See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Busvervoer stedelijke basisscholen en BKO Lokeren
Beschreibung: De 4 stedelijke basisscholen van Lokeren maken regelmatig gebruik van busvervoer om hun leerlingen naar bepaalde plaatsen/activiteiten te brengen. Het gaat hier over regelmatig busvervoer (wekelijks vervoer naar het zwembad) en occasioneel busvervoer (vb. jaarlijkse schooluitstappen, uitstappen naar het CC,…). Tevens wordt de BKO (buitenschoolse kinderopvang) Lokeren mee opgenomen in dit dossier. Het gaat over regelmatig busvervoer op woensdag tussen de scholen en de verschillende opvanglocaties van de BKO. De opdracht is opgesplitst in 6 percelen, in functie van de 4 stedelijke basisscholen en de BKO, en in functie van het regelmatig en occasioneel busvervoer voor de 4 stedelijke basisscholen en de BKO. De opdracht wordt afgesloten voor de periode 01/09/2026-30/06/2027. De mogelijkheid wordt voorzien om de opdracht 2 maal met 1 schooljaar te verlengen, mits gunstige evaluatie en uitdrukkelijke beslissing door het bestuur. Het is de bedoeling om gedurende een langere periode de verschillende percelen te gunnen aan één of meer dienstverlener(s), zodat niet steeds afzonderlijke prijsvragen dienen te gebeuren voor de verschillende uitstappen. Er kan ingeschreven worden voor één of meerdere percelen. Inschrijvers mogen geen korting geven indien ze voor meerdere percelen inschrijven. De firma aan wie de opdracht gegund wordt, kan geen schadevergoeding eisen indien het bestuur beslist om de opdracht niet te verlengen.
Interne Kennung: PPP00A-21760/6171/26/eu25
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 60172000 Vermietung von Bussen und Reisebussen mit Fahrer
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Perceel 1 : Regelmatig autobusvervoer stedelijke basisschool Eksaarde
Beschreibung: Perceel 1 : Regelmatig autobusvervoer stedelijke basisschool Eksaarde
Interne Kennung: 26/eu25_1
Los: LOT-0002
Titel: Perceel 2 : Regelmatig autobusvervoer stedelijke basisschool Staakte
Beschreibung: Perceel 2 : Regelmatig autobusvervoer stedelijke basisschool Staakte
Interne Kennung: 26/eu25 2_2
Los: LOT-0003
Titel: Perceel 3 : Regelmatig autobusvervoer stedelijke basisschool Spoele
Beschreibung: Perceel 3 : Regelmatig autobusvervoer stedelijke basisschool Spoele
Interne Kennung: 26/eu25 3_3
Los: LOT-0004
Titel: Perceel 4: Regelmatig autobusvervoer Stedelijke Basisschool de Vlinderdreef
Beschreibung: Perceel 4: Regelmatig autobusvervoer Stedelijke Basisschool de Vlinderdreef
Interne Kennung: 26/eu25_4
Los: LOT-0005
Titel: Perceel 5: Regelmatig autobusvervoer BKO Lokeren
Beschreibung: Perceel 5: Regelmatig autobusvervoer BKO Lokeren
Interne Kennung: 26/eu25_5
Los: LOT-0006
Titel: Perceel 6: Occasioneel autobusvervoer stedelijke basisschool Eksaarde, Staakte en Spoele
Beschreibung: Perceel 6: Occasioneel autobusvervoer stedelijke basisschool Eksaarde, Staakte en Spoele
Interne Kennung: 26/eu25 6_6