Titel: Ādas marķieris
Los: LOT-0014
Titel: Nabu klemmes
Los: LOT-0015
Titel: Palīglīdzeklis amnija maisa atvēršanai
Los: LOT-0016
Titel: Ierīce šķīdumu atsūkšanai
Los: LOT-0017
Titel: Sistēmas bolus injektoram
Los: LOT-0018
Titel: Endoskopiskie maisiņi paraugu izņemšanai
Los: LOT-0019
Titel: Drenas, rezervuāri
Los: LOT-0020
Titel: Sterila transfūzijas sistēma
Los: LOT-0021
Titel: Bobrova pudele un vadi
Los: LOT-0022
Titel: Troakāra katetrs
Los: LOT-0023
Titel: Perfuzora vadi