See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Levering van inzamelvoertuigen 2025-2029: chassis en opbouwen aan diverse Midwaste-leden
Beschreibung: Offerteaanvraag Aanbesteding met een Europese openbare procedure voor de levering van inzamelvoertuigen 2025-2029: chassis en opbouwen aan diverse Midwaste-leden. De Opdrachtgevers in deze aanbesteding zijn: Brabants Afval Team (BAT) Buha BV Doetinchem; Gemeente Breda, Afvalservice; Gemeente Oss; Dar NV Nijmegen; Cyclus NV Moordrecht; ACV Groep Ede; Saver NV Roosendaal; Cure Afvalbeheer Eindhoven. Doel van de aanbesteding De Opdrachtgevers hebben voor het uitvoeren van haar taken een groot wagenpark in eigen beheer. Een groot deel van dit wagenpark bestaat uit vrachtwagens ten behoeve van het inzamelen van afval (inzamelvoertuigen). Het aantal inzamelvoertuigen neemt enerzijds toe en anderzijds worden oude voertuigen vervangen door nieuwe. Tevens dienen van sommige opdrachtgevers de bestaande voertuigen onderhouden te worden. Omdat de Opdrachtgevers dezelfde behoeften hebben is gekozen voor een gezamenlijke aanbesteding via Midwaste. De opdrachtgevers zijn voornemens voor de vervanging c.q. uitbreiding voor een periode van maximaal vier (4) jaar Raamovereenkomsten te sluiten met diverse marktpartijen voor de levering en optioneel onderhoud van (inzamel)voertuigen. Daarnaast kan de opdracht dus bestaan uit het onderhouden van het bestaande wagenpark middels beheerscontracten. De Opdrachtgevers zijn als zodanig verplicht een openbare aanbesteding uit te voeren voor de af te sluiten Raamovereenkomsten. Het doel van de aanbesteding voor perceel 1, 4, 7, 9, 12, 15 en 16 is het sluiten van een raamovereenkomst met mimaal één (1) en maximaal vijf (5) leveranciers (Merkdealers) voor een periode van twee (2) jaar met een optie tot verlenging van twee (2) maal één (1) jaar. Het doel van de aanbesteding voor perceel 2, 3, 5, 8, 11, 13 en 17 is het sluiten van een raamovereenkomst met minimaal één (1) en maximaal vier (4) leveranciers (merkdealers) voor een periode van twee (2) jaar met een optie tot verlenging van twee (2) maal één (1) jaar. Het doel van de aanbesteding voor perceel 6, 10, en 14 is het sluiten van een raamovereenkomst met minimaal één (1) en maximaal drie (3) leveranciers voor een periode van twee (2) jaar met een optie tot verlenging van twee (2) maal één (1) jaar. Voor de volgende percelen zullen er een Raamovereenkomsten worden afgesloten: perceel 1: Vrachtwagenchassis voor Gemeente Tilburg, Brabants Afval Team (BAT); Perceel 2: Vrachtwagenchassis voor Buha BV Doetinchem; Perceel 3: Vrachtwagenchassis voor Gemeente Oss; Perceel 4: Vrachtwagenchassis voor Saver NV Roosendaal; Perceel 5: Vrachtwagenchassis voor Dar NV Nijmegen; Perceel 6: Vrachtwagenchassis voor Cyclus NV Moordrecht; Perceel 7: Vrachtwagenchassis voor ACV Groep Ede; Perceel 8: Vrachtwagenchassis voor Gemeente Breda, Afvalservice; perceel 9: Opbouwen voor Gemeente Tilburg, Brabants Afval Team (BAT); Perceel 10: Opbouwen voor Buha BV Doetinchem; Perceel 11: Opbouwen voor Gemeente Oss; Perceel 12: Opbouwen voor Saver NV Roosendaal; Perceel 13: Opbouwen voor Dar NV Nijmegen; Perceel 14: Opbouwen voor Cyclus NV Moordrecht; Perceel 15: Opbouwen voor ACV Groep Ede; Perceel 16: Opbouwen voor Gemeente Breda, Afvalservice; Perceel 17: Opbouwen voor Cure Afvalbeheer Eindhoven. Deze tender bestaat uit zeventien (17) percelen. Inschrijver mag op één of meerdere percelen inschrijven. De te sluiten Raamovereenkomsten omvatten een selectie van Opdrachtnemers (Voorkeurleveranciers) voor de levering en bedrijfsklaar opleveren van de genoemde percelen. Let wel, de Opdrachtnemers waarmee een Raamovereenkomst is gesloten hebben géén garantie tot levering. Ze hebben enkel de garantie, voor de duur van de Raamovereenkomst, bij een behoefte (binnen een perceel) van de Opdrachtgever een offerte uit te brengen (minicompetitie). Aan de Opdrachtnemer met een Raamovereenkomst zal bij de offerteaanvraag kenbaar worden gemaakt op basis van welke criteria de (deel)offerten zullen worden beoordeeld.
Interne Kennung: 68498bd26c501d2e03e09e86
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 34000000 Transportmittel und Erzeugnisse für Verkehrszwecke
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Perceel 1 - Vrachtwagenchassis voor gemeente Tilburg, Brabants Afval Team (BAT)
Beschreibung: Levering van vrachtwagenchassis aan de gemeente Tilburg, Brabants Afval Team (BAT) Opdrachtgever: Gemeente Tilburg, Brabants Afval Team (BAT) W. Wouters Afdelingshoofd Postbus 3223 5003 DE Tilburg Bezoekadres: Ceramstraat 6 5013 BB Tilburg Afnameprognose: 2027 - 1 stuks vrachtwagenchassis 2028 - 2 stuks vrachtwagenchassis 2029 - 2 stuks vrachtwagenchassis De geraamde waarde van het perceel betreft €1.500.000,- Opdrachtgever wenst maximaal 5 opdrachtnemers te selecteren en is inclusief onderhoud en beheerscontracten voor het bestaande wagenpark.
Interne Kennung: 68498bd26c501d2e03e09e84
Los: LOT-0002
Titel: Perceel 2 - Vrachtwagenchassis voor Buha BV Doetinchem
Beschreibung: Levering van vrachtwagenchassis aan BUHA BV te Doetinchem Opdrachtgever: BUHA BV te Doetinchem De heer W. de Korte Directeur Postbus 9020 7000 HA Doetinchem Bezoekadres: Havenstraat 80 7005 AG Doetinchem Afnameprognose: 2027 - 3 stuks vrachtwagenchassis 2029 - 2 stuks vrachtwagenchassis De geraamde waarde van het perceel inclusief optioneel onderhoud is €800.000,- Opdrachtgever wenst maximaal 4 opdrachtnemers te selecteren en is inclusief onderhoud.
Interne Kennung: 68498bd26c501d2e03e09e87
Los: LOT-0003
Titel: Perceel 3 - Vrachtwagenchassis voor gemeente Oss
Beschreibung: Levering van vrachtwagenchassis aan Gemeente Oss Opdrachtgever: Gemeente Oss Dhr. B. Wijdeven Hoofd afdeling Inrichting en Beheer Openbare Ruimte (IBOR) Postbus 5 5340 BA Oss Bezoekadres: Raadhuislaan 2 5341 GM Oss Afnameprognose: 2026 - 1 stuks vrachtwagenchassis 2027 - 2 stuks vrachtwagenchassis 2028 - 2 stuks vrachtwagenchassis 2029 - 2 stuks vrachtwagenchassis De geraamde waarde van het perceel betreft €1.222.000,- Opdrachtgever wenst maximaal 4 opdrachtnemers te selecteren en is inclusief onderhoud en beheerscontracten voor het bestaande wagenpark.
Interne Kennung: 68498bd26c501d2e03e09e88
Los: LOT-0004
Titel: Perceel 4 - Vrachtwagenchassis voor Saver NV Roosendaal
Beschreibung: Levering van vrachtwagenchassis aan Saver NV Roosendaal Opdrachtgever: Saver NV Roosendaal Postbus 1032 4700 BA Roosendaal Bezoekadres: Stepvelden 8 4704 RM Roosendaal Afnameprognose: 2027 - 1 stuks vrachtwagenchassis 2028 - 5 stuks vrachtwagenchassis 2029 - 3 stuks vrachtwagenchassis De geraamde waarde van het perceel betreft €2.100.000,- Opdrachtgever wenst maximaal 5 opdrachtnemers te selecteren en is inclusief onderhoud.
Interne Kennung: 68498bd26c501d2e03e09e89
Los: LOT-0005
Titel: Perceel 5 - Vrachtwagenchassis voor Dar NV Nijmegen
Beschreibung: Opdrachtgever: Dar NV Dhr. G.T.M. de Bruin Postbus 316 6500 AH Nijmegen Bezoekadres: Kanaalstraat 401 6541 XK Nijmegen Afnameprognose: 2027 - 1 stuks vrachtwagenschassis 2028 - 8 stuks vrachtwagenchassis 2029 - 4 stuks vrachtwagenchassis De geraamde waarde van het perceel betreft €3.800.000,- Opdrachtgever wenst maximaal 4 opdrachtnemers te selecteren.
Interne Kennung: 68498bd26c501d2e03e09e8a
Los: LOT-0006
Titel: Perceel 6 - Vrachtwagenchassis voor Cyclus NV Moordrecht
Beschreibung: Opdrachtgever: Cyclus NV Moorbaan 1090 2841 ML Moordrecht Afnameprognose: 2026 - 2 stuks vrachtwagenchassis 2027 - 3 stuks vrachtwagenchassis 2028 - 3 stuks vrachtwagenchassis 2029 - 3 stuks vrachtwagenchassis De geraamde waarde van het perceel betreft €1.350.000,- Opdrachtgever wenst maximaal 3 opdrachtnemers te selecteren en is inclusief onderhoud.
Interne Kennung: 68498bd26c501d2e03e09e8b
Los: LOT-0007
Titel: Perceel 7 - Vrachtwagenchassis voor ACV Groep Ede
Beschreibung: Opdrachtgever: ACV Groep Dhr. A. Edelenbos Neonstraat 4 6718 WV Ede Afnameprognose: 2026: 8 stuks vrachtwagenchassis 2027: 8 stuks vrachtwagenchassis 2028: 8 stuks vrachtwagenchassis 2029: 8 stuks vrachtwagenchassis De geraamde waarde van het perceel betreft €4.500.000,- Opdrachtgever wenst maximaal 5 opdrachtnemers te selecteren. Opdrachtgever wenst onderhoud optioneel af te nemen.
Interne Kennung: 68498bd26c501d2e03e09e8c
Los: LOT-0008
Titel: Perceel 8 - Vrachtwagenchassis voor gemeente Breda, Afvalservice
Beschreibung: Levering van vrachtwagenchassis aan gemeente Breda, Afvalservice Opdrachtgever: Gemeente Breda, Afvalservice Dhr. C.I. Koffeman Postbus 90156 4800 RH Breda Bezoekadres: Slingerweg 9 4814 AZ Breda Afnameprognose: 2025 - 9 stuks vrachtwagenchassis 2026 - 4 stuks vrachtwagenchassis 2027 - 9 stuks vrachtwagenchassis 2028 - 4 stuks vrachtwagenchassis 2029 - 8 stuks vrachtwagenchassis Aantal voertuigen bestaande wagenpark waarvoor optioneel een beheerscontract is af te sluiten, zie bijlagen in Mercell 2.4 Afnameprognose. De geraamde waarde van het perceel inclusief optioneel onderhoud is €8.000.000,- Opdrachtgever wenst maximaal 4 opdrachtnemers te selecteren.
Interne Kennung: 68498bd26c501d2e03e09e8d
Los: LOT-0009
Titel: Perceel 9 - Opbouwen voor gemeente Tilburg, Brabants Afval Team (BAT)
Beschreibung: Levering van (huisvuil)opbouwen aan gemeente Tilburg, Brabants Afval Team (BAT) Opdrachtgever: Gemeente Tilburg, Brabants Afval Team (BAT) Dhr. W. Wouters Afdelingshoofd Postbus 3223 5003 DE Tilburg Bezoekadres: Ceramstraat 6 5013 BB Tilburg Afnameprognose: 2027 - 4 stuks Opbouw 2028 - 7 stuks Opbouw 2029 - 7 stuks Opbouw De geraamde waarde van dit perceel is €2.000.000,- Opdrachtgever wenst maximaal 5 opdrachtnemers te selecteren.
Interne Kennung: 68498bd26c501d2e03e09e8e
Los: LOT-0010
Titel: Perceel 10 - Opbouwen voor Buha BV Doetinchem
Beschreibung: Levering van (huisvuil)opbouwen aan Buha BV Doetinchem Opdrachtgever: Buha BV te Doetinchem De heer W. de Korte Directeur Postbus 9020 7000 HA Doetinchem Bezoekadres: Havenstraat 80 7005 AG Doetinchem Afnameprognose: 2027 - 3 stuks Opbouw 2029 - 2 stuks Opbouw De geraamde waarde van het perceel inclusief optioneel onderhoud is €650.000,- Opdrachtgever wenst maximaal 3 opdrachtnemers te selecteren en is inclusief onderhoud.
Interne Kennung: 68498bd26c501d2e03e09e8f
Los: LOT-0011
Titel: Perceel 11 - Opbouwen voor gemeente Oss
Beschreibung: Levering van (huisvuil)opbouwen aan Gemeente Oss Opdrachtgever: Gemeente Oss Dhr. B. Wijdeven Hoofd afdeling Inrichting en Beheer Openbare Ruimte (IBOR) Postbus 5 5340 BA Oss Bezoekadres: Raadhuislaan 2 5341 GM Oss Afnameprognose: 2026 - 1 stuks Opbouw 2027 - 2 stuks Opbouw 2028 - 2 stuks Opbouw 2029 - 2 stuks Opbouw De geraamde waarde van het perceel betreft €1.839.000,- Opdrachtgever wenst maximaal 4 opdrachtnemers te selecteren en is inclusief onderhoud en beheerscontracten voor het bestaande wagenpark.
Interne Kennung: 68498bd26c501d2e03e09e90
Los: LOT-0012
Titel: Perceel 12 - Opbouwen voor Saver NV Roosendaal
Beschreibung: Levering van (huisvuil)opbouwen aan Saver NV Roosendaal Opdrachtgever: Saver NV Roosendaal Postbus 1032 4700 BA Roosendaal Bezoekadres: Stepvelden 8 4704 RM Roosendaal Afnameprognose: 2028 - 4 stuks opbouwen 2029 - 3 stuks opbouwen De geraamde waarde van het perceel inclusief optioneel onderhoud is €1.200.000 Opdrachtgever wenst maximaal 5 opdrachtnemers te selecteren en is inclusief onderhoud.
Interne Kennung: 68498bd26c501d2e03e09e91
Los: LOT-0013
Titel: Perceel 13 - Opbouwen voor Dar NV Nijmegen
Beschreibung: Opdrachtgever: Dar NV Dhr. G.T.M. de Bruin Postbus 316 6500 AH Nijmegen Bezoekadres: Kanaalstraat 401 6541 XK Nijmegen Afnameprognose: 2027 - 1 stuks Opbouw 2028 - 7 stuks Opbouw 2029 - 4 stuks Opbouw De geraamde waarde van het perceel betreft €1.500.000,- Opdrachtgever wenst maximaal 4 opdrachtnemers te selecteren.
Interne Kennung: 68498bd26c501d2e03e09e92
Los: LOT-0014
Titel: Perceel 14 - Opbouwen voor Cyclus NV Moordrecht
Beschreibung: Opdrachtgever: Cyclus N.V. Moorbaan 1090 2841 ML Moordrecht Afnameprognose: 2026 - 2 stuks opbouwen 2027 - 3 stuks opbouwen 2028 - 2 stuks opbouwen 2029 - 3 stuks opbouwen De geraamde waarde van het perceel betreft €1.600.000,- Opdrachtgever wenst maximaal 3 opdrachtnemers te selecteren en is inclusief onderhoud.
Interne Kennung: 68498bd26c501d2e03e09e93
Los: LOT-0015
Titel: Perceel 15 - Opbouwen voor ACV Groep Ede
Beschreibung: Opdrachtgever: ACV Groep Dhr. A. Edelenbos Neonstraat 4 6718 WV Ede Afnameprognose: 2026: 7 stuks Opbouw 2027: 7 stuks Opbouw 2028: 7 stuks Opbouw 2029: 7 stuks Opbouw De geraamde waarde van het perceel betreft €4.000.000,- Opdrachtgever wenst maximaal 5 opdrachtnemers te selecteren. Opdrachtgever wenst onderhoud optioneel af te nemen.
Interne Kennung: 68498bd26c501d2e03e09e94
Los: LOT-0016
Titel: Perceel 16 - Opbouwen voor gemeente Breda, Afvalservice
Beschreibung: Levering van (huisvuil)opbouwen aan Gemeente Breda, Afvalservice Opdrachtgever: Gemeente Breda, Afvalservice Postbus 90156 4800 RH Breda Bezoekadres: Slingerweg 9 4814 AZ Breda Afnameprognose: 2025 - 7 stuks Opbouw 2026 - 3 stuks Opbouw 2027 - 9 stuks Opbouw 2028 - 3 stuks Opbouw 2029 - 5 stuks Opbouw De geraamde waarde van het perceel inclusief optioneel onderhoud is €7.500.000,-
Interne Kennung: 68498bd26c501d2e03e09e95
Los: LOT-0017
Titel: Perceel 17 - Opbouwen voor Cure Afvalbeheer Eindhoven
Beschreibung: Opdrachtgever: Gemeenschappelijke regeling Cure Dhr. F. van Strijp Achtseweg Noord 45 5651 GG Eindhoven Afnameprognose: 2026 - 1 stuks Opbouw 2027 - 4 stuks Opbouw De geraamde waarde van het perceel betreft €600.000,- Opdrachtgever wenst maximaal 4 opdrachtnemers te selecteren.
Interne Kennung: 68498bd26c501d2e03e09e96