512477-2026 - Ergebnis
Ungarn – Topografische Dienste – Alaptérképek beszerzése
Bekanntmachung vergebener Aufträge oder Zuschlagsbekanntmachung – Standardregelung
Dienstleistungen
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Alaptérképek beszerzése
Beschreibung: Vállalkozási keretszerződés a közbeszerzési műszaki leírásban és szerződéstervezetben részletezett, állami ingatlan-nyilvántartási térképi adatbázisból térinformatikailag átalakított adatok adatszolgáltatásra.
Vorherige Bekanntmachung: 430914-2026
Interne Kennung: EKR000367662026
Verfahrensart: Verhandlungsverfahren ohne Aufruf zum Wettbewerb
Zentrale Elemente des Verfahrens: Ajánlatkérő a beérkező ajánlatokat a Kbt. 76. § (2) bekezdés a) pontja alapján a legalacsonyabb ár értékelési szempontja szerint értékeli, tekintettel arra, hogy az Ajánlatkérő igényeinek a műszaki leírásban konkrétan meghatározott minőségi és műszaki követelményeknek megfelelő szolgáltatás felel meg, és a gazdaságilag legelőnyösebb ajánlat kiválasztását az adott esetben további minőségi jellemzők nem, csak a legalacsonyabb ár értékelése szolgálja. A Közbeszerzési dokumentumok Műszaki leírás c. fejezetében konkrétan meghatározott minőségi és műszaki követelményeknek, valamint a Közbeszerzési dokumentumok részét képező szerződés-tervezetben meghatározott feltételek teljesítése esetén szolgáltatás megfelel Ajánlatkérő igényeinek, további minőségi és műszaki jellemzők nem befolyásolják a gazdaságilag legelőnyösebb ajánlat kiválasztását. Legalacsonyabb ár meghatározása - Ajánlati ár A Felolvasólapon feltüntetett Adatdíjak 3 évre összesen (HUF) és Adatfelhasználás díja 3 évre összesen (HUF) alátámasztására az Árazótábla kitöltése és benyújtása is szükséges. Az ajánlattevőnek Ártábla kitöltése alapján a felolvasólapon feltüntetendő Adatdíjak 3 évre összesen (HUF) és Adatfelhasználás díja 3 évre összesen (HUF) összegeket a 2026-2028. terjedő időszakra, azaz összesen három évre vetített díjakat figyelembe véve kell megadnia az Árazótáblában beállított képlet szerint.
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 71351810 Topografische Dienste
5. Los
Los: LOT-0001
Beschreibung: Állami ingatlan-nyilvántartási térképi adatbázisból térinformatikailag átalakított adatok adatszolgáltatásra irányuló beszerzés. Nyertes ajánlattevő feladata ajánlatkérő rendelkezésére bocsátani az érintett települések aktuális állami ingatlan-nyilvántartási térképi adatbázisát, továbbá a nyilvántartási, térinformatikai és tervezési rendszerek állami alapadat tartalmának szolgáltatása. Az adatátadás során az ajánlatkérő hálózata által érintett terület 9 vármegyére eső, településlistában jelzett településeinek rajzait kell szolgáltatni .dxf és .shp fájlformátumokban. Vármegye csoportosításban Település könyvtár szerinti bontás szükséges, benne SHP és DXF könyvtár az alábbiak szerint: Vármegye1 Település1 SHP shp és többi fájlok DXF település1.dxf file Település2 SHP shp és többi fájlok DXF település2.dxf file Az adatállományok tartalma teljesnek tekinthető, ha azok a földrészletek mellett az építmények alaprajzát is tartalmazzák. Adatfrissítés Az alaptérképek adatfrissítését, az állami ingatlan-nyilvántartási térképi adatbázisból évente kívánjuk végrehajtani. Az adatátadás során összesen a hálózatunk által érintett területünk 9 vármegyére eső 422 településének 427 rajzát (méretük miatt Kecskemét 3, Debrecen 4 részletre bontva kerül átadásra) kapjuk meg .dxf és .shp fájlformátumokban. Az alaptérkép frissítést a szerződés időtartama alatt a szerződés hatályba lépését követően évente végre kell hajtani, legkésőbb június 30. napjáig, értve ezalatt a 2026. tárgyévet is.
Interne Kennung: EKR000367662026/1
Zusätzliche Einstufung (cpv): 30221000 Digitale Katasterkarten